SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Białko, kreatyna, spalacz i bcaa - Kiedy brać ?

temat działu:

Odżywki i suplementy

słowa kluczowe: , , , , ,

Ilość wyświetleń tematu: 3877

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 5 Wiek 23 lat Na forum 6 lat Przeczytanych tematów 903
Siema, na siłownie chodzę 4-5 razy w tygodniu po jakieś 1,5 godziny (30min siłowy, 60min cardio). Obecnie jestem na redukcji i z supli posiadam białko, bcaa, kreatyne i spalacz. Może mi ktoś napisać kiedy mam je przyjmować? np.białko i kreatyna na końcu a bcaa i spalacz przed cardio ? Dodam jeszcze, że po całym treningu od razu jem posiłek.
Dzięki za każdą odpowiedź.
Ekspert SFD
Pochwały Postów 686 Wiek 32 Na forum 11 Płeć Mężczyzna Przeczytanych tematów 13120
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 12 Napisanych postów 414 Wiek 25 lat Na forum 10 lat Przeczytanych tematów 9031
Spalacz/kreatyne najlepiej przed treningiem, choć w przypadku kreatyny ma to niewielkie znaczenie, BCAA również można około treningowo, białko możesz brać po treningu, chociaż skoro mówisz, że po treningu jesz posiłek to możesz białko wcisnąć gdzieś w dalsze posiłki które są ubogie w białko.
1

No pain - no gain.

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
flex1976 Trener Personalny Moderator
Ekspert
Szacuny 9031 Napisanych postów 82679 Wiek 48 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 699304
Może nastąpiła pomyłka w tym co napisałeś ? Siłowy godzinka a aeroby półgodziny ??
Odżywka białkowa ma uzupelniac diete , wiec wciskanie jej na sile troche mija sie z celem


Zmieniony przez - flex1976 w dniu 2017-12-29 11:48:40
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 2075 Napisanych postów 4166 Wiek 39 lat Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 290783
Kredke i spalacz przed treningiem , przed cardio bierzesz BCAA a po całym treningu pijesz białko no bo chyba na siłowni po treningu od razu nie szamiesz posiłku , tylko jak wrócisz do domu???


Zmieniony przez - Amg27 w dniu 2017-12-29 12:12:54
1
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 5 Wiek 23 lat Na forum 6 lat Przeczytanych tematów 903
No od siłowni do domu mam 5 minut z buta :) Dzięki za pomoc !
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 5 Wiek 23 lat Na forum 6 lat Przeczytanych tematów 903
flex1976
Może nastąpiła pomyłka w tym co napisałeś ? Siłowy godzinka a aeroby półgodziny ??
Odżywka białkowa ma uzupelniac diete , wiec wciskanie jej na sile troche mija sie z celem



Zmieniony przez - flex1976 w dniu 2017-12-29 11:48:40

Tak tak , chodziło mi o siłowy 1h a cardio 30-40 min :)
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
anubis84 Instruktor Marcin Moderator
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 17680 Napisanych postów 132075 Wiek 39 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 1460293
To i tak sporo cardio

Kreatyna bcaa i spalacz przed treningiem, białko wg braków w diecie.
1

Gdyby ilość pieniędzy, jakie posiadamy, zależała od tego, jak traktujemy innych ludzi, bylibyśmy milionerami.

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 2 Na forum 6 lat Przeczytanych tematów 28
Witam, a jak z dniami bez treningu?
Przyjmować coś czy nic?
Czytałem że kreatyne rano po śniadaniu i po treningu a w dni bez treningu tylko rano.
Spalacza też przyjmować tylko przed treningiem?
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 2075 Napisanych postów 4166 Wiek 39 lat Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 290783
Jeśli masz Dzien wolny od treningu to mozesz spalacz po pierwszym posiłku . Raczej nie pod wieczor , bo możesz mieć problemy z zasypianiem . A kredkę w dni nietreningowe możesz rano naczczo lub w Dzien miedzy posiłkami .
1
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 2 Na forum 6 lat Przeczytanych tematów 28
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
anubis84 Instruktor Marcin Moderator
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 17680 Napisanych postów 132075 Wiek 39 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 1460293
Jak już to białko jeśli sa niedobory, bcaa zostaw na pore treningowoą

Gdyby ilość pieniędzy, jakie posiadamy, zależała od tego, jak traktujemy innych ludzi, bylibyśmy milionerami.

Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Czy to dobry zestaw ?

Wiecej