SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Bezdech na cyklu

temat działu:

Doping

słowa kluczowe: ,

Ilość wyświetleń tematu: 2953

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11148 Napisanych postów 51564 Wiek 30 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
Witam. Borykam sie z ogromnym problemem. Za kazdym razem kiedy wchodze na cykl zaczynaja sie moje problemy ze spaniem.
Kiedy jestem poza bomba wszystko jest w najlepszym porzadku spie jak dziecko bez najmniejszego chrapniecia. Co z radoscia potwierdza moja spiaca obok dziewczyna.
Ale . Kiedy tylko wbije cokolwiek problem zaczyna sie i to na ostro. Wstaje 10 razy w ciagu nocy bo sie dusze z silna potrzeba odlania sie mimo ze wcale nie pije nie wiadomo ile
Zawsze po przebudzeniu widze moja dziewczyne ogladajaca seriale nawet do 8 rano bo nie moze spac. Tak naparzam. Podobno co chwile przestaje oddychac i chrapie tak jak nigdy tego nie slyszala a w domu ma ojca 55 lat palacza od malego i ktoru podpbno chrapie fest, ale o wiele slabiej ode mnie. Kiedy zasypiam placza wszyscy serio.

Ale tylko jak wchodze na bombe. Teraz znowu historia sie ppwtorzyla . Zaczalem leciec propa z meta i zakonczylem kuracje 10 dni temu przez nocne jazdy. Wbilem hcg minelo te 10 dni i znowu! Spie jak dziecko.

Czytalem ze bezdech mozna leczyc operacyjnie, ale ppza cyklem problemu nie ma . A ja chce ladowac. Wiec musze cos z tym zrobic.

Mial ktos ppdobny problem? Chce sie podzielic dobra rada.
Chce normalnie wejsc na cykl a nie przezywac ze nie moge. Mam nadzieje ze mnie zrozumiecie. Pozdro
Ekspert SFD
Pochwały Postów 686 Wiek 32 Na forum 11 Płeć Mężczyzna Przeczytanych tematów 13120

PRZYSPIESZ SPALANIE TŁUSZCZU!

Nowa ulepszona formuła, zawierająca szereg specjalnie dobranych ekstraktów roślinnych, magnez oraz chrom oraz opatentowany związek CAPSIMAX®.

Sprawdź
...
Najnowsza odpowiedź. Aktualizacja:
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 6 Napisanych postów 99 Na forum 6 lat Przeczytanych tematów 616
Jeśli masz tylko na cyklu weź może spróbuj estazolamu . Ja na cyklu też bardziej chrapie i też czasem miewam bezdech i się nagle przebudzam. Może to jest spowodowane że się gorzej śpi . Masz koszmary nocne i czasem coś typu że się budzisz a nie możesz się ruszyć ?
Mi np estazolam pomaga. Lepiej śpię , zapadam normalnie w fazę REM . I nie odczuwam tego wszystkiego.

Sny są bardziej realistyczne co akurat mnie denerwuje .
Pzdr może trochę pomogłem
1
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
krzykacz Moderator
Ekspert
Szacuny 21773 Napisanych postów 71324 Wiek 41 lat Na forum 21 lat Przeczytanych tematów 575917
Bezdech a chrapanie to 2 różne sprawy akurat

doping & zdrowie

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
lodzianin1 Moderator
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 94490 Napisanych postów 364420 Wiek 48 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 1669081
jak ciśnienie? to mogą być problemy krążeniowe jak i sporo innych przyczyn

treningi,suplementacja,odblokowanie [email protected]

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11148 Napisanych postów 51564 Wiek 30 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
Nie sprawdzalem na cyklu. Przypuszczam ze teraz jest okej po cyklonie. Bo czuje sie primo. A bezdech i chrapanie atakuja na raz na cyklu. Po znikaja oba objawy
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
krzykacz Moderator
Ekspert
Szacuny 21773 Napisanych postów 71324 Wiek 41 lat Na forum 21 lat Przeczytanych tematów 575917
Jeśli chrapiesz, tylko chrapiesz drobny zabieg pozwala się tego pozbyć na kilka lat. Jeśli masz bezdech należy to leczyć i/lub wspomagać się maską. Jeśli masz i jedno i drugie to już masz napisane co robić. Jeśli na ten przykład myślisz, że takie zabawki jak np desnoran coś pomogą to nie trać nawet na to czasu

doping & zdrowie

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 211 Napisanych postów 987 Wiek 30 lat Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 74023
u mnie jak duża retencja to też chrapie, może gdzieś tu leży problem
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11148 Napisanych postów 51564 Wiek 30 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
I bezdech i chrapanie leczy sie razem. To jest zabieg hirurgiczny. Ta maska to gowmo w najgorsze stadium choroby.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11148 Napisanych postów 51564 Wiek 30 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
Chodzi o to ze poza cyklem. Nie mam problemu wiec nie jest spowodowane tk wiotkoscia niczego w ukladzie oddychania. Chhyba ze do laryngologa pojde na cykly
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
krzykacz Moderator
Ekspert
Szacuny 21773 Napisanych postów 71324 Wiek 41 lat Na forum 21 lat Przeczytanych tematów 575917
No jak wiesz lepiej to po co ten temat ...autodiagnoza + autoleczenie = problem z głowy Proste.

doping & zdrowie

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11148 Napisanych postów 51564 Wiek 30 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
To ty wiesz gorzej niz moje lepiej. Pytalem czy ktos mial ten problem
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
e-lite Moderator
Ekspert
Szacuny 3612 Napisanych postów 36540 Wiek 42 lat Na forum 21 lat Przeczytanych tematów 260908
mam to samo ale bez SAA jedynie mniejsze
Chrapanie budzi nawet sąsiadów %)
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Meta Iniekcyjna grupa 17

Następny temat

T5 T6 ZION LABS

WHEY premium