SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Białka jaj w proszku- 25kg

temat działu:

Odżywki i suplementy

słowa kluczowe: ,

Ilość wyświetleń tematu: 8781

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11145 Napisanych postów 51525 Wiek 30 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
Mam prośbę :
Podzielcie się informacjami na w/w temat, tzn. czy ktoś to kupił, gdzie i po ile, no i czy samemu czy na spółkę
U mnie taki wór kosztuje 800zł za 25 kg.
Może ktoś z woj. łódzkiego by się razem ze mną złożył ? Pytam z ciekawości, bo tak na prawdę na tak wielkiej ilości mi nie zależy.
Znalazłem sklep, w którym sprzedają podobne białko w proszku. Ma jednak 83,5 % białka i jest w opakowaniach 1kg. Gdy chcesz min. 3kg, to płacisz 42zł/kg.
Pozdrawiam
BURNER
Ekspert SFD
Pochwały Postów 686 Wiek 32 Na forum 11 Płeć Mężczyzna Przeczytanych tematów 13120

PRZYSPIESZ SPALANIE TŁUSZCZU!

Nowa ulepszona formuła, zawierająca szereg specjalnie dobranych ekstraktów roślinnych, magnez oraz chrom oraz opatentowany związek CAPSIMAX®.

Sprawdź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 9 Napisanych postów 3096 Na forum 22 lat Przeczytanych tematów 21099
Ja nie jesem pewien ale chyba mam w domu takie wlasnie bialko. problem w tym ze je kupilem a pozniej gdzies przeczytalem ze takie bialka to to jest pasza dla swin i tylko bebechy rozdyma wiec nie jem tego. Choc juz sam nei wiem jakie to jest bialko bo moze to jest wlasnei to bialko jaj. To co mam jest takie zolte, smakowo slonawe i ma taki dosc dziwny zapach.

pozdrofka
Lukx
www.lukx.cnet.pl 

pozdrofka
lukx
http://www.lukx.com 

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11145 Napisanych postów 51525 Wiek 30 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
Ostatnio w sklepie z odżywkami było b. jaja w proszku 83,5%. Ale wyszukałem adres hurtowni, która sprzedaje albuminę (b. jaja w proszku), takie jak w tych workach...Plusem jest to, że można kupić np. 1kg -nie trzeba od razu 20 czy 25kg. Myślę, że ten sklep z odżywkami właśnie tam się zaopatruje i później sprzedaje klientom. To jest na prawdę bardzo dobre białko jaja, a nie pasza!
P.S.
Adres producenta (www) ktoś podał w innym poście.Na stronie jest telefon.Zadzwoniłem i popytałem się o przedstawicielstwo w woj.łódzkim, to podali mi adres hurtowni. Myślę, że za 1kg w hurt. zapłacę ok.32-35zł. Za to samo w sklepie kulturystycznym z odżywkami- 46zł/kg. Więc opłaca się trochę pokombinować


Trzymajcie się...Pozdrawiam !!
BURNER
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Białko serwatkowe WHEY

Następny temat

Olimp- gainer TOP MASS?

Wiecej