SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Białko

temat działu:

Odżywki i suplementy

słowa kluczowe:

Ilość wyświetleń tematu: 1173

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 2 Napisanych postów 14 Wiek 29 lat Na forum 8 lat Przeczytanych tematów 933
Witajcie,

od pewnego czasu zastanawiam się nad zmianą białka. Aktualnie stosuję to - https://sklep.sfd.pl/Optimum_Nutrition_Whey_Gold_Standard_100-opis3189.html. Polecił mi je chwilę temu znajomy. Ale chodzi mi po głowie zmiana na coś tańszego.
Czy jest coś godnego polecenia w niższej cenie niż białko, do którego podałem link?

Z góry dziękuję za pomoc :)

Pozdrawiam :)
Ekspert SFD
Pochwały Postów 686 Wiek 32 Na forum 11 Płeć Mężczyzna Przeczytanych tematów 13120

PRZYSPIESZ SPALANIE TŁUSZCZU!

Nowa ulepszona formuła, zawierająca szereg specjalnie dobranych ekstraktów roślinnych, magnez oraz chrom oraz opatentowany związek CAPSIMAX®.

Sprawdź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
flex1976 Trener Personalny Moderator
Ekspert
Szacuny 9032 Napisanych postów 82679 Wiek 48 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 699310
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
georgu Ivan Groźny Moderator
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 14657 Napisanych postów 53129 Wiek 34 lat Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 400418
Produkt który podał Flex to już można powiedzieć klasyk. Przetestuj a będziesz zadowolony!

MODERATOR DZIAŁU "INNE DYSCYPLINY"
http://www.sfd.pl/[blog]_Brudna_miska_by_georgu-t1156013.html 

Prowadzenie, plany treningowe, plany żywieniowe: [email protected]

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
DJ_DoDo Doradca
Ekspert
Szacuny 29915 Napisanych postów 27250 Wiek 32 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 384534
białka SFD i AllNutrition sprawdzone przez miliony i do wyboru multum smaków skoro nie widać różnicy to po co przepłacać?
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11145 Napisanych postów 51525 Wiek 30 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
Jw. Tez polecę Allnutrition. Kupowałem juz naprawdę przeróżne i z tej najwyższej półki i ze średniej. I róznice odczulem jedynie w portfelu. Polecam słony karmel
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 2 Napisanych postów 14 Wiek 29 lat Na forum 8 lat Przeczytanych tematów 933
Dzięki bardzo Panowie!
Już zamawiam!
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
domer ODŻYWIANIE Moderator
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 6231 Napisanych postów 75800 Wiek 39 lat Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 753507
Również jestem zadowolny z odżywki białkowej Allnutrition. Dobra rozpuszczalność, brak piany i niska cena.

Moderator działu Odżywianie

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
anubis84 Instruktor Marcin Moderator
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 17681 Napisanych postów 132075 Wiek 39 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 1460293
Większość smaków ok, pije się z przyjemnością te co mi mniej odopoiwadają też ok da się wypić.

Gdyby ilość pieniędzy, jakie posiadamy, zależała od tego, jak traktujemy innych ludzi, bylibyśmy milionerami.

Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Jakie białko

Wiecej