SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Bez efektów na redukcji

temat działu:

Odżywianie i Odchudzanie

słowa kluczowe: ,

Ilość wyświetleń tematu: 8205

Formularz - Proszę o pomoc

Wiek

18

Płeć

mężczyzna

Cel

schudnąć do 75-80

Waga

89

Wzrost

184

Poziom bf (zdjęcie poglądowe)

około 16-19%

Aktywność w ciągu dnia (cały tydzień): (praca/uczelnia/zajęcia domowe? O której trenuję, wstaję, kładę się spać? O której mam przerwy w pracy?)

Uprawiane sporty, częstość i intensywność treningów, staż treningowy, sprzęt którym dysponuję (wyposażenie siłowni)

jazda na rowerze, siłownia, sporty walki

Stosowane wcześniej diety, ich wpływ na sylwetkę, obecne odżywianie

Stan zdrowia (preferowane badania lekarskie)

Stosowana lub planowana suplementacja

brak
Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 32 Na forum 7 lat Przeczytanych tematów 2679
Do tego myślałem o kolacji żeby węgle uzupełnić, co polecacie?
I jak to co na razie zjadłem?

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 32 Na forum 7 lat Przeczytanych tematów 2679
Q

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
domer ODŻYWIANIE Moderator
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 6231 Napisanych postów 75800 Wiek 39 lat Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 753507
Wrzuć to normalnie, jak w zaleceniach wklejonych wcześniej.

Moderator działu Odżywianie

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
anubis84 Instruktor Marcin Moderator
Ekspert
Szacuny 17681 Napisanych postów 132075 Wiek 39 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 1460293
Jak do tej godziny to troszkę mało, daj później zrzut całego dnia wg schematu jak na poprzedniej stronie

Gdyby ilość pieniędzy, jakie posiadamy, zależała od tego, jak traktujemy innych ludzi, bylibyśmy milionerami.

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 32 Na forum 7 lat Przeczytanych tematów 2679
Dobra jakbyście mogli zobaczyć diete z dwóch ostatnich dni
w 10.07 u mnie na apce wyszło 2280 kcal i 48% węgli 23 białka 29 tłuszczy
Dzisiaj jeszcze cukinia faszerowana mięsem 580g 522kcal
Musze trochę węgli uzupełnić co polecacie? Może ziemniaki z chudym mlekiem?








Zmieniony przez - Karimz w dniu 2018-07-11 18:34:46
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
anubis84 Instruktor Marcin Moderator
Ekspert
Szacuny 17681 Napisanych postów 132075 Wiek 39 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 1460293
jeśli szynka jest robiona przez kogoś w okolicy i wiejska nie jest tylko z nazwy to ok, bo jak sklepowa to kiepsko. nie dość że wędliny nsklepowe nie są za dobre to jeszcze sporo kosztują gdzieś ok 25 zł -30 zl będzie, za to można mieć 2 kg miesa. Słabo to wyglada, 2 dnia nie ma co oceniać tylko śnaidanie które jest słabe

Gdyby ilość pieniędzy, jakie posiadamy, zależała od tego, jak traktujemy innych ludzi, bylibyśmy milionerami.

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 3421 Napisanych postów 8469 Wiek 48 lat Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 407869
Na chlebie, bułkach, wędlinie i camembercie (ten akurat zły nie jest, ale nie jako podstawa diety) formy nie zrobisz. 2000 kcal to nadal głodówka. Do ceny wrzucaj pełny jadłospis z danego dnia, a nie coś plus coś, bo to trudno oceniać

Na miodzie i lodzie też będzie trudno. Im masz bardziej jałowy odżywczo jadłospis, ubogi energetycznie, tym częściej będziesz dojadał słodyczami.


Zmieniony przez - deja vu w dniu 2018-07-11 21:33:54

Reaktywacja czy falstart? http://www.sfd.pl/[BLOG]deja_vu-t1099661-s119.html#post-18195840

"Jeszcze nie jest ze mną tak żle, żeby robaki zaczynały mlaskać na mój widok, kiedy jadę wózkiem po łące..." nie moje tylko Sebastiana Fitzka z "Pasażera 23", ale sobie pożyczyłam.

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 32 Na forum 7 lat Przeczytanych tematów 2679
Dzięki za pomoc, fajnie że udzielacie mi rad
szynka jest z okolicznej masarni, więc jakościowo jest git
tej cukinii nie było tutaj w posiłkach, więc dopisałem
Za 2 dni wrzucę znowu to może będzie lepiej
1
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
domer ODŻYWIANIE Moderator
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 6231 Napisanych postów 75800 Wiek 39 lat Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 753507
Nie ma znaczenia czy okoliczna masarnia, czy z miasta oddalonego 400km. Wędliny i przetwory mięsne to produkty przetworzone, które warto unikać.


Zmieniony przez - domer w dniu 2018-07-12 10:07:08
2

Moderator działu Odżywianie

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 1717 Napisanych postów 27216 Wiek 29 lat Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 516400
Zgadza się, dieta jest ubogo odżywczo, występują głębokie niedobory żywieniowe. W menu widnieją produkty o wysokim stopniu przetworzenia, a posiłki nie są odpowiednio zbilansowane.


Zmieniony przez - dudee w dniu 2018-07-12 11:37:10
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Brak efektów na redukcji

Wiecej