SFD.pl Odżywki i suplementy

Dodaj odpowiedź Kliknij i dowiedz się więcej o białku!

Białko

Wysłana -
Witam. Zastanawiam się nad kupnem białka ze stron myprotein bądź bulkppwders, chciałbym się was spytać czy próbowaliście białek z tych stron, czy warto kupić? Jak tak to jakie polecacie?
Witaj, przygotowaliśmy kilka tematów które mogą Ciebie zainteresować:

Masz problem z przybraniem na wadze lub zgubieniem zbędnych kilogramów?

sylwia i emil Indywidualne plany dietetyczne i treningowe Sprawdź więcej
Wysłana -
białko jak każde inne pewnie, ja od lat stosuję SFD i Allnutrition i jestem zadowolony, kolega dał mi kiedyś na próbę bulkpowders czekoladę, ale mi nie podeszło, jakoś tak mi chemią zaleciało czymś szczególnym kierujesz się chcąc kupić z tych firm?

Zmieniony przez - DJ_DoDo w dniu 2018-08-07 08:29:40
Wysłana -
Ja stosowałam bialeczko trec obecnie stosuje sfd wpc protein plus i z czystym sumieniem polecam! Dobra cena :)
Wysłana -
Obie firmy są jak najbardziej wporządku. Mają dużo smaków z których napewno coś dla siebie wybierzesz. A smak , wiadomo indywidualna sprawa każdego.
Wysłana -
Jakościowo firmy te wydaja się ok. Pod względem smaku Allnutrition bardziej mi podchodzi.
Wysłana -
Bulkpowder często mają spoko promocje. Na dzień dzisiejszy możesz dostać 2.5 kg białka za 106 zeta po użyciu kodu. Co do firmy nie musisz się obawiać.
Wysłana -
domer
Jakościowo firmy te wydaja się ok. Pod względem smaku Allnutrition bardziej mi podchodzi.

Też tak sądziłem dopóki nie spróbowałem białka Bulk Powders. Dzisiaj z czystym sumieniem mogę powiedzieć że zarówno Bulk jak i allnutrition sfd robią smaczne bialeczko.
Wysłana -
myprotein to wiodaca firma na angielskim rynku
Wysłana -
czellista
myprotein to wiodaca firma na angielskim rynku

Podobnie jak Bulk.
Wysłana -
czyli bez zadnych obaw mozna zamawiac? :D
Wysłana -
analizując powyższe - tak
Strona 1 z 1
Dodaj odpowiedź