SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Biżuteria

temat działu:

Po siłowni, o siłowni

słowa kluczowe:

Ilość wyświetleń tematu: 4199

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a) Temat przeniesiony przez ASNF z działu Aktualności - Kulturystyka i Fitness.
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 4 Napisanych postów 26 Na forum 7 lat Przeczytanych tematów 428
Siema.
Ostatnio na amerykańskim ebay'u natknąłem się na wisiorek: mini obciążnik zawieszony na łańcuszku. Zainteresowała mnie więc biżuteria związana z kulturystyką i znalazłem jeszcze mini sztangi i sztangielki. Niestety wszystko w USA, bądź bardzo niskiej jakości. Mam więc pytanie czy znacie jakiąś ciekawą kulturystyczną biżuterię dostępna w PL (wysokiej jakości, może być złoto, srebro lub metale nieszlachetne, ale wysokiej jakości)
Z góry dzięki.
Ps.
Zagadnienie dałem prawdopodobnie do złego działu, bo nie widziałem nic sensowniejszego :P
Ekspert SFD
Pochwały Postów 686 Wiek 32 Na forum 11 Płeć Mężczyzna Przeczytanych tematów 13120

PRZYSPIESZ SPALANIE TŁUSZCZU!

Nowa ulepszona formuła, zawierająca szereg specjalnie dobranych ekstraktów roślinnych, magnez oraz chrom oraz opatentowany związek CAPSIMAX®.

Sprawdź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11145 Napisanych postów 51525 Wiek 30 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
Wysłałem Ci link na priw.
1
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
ASNF Moderator
Ekspert
Szacuny 4551 Napisanych postów 48991 Wiek 33 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 522464
nie wiem czy gość warty zaufania, ale sprzedaje u nas na forum takie cuda: https://www.sfd.pl/[S]_Naszyjniki_dla_fanów_siłowni-t1139840.html

dopiero teraz doczytałem, że chcesz jakąś lepszą jakość


Zmieniony przez - ASNF w dniu 2017-03-07 18:04:40
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 84 Napisanych postów 94 Wiek 36 lat Na forum 8 lat Przeczytanych tematów 3342
Jeśli chcesz coś naprawdę solidnego z złota lub srebra to wybierz się do jubilera gdzieś w mieście który wyrabia na zamówienie rózne rzeczy z w/w surowców


Zmieniony przez - wiruusss w dniu 2017-03-12 01:51:19
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 48 Na forum 7 lat Przeczytanych tematów 284
Nie wiem czy jett to taka dobra opcja...... Większość mężczyzn uznaje jedynie zegarek plus ewentualnie jakieś spinki do krawata czy do koszuli..... Ostatnio robiłam prezent dla męża z okazji naszej rocznicy i zdecydowałam sie na kupno zegarka od firmy Adriatica. Wiem, że raczej nie byłby zadowolony z naszyjnika. Który pewnie kosztowałby tyle co ten zegarek.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
anubis84 Instruktor Marcin Moderator
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 17681 Napisanych postów 132075 Wiek 39 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 1460293
Różne są typy mężczyzn, chłopaków, każdy woli co innego, tez takiego wisiorka bym nie założył, mam tylko krzyż i tyle,

no chyba że takie cudo ale ze złota to bym przygarnął

Gdyby ilość pieniędzy, jakie posiadamy, zależała od tego, jak traktujemy innych ludzi, bylibyśmy milionerami.

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 19 Wiek 34 lat Na forum 10 lat Przeczytanych tematów 62
Nie widziałam jeszcze takiej w Polsce. Ale też byłabym wdzięczna za namiary.
...
Napisał(a)
Usunięty przez anubis84 za pkt 7 regulaminu
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 1 Wiek 3 lata Na forum 4 lata Przeczytanych tematów 18
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Ciężko było rzucic fajki?

Następny temat

Rozmiar dla mnie?

WHEY premium