sfd logo sfd sklep ikona SKLEP z odżywkami

SFD.pl Po siłowni, o siłowni

Dodaj odpowiedź

Biżuteria

Temat przeniesiony z 'Aktualności - Kulturystyka i Fitness' przez: ASNF
Wysłana -
Siema.
Ostatnio na amerykańskim ebay'u natknąłem się na wisiorek: mini obciążnik zawieszony na łańcuszku. Zainteresowała mnie więc biżuteria związana z kulturystyką i znalazłem jeszcze mini sztangi i sztangielki. Niestety wszystko w USA, bądź bardzo niskiej jakości. Mam więc pytanie czy znacie jakiąś ciekawą kulturystyczną biżuterię dostępna w PL (wysokiej jakości, może być złoto, srebro lub metale nieszlachetne, ale wysokiej jakości)
Z góry dzięki.
Ps.
Zagadnienie dałem prawdopodobnie do złego działu, bo nie widziałem nic sensowniejszego :P
Witaj, przygotowaliśmy kilka tematów które mogę Ciebie zainteresować:

Masz problem z przybraniem na wadze lub zgubieniem zbędnych kilogramów?

sylwia i emil Indywidualne plany dietetyczne i treningowe Sprawdź więcej
Wysłana -
Wysłałem Ci link na priw.
Wysłana -
nie wiem czy gość warty zaufania, ale sprzedaje u nas na forum takie cuda: http://www.sfd.pl/[S]_Naszyjniki_dla_fanów_siłowni-t1139840.html

dopiero teraz doczytałem, że chcesz jakąś lepszą jakość

Zmieniony przez - ASNF w dniu 2017-03-07 18:04:40
Wysłana -
Jeśli chcesz coś naprawdę solidnego z złota lub srebra to wybierz się do jubilera gdzieś w mieście który wyrabia na zamówienie rózne rzeczy z w/w surowców

Zmieniony przez - wiruusss w dniu 2017-03-12 01:51:19
Wysłana -
Nie wiem czy jett to taka dobra opcja...... Większość mężczyzn uznaje jedynie zegarek plus ewentualnie jakieś spinki do krawata czy do koszuli..... Ostatnio robiłam prezent dla męża z okazji naszej rocznicy i zdecydowałam sie na kupno zegarka od firmy Adriatica. Wiem, że raczej nie byłby zadowolony z naszyjnika. Który pewnie kosztowałby tyle co ten zegarek.
Wysłana -
Różne są typy mężczyzn, chłopaków, każdy woli co innego, tez takiego wisiorka bym nie założył, mam tylko krzyż i tyle,

no chyba że takie cudo ale ze złota to bym przygarnął
Wysłana -
Nie widziałam jeszcze takiej w Polsce. Ale też byłabym wdzięczna za namiary.
Strona 1 z 1
Dodaj odpowiedź