SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Bezdech senny

temat działu:

Zdrowie i Uroda

słowa kluczowe: ,

Ilość wyświetleń tematu: 1238

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 2 Wiek 35 lat Na forum 9 lat Przeczytanych tematów 0
Hej,

Nie tak dawno przygotowywałem sie do zawodów i chyba kazdy kto kiedys to robil jak duzo jest to obciążenie dla organizmu. Wszystko natomiast było pod kontrolą i w zasadzie nie odczuwam zadnych sajdów zejscia z SAA i innych środków poza jednym bardzo martwiącym i niebezpiecznym.
Zakładam, że jest to bezdech senny gdyż w nocy po kilkanascie razy nawet budzę się z uczuciemprzyduszenia, strasznie glosno chrapię, mam bardzo wysokie tętno i dużą potliwośc. Oczywiscie wiaze sie to z tym iż nie przesypiam nocy a co za tym idzie dewastuje zdrowie zamaist wracać do równowagi. Oddech bywa spłycony tak jakbym nie był w stanie jednym wdechem zaspokoić potrzeb tlenowych. Czasami po GABIE takie odczucie się miewa.
Dodam iż w ostatnim czasie przed startem stosowałem
Clen w ilosci 100-120mcg/ed,
t3 100mcg/ed, oraz bazę w postaci
propa 100mg/e2d (w ostatnim tygodniu 50mg/e2d i off przed startem pare dni),
trenu krótkiego 100mg/e2d.

Do tego oczywiscie Symex (tylko 1tabs e7d) i proviron 40mg/ed

Problemów na ON nie bylo zadnych. Badania byly i pod nie byl dobierany pakiet na ostatnią prostą.
Problem zaczął się przy odstawianiu clenu i t3.
Moim zdaniem to Clen jest tutaj winny tylko pytanie czy owy bedech minie samoczynnie czy mam podejmować leczenie (nie istnieje skuteczne).
Macie jakies doswiadczenia?
Proszę o wypowiedzi tylko osoby kompetentne. Nie wdaje sie w dyskusje na temat slusznosci tego cyklu ipt.
Dzieki i pozdrawiam
Ekspert SFD
Pochwały Postów 686 Wiek 32 Na forum 11 Płeć Mężczyzna Przeczytanych tematów 13120

PRZYSPIESZ SPALANIE TŁUSZCZU!

Nowa ulepszona formuła, zawierająca szereg specjalnie dobranych ekstraktów roślinnych, magnez oraz chrom oraz opatentowany związek CAPSIMAX®.

Sprawdź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 2 Wiek 35 lat Na forum 9 lat Przeczytanych tematów 0
aha i dodam że aktualnie jestem na mostku: prop, hcg, tamox, clom. Zakladam 5 tygodni ale zobaczymy co badania pokażą.
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Ból pleców, szyi i drętwienie prawej ręki.

Wiecej