SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Białkowe "ptasie mleczko" FIT

temat działu:

Kuchnia SFD

słowa kluczowe: , ,

Ilość wyświetleń tematu: 8663

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11148 Napisanych postów 51557 Wiek 30 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
Ja następnym razem pzetestuję z białą czekoladą. Gorzka 85% jest MZ po prostu za gorzka a ptasie mleczko powinno być jednak słodkie.
2
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
makrosięzgadza Kuchnia Dzika
Ekspert
Szacuny 375 Napisanych postów 423 Wiek 41 lat Na forum 6 lat Przeczytanych tematów 13988
Banan


niestety pól czekolady spaliłem i zabrakło na całość

ale i tak wyszły jeszcze lepsze niż za pierwszym razem, pewnie smak odżywki zrobił swoje (b.czekolada-truskawka, zamiast czeko-masło orzechowe) i mniejsza zawartość kakao w czekoladzie, co za tym idzie były bardziej słodkie

ogólnie rewelacja, więcej Sylwia więcej!

uzależnie Was :)
1
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
makrosięzgadza Kuchnia Dzika
Ekspert
Szacuny 375 Napisanych postów 423 Wiek 41 lat Na forum 6 lat Przeczytanych tematów 13988
SzeA
Ja następnym razem pzetestuję z białą czekoladą. Gorzka 85% jest MZ po prostu za gorzka a ptasie mleczko powinno być jednak słodkie.

Testuj. to tylko baza. ps. w lodówce siedzi rolada.....zapowiada sie sztos, ale zanim przepis - test na konsumentach:)
1
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
georgu Ivan Groźny Moderator
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 14674 Napisanych postów 53178 Wiek 34 lat Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 400639
SzeA
Ja następnym razem pzetestuję z białą czekoladą. Gorzka 85% jest MZ po prostu za gorzka a ptasie mleczko powinno być jednak słodkie.


A jak by gorzką posłodzić słodzikiem?
2

MODERATOR DZIAŁU "INNE DYSCYPLINY"
http://www.sfd.pl/[blog]_Brudna_miska_by_georgu-t1156013.html 

Prowadzenie, plany treningowe, plany żywieniowe: [email protected]

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
makrosięzgadza Kuchnia Dzika
Ekspert
Szacuny 375 Napisanych postów 423 Wiek 41 lat Na forum 6 lat Przeczytanych tematów 13988
georgu
SzeA
Ja następnym razem pzetestuję z białą czekoladą. Gorzka 85% jest MZ po prostu za gorzka a ptasie mleczko powinno być jednak słodkie.


A jak by gorzką posłodzić słodzikiem?


Wszystkie chwyty dozwolone ;)
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
DJ_DoDo Doradca
Ekspert
Szacuny 29912 Napisanych postów 27250 Wiek 32 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 384534
zrobiłem z podwójnej porcji i brakło mi czekolady na wszystkie (no i sporo spłynęło )

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
makrosięzgadza Kuchnia Dzika
Ekspert
Szacuny 375 Napisanych postów 423 Wiek 41 lat Na forum 6 lat Przeczytanych tematów 13988
DJ_DoDo
zrobiłem z podwójnej porcji i brakło mi czekolady na wszystkie (no i sporo spłynęło )




Super!
Obtoczone w kakao tez spoko:)
daj znacz czy dobre:)
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
DJ_DoDo Doradca
Ekspert
Szacuny 29912 Napisanych postów 27250 Wiek 32 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 384534
wyszło mega dobre już śladu nie ma, 2/3 rozdałem, a resztę zostawiłem w domu rodzicom, to po powrocie w niedziele już śladu nie było, no i te rozdane też były chwalone
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 1660 Napisanych postów 5479 Wiek 35 lat Na forum 6 lat Przeczytanych tematów 94310
przeciez to jest jakies mistrzostwo swiata, a z dodatkiem masla orzechowego jeszcze lepsze



1

when im going to do some mountaineering actually im going back home

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
makrosięzgadza Kuchnia Dzika
Ekspert
Szacuny 375 Napisanych postów 423 Wiek 41 lat Na forum 6 lat Przeczytanych tematów 13988
no to na zdrowie ;
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Warzywa

Następny temat

Gotowe wrapsy

WHEY premium