SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Bez injekcji

temat działu:

Doping

słowa kluczowe:

Ilość wyświetleń tematu: 2732

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11148 Napisanych postów 51564 Wiek 30 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
Czy sa jakies cykle, ktore nie wykorzystuja sterydow injekcyjnych?
Ekspert SFD
Pochwały Postów 686 Wiek 32 Na forum 11 Płeć Mężczyzna Przeczytanych tematów 13120

PRZYSPIESZ SPALANIE TŁUSZCZU!

Nowa ulepszona formuła, zawierająca szereg specjalnie dobranych ekstraktów roślinnych, magnez oraz chrom oraz opatentowany związek CAPSIMAX®.

Sprawdź
...
Najnowsza odpowiedź. Aktualizacja:
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 11 Napisanych postów 2366 Wiek 48 lat Na forum 22 lat Przeczytanych tematów 6196
Myslę ,że źle zrozumiałeś moją wypowiedź -przeczytaj uważnie i dopiero krytykuj. OK!!

Moderator dz. Trening
Pozdrawiam wszystkich!!
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 11 Napisanych postów 2366 Wiek 48 lat Na forum 22 lat Przeczytanych tematów 6196
Pewnie ,że są.Sterydów doustnych jest bardzo dużo ,ale mają jedną zasadniczą wadę -są znacznie bardziej toksyczne niz te w zastrzykach.Do dostnych można zaliczyć (od najłagodniejszych) : oxandrolone,winstrol,primobolan,metanabol,anadrol i wiele innych.


Moderator dz. Trening
Pozdrawiam wszystkich!!
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11148 Napisanych postów 51564 Wiek 30 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
Powalcz ze swoim strachem i sięgnij po strzykawkę.
Lepiej na tym wyjdziesz.
Przy odpowiednio zrobionym zastrzyku ugryzienie przez komara wyda Ci się boleśniejsze.

pozdrowienia...
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11148 Napisanych postów 51564 Wiek 30 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
znajdz sobie pielęgniarkę, która zrobi ci pierwszy zastrzyk, albo koleżankę na medycynie lub wecie, która nauczy cie jak to się robi poprawnie(nie ma czego się bać)

tomfok
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11148 Napisanych postów 51564 Wiek 30 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
Zastrzyki wcale nie bolą .
Zresztą najlepsze efekty ma sie łacząc tabletki z zastrzykami w jednym cyklu.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11148 Napisanych postów 51564 Wiek 30 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
Problemem jest iglowstret. Niestety.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 22 Napisanych postów 3310 Wiek 47 lat Na forum 22 lat Przeczytanych tematów 6461
Androl (Anapolon, Oxitosona 50),Aldactone,Anavar (Oxandrolon),Andriol,Catapres,Clenbuterol (Spiropent) , Clomid,Dianabol(metanabol),Winstrol,

Aptekarz
Moderator dz.Doping

Gdzie jest droga do spoczynku światła? (...)
Jeśli to wiesz, to wtedyś się rodził,
a liczba twych dni jest ogromna.

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11148 Napisanych postów 51564 Wiek 30 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
Nie ma się co bać igły! Po krótkim kursie sam sobie robiłem strzały i było dobrze.

Pozdrawiam.
Sierżant.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 4 Napisanych postów 1151 Na forum 22 lat Przeczytanych tematów 7738
Ja również sam zrobiłem sobie zastrzyki. Spodziewałem się małego ukłucia, a ku mojemu zaskoczeniu nic nie poczułem. Rzeczywiście jak już ktoś wyżej napisał, bardziej odczułbyś ugryzienie komara. Nie wiem jaką igłą robiłem zastrzyk, bo w aptece prosiłem o jakąś małą, była cieńka, więc injekcja trwała długo, ale za to bezboleśnie.

Kto się śpieszy ten się potyka.

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11148 Napisanych postów 51564 Wiek 30 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
Zrób sobie sam strzała to się nauczysz. Strzykawka dwójka, igła szóstka i pójdzie jak po maśle. Najlepiej w dupeczkę, najprostsze rozwiązanie.Pierwszym razem też się napociłem.

Koksu
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 22 Napisanych postów 3310 Wiek 47 lat Na forum 22 lat Przeczytanych tematów 6461
na glownej stronie masz zasady robienia inekcji

Aptekarz
Moderator dz.Doping

Gdzie jest droga do spoczynku światła? (...)
Jeśli to wiesz, to wtedyś się rodził,
a liczba twych dni jest ogromna.

Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Prawda o HGH!!!

Następny temat

czy decka daje siłe czy tylko buduję mięsień...?

WHEY premium