SFD.pl Odżywianie i Odchudzanie

Dodaj odpowiedź

Bez efektów na redukcji

Ankieta - proszę o pomoc

Wiek 18
Płeć mężczyzna
Cel schudnąć do 75-80
Waga 89
Wzrost 184
Poziom bf (zdjęcie poglądowe) około 16-19%
Aktywność w ciągu dnia (cały tydzień): (praca/uczelnia/zajęcia domowe? O której trenuję, wstaję, kładę się spać? O której mam przerwy w pracy?)
Uprawiane sporty, częstość i intensywność treningów, staż treningowy, sprzęt którym dysponuję (wyposażenie siłowni) jazda na rowerze, siłownia, sporty walki
Stosowane wcześniej diety, ich wpływ na sylwetkę, obecne odżywianie
Stan zdrowia (preferowane badania lekarskie)
Stosowana lub planowana suplementacja brak
Wysłana -
Cześć jakieś 9 miesięcy temu zaczałem redukcje bez jakiegoś specjalnego liczenia kalorii i z 98 zrobiłem około 92 kg przy 184cm wzrostu. Potem trochę odpuściłem, ale 2 miechy temu już postanowiłem przeprowadzić redukcje lepiej. Starałem się jeść około 1800kcal ale czasami podchodziło pod 2k. W miarę dużo jeżdze na rowerze, trochę siłki ale od 89kg waga stoi. Proszę o pomoc ;)

Masz problem z przybraniem na wadze lub zgubieniem zbędnych kilogramów?

sylwia i emil Indywidualne plany dietetyczne i treningowe Sprawdź więcej
Wysłana -
Jak na te parametry 1800 kalorii to troszkę za mało, oblicz ile powinno być http://www.sfd.pl/Zapotrzebowanie_kaloryczne,_skł._prod._żywnościowych,_%_bf-t276436.html i daj zrzut http://www.sfd.pl/ZRZUT_DIETY_JAK_ZROBIĆ_ANKIETA_i_REGULAMIN_DZIAŁU.-t922822.html

Zmieniony przez - anubis84 w dniu 2018-07-05 19:52:22
Wysłana -
sprawdzałem na innej stronie wyszło BMR koło 2100
tu przykładowy zrzut z przed 3 dni

Zmieniony przez - Karimz w dniu 2018-07-05 20:18:06
Wysłana -
Głodówkami formy jeszcze nikt nie zrobił. Wylicz zapotrzebowanie kaloryczne z podanego wzoru. BMR to ilość kcal niezbędna dla Twojego organizmu w celu prawidłowej pracy organów. W jaki sposób chcesz aby pracowała tarczyca jedząc 300kcal mniej niż BMR?
Wysłana -
1800 to dawałem na redukcje kobietom po 76 kg a nie facetowi 90kg :D solidne posilki kolego, zlozone węglowodany- kasze,ryze ,ziemniaki, pelnoziarniste pieczywo + owoce i warzywa, bialka pelnowartosciowe i przeciwzapalne tłuszcze
Wysłana -
Wyszło, że potrzebuję około 3200kcal

To 3000 kcal da lepsze efekty, niż 2000? Jak ja to będę jadł :D

Łapcie jeszcze dziennik z dzisiaj, do tego co wklepałem jeszcze 3 banany i 50g gorzkiej czekolady i jakieś 500ml mleka i 50g bułki maślanej

Zmieniony przez - Karimz w dniu 2018-07-05 20:57:08
Wysłana -
Dieta dramat ponieważ są spore braki wiedzy o podstawach - zapraszam do działu junior abyś zapoznal sie z tematami podwieszonymi gdzie od podstaw łatwo i czytelnie jest przedstawione wszystko na temat diety , żywienia , treningów itp.
Wysłana -
Dobra poczytałem trochę i zajrzałem tutaj http://www.sfd.pl/Zbilansowana_dieta_redukcyjna_-_nowe_spojrzenie...-t231127.html
Spróbuje tak robić jak jest opisane dzięki za pomoc :)

Zmieniony przez - Karimz w dniu 2018-07-05 21:45:09
Wysłana -
Wklej więc tutaj rozpiskę jak ją ułożysz.
Wysłana -
wybierasz produkty złej jakosci, jadac na niskich kaloriach za jakiś czas rozwalisz układ hormonalny,
Wysłana -
Faktycznie, chyba nie ma co tu dużo pisać - trzeba zrewidować od podstaw swoje żywienie. Tego typy praktyki jedynie doprowadzą do zablokowania spalania tłuszczu zapasowego poprzez negatywny wpływ na aktywność i wydzielanie hormonów.
Strona 1 z 4
Dodaj odpowiedź