SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

SFD WPC Protein Plus

temat działu:

Odżywki i suplementy

słowa kluczowe: ,

Ilość wyświetleń tematu: 6026

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 2 Napisanych postów 62 Na forum 6 lat Przeczytanych tematów 5224
Witam, od jakiegoś czasu używam białka zakupionego w sklepie sfd wpc protein plus. Dzisiaj przeglądając internet natrafiłem na opinie z przeprowadzonego kiedyś badania tegoż białka. Okazało się że jest bardzo zakłamany skład 50% zamiast 80% jak było opisane na opakowaniu. To spora różnica. Moje pytanie brzmi jak się to ma do dzisiejszego produktu, może ktoś posiada wyniki jakiegoś aktualnego badania?. Dzięki za odpowiedzi. Pozdrawiam!!
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Inezz96 Mistrzyni Polski Administrator
Ekspert
Szacuny 550 Napisanych postów 4126 Wiek 28 lat Na forum 6 lat Przeczytanych tematów 42255
Możesz mieć 100% pewność, że nie ma na polskim rynku tak dobrze przebadanego białka, jak właśnie WPC PROTEIN PLUS. Konkurencja nie zawsze stara się walczyć w sposób uczciwy, często przedstawiając nieprawidłowo zinterpretowane dane.

Przy karcie produktów marki SFD oferowanych przez sklep SFD możesz znaleźć aktualne badania dotyczące składu danej partii, a to daje pewność, że otrzymujesz towar zgodny z deklaracją na etykiecie. Na chwilę obecną jest to forma kontroli, która nie powinna budzić wątpliwości kupujących.

Prawdą jest jednak, że zdarzyło się tak, że jedna z wersji posiadała kiedyś ok. 3 g węglowodanów na porcję więcej niż wskazywała etykieta, jednak ilość białka nie ustępowała deklaracją z etykiety. Czyli zawartość białka była taka sama, jak informował producent. No cóż, ale rolą konkurencji i ich wyborem jest walka za wszelką cenę, szczególnie jeśli produkt jest liderem sprzedaży.

Tak jak każda inna firma SFD nie produkuje białek na własną rękę, czyli kupuje surowce i zleca podwykonawcom przygotowanie produktu gotowego. Surowce do odżywek białkowych produkują mleczarnie i zakłady przetwórstwa mleczarskiego. Dopiero podwykonawcy dodają elementy smakowe, witaminy, minerały i inne związki, które mają poprawić walor smakowy, jak i wartość odżywczą danego produktu.

Każda firma oczywiście przykłada dużą uwagę, aby kontrolować swoich podwykonawców i tak też robi SFD. Na chwilę obecną, każda partia podlega kontrolom w jednostkach zewnętrznych, a oprócz tego marka SFD wyposaża swoje laboratoria, aby mimo tego na własną rękę kontrolować produkty przyjęte na magazyn. Jest to dodatkowa gwarancja bezpieczeństwa. Mało tego, marka SFD nie ogranicza swoich kontroli tylko do produktów białkowych, analizie poddawane są kreatyny, produkty na bazie roślin. Wszystko po to, aby wykluczyć zagrożenie ze strony oferowanych surowców i podnieść bezpieczeństwo swoich klientów.

Jeśli masz wątpliwości co do jakiegokolwiek produktu, to w każdej chwili możesz sprawdzić dany produkt na karcie w sklepie lub poprosić obsługę sklepu o przedstawienie certyfikatu z badań na zgodność składu.

Pozdrawiam,
Inez Gorońska Mistrzyni Polski Bikini fitness
https://www.instagram.com/inezgoronska/?hl=pl 

Ekspert SFD
Pochwały Postów 686 Wiek 32 Na forum 11 Płeć Mężczyzna Przeczytanych tematów 13120

PRZYSPIESZ SPALANIE TŁUSZCZU!

Nowa ulepszona formuła, zawierająca szereg specjalnie dobranych ekstraktów roślinnych, magnez oraz chrom oraz opatentowany związek CAPSIMAX®.

Sprawdź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
TomQ-MAG Fizjoterapeuta Moderator
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 11972 Napisanych postów 160246 Wiek 34 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 1233733
witaj.
badania masz w linku pod opisem suplementu na stronce w sklepie

Prowadzenie on-line, trening, dieta, suplementacja https://www.instagram.com/tomq.bb
[email protected]

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 1033 Napisanych postów 4620 Wiek 34 lat Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 35212
sklep sfd udostepnia badania bialek na swojej stronie www
1

kiedy jadę w góry, to tak jakbym wracał do domu!

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 2 Napisanych postów 62 Na forum 6 lat Przeczytanych tematów 5224
Dzięki za szybkie odpowiedzi, rozumiem jednak że badania te są wykonywane na zlecenie sklepu. Mi chodzi o wykonane przez osobę trzecią niezależnie, z losowo wybranej partii.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
TomQ-MAG Fizjoterapeuta Moderator
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 11972 Napisanych postów 160246 Wiek 34 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 1233733
nic nie stoi na przeszkodzie byzs tego typu badanie sobie zrobil.
mamy wolny kraj przeciez.

Prowadzenie on-line, trening, dieta, suplementacja https://www.instagram.com/tomq.bb
[email protected]

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 3674 Napisanych postów 31005 Wiek 33 lat Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 294221
Dokładnie. Wątpię, żeby były jakieś różnice w tym co jest na stronie.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 2 Napisanych postów 62 Na forum 6 lat Przeczytanych tematów 5224
Do tej pory go używam , ma konkurencyjną cenę i nawet niezły smak (z wyjątkiem truskawki która jest ohydna). Jednak zdziwiły mnie wyniki opisanych w internecie badań które odbiegały naprawdę wiele od tego o czym zapewniał producent. Było to jednak kilka lat temu, choć z natury wiem że jak ktoś raz zakombinował na bank zrobi to ponownie. Mogę zapłacić więcej nie ma problemu byle bym dostał to co powinienem. Co do badań to nie mam możliwości ich wykonać niestety. Pozostaje wiara w uczciwość producenta albo kupno czegoś z innej firmy. Pozdrawiam Wszystkich !!
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 1033 Napisanych postów 4620 Wiek 34 lat Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 35212
na tej zasadzie mozna sie wypowiedziec o kazdej firmie i jej suplemencie. zawsze pozostaje tylko wiara w etykiete i opinie ludzi. a badania kazdy moze zrobic, kwestia finansow.

kiedy jadę w góry, to tak jakbym wracał do domu!

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
TomQ-MAG Fizjoterapeuta Moderator
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 11972 Napisanych postów 160246 Wiek 34 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 1233733
sporo firm mialo wpadki
nie tylko z bialkami.

Prowadzenie on-line, trening, dieta, suplementacja https://www.instagram.com/tomq.bb
[email protected]

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 2 Napisanych postów 62 Na forum 6 lat Przeczytanych tematów 5224
Ja kupując to białko sugerowałem się właśnie opiniami, jest ich naprawdę wiele i większość pozytywna ( można mieć zastrzeżenia jedynie co do kilku smaków ). Na pewno niejedna firma zaliczyła wtopę, póki co pozostaje przy tym białku może za jakiś czas kupię inne dla porównania. Noszę się też z zamiarem zakupu spalacza tłuszczu z sdf. Chcę go porównać z droższymi produktami innych firm. Jak już wypróbuję podzielę się uwagami na forum .
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
TomQ-MAG Fizjoterapeuta Moderator
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 11972 Napisanych postów 160246 Wiek 34 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 1233733
ja glownie bazuje na "tanich" suplach

Prowadzenie on-line, trening, dieta, suplementacja https://www.instagram.com/tomq.bb
[email protected]

Nowy temat Wyślij odpowiedź
Wiecej