SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Beta karoten a samoopalacz

temat działu:

Zdrowie i Uroda

słowa kluczowe: , ,

Ilość wyświetleń tematu: 7125

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 35 Napisanych postów 598 Wiek 38 lat Na forum 22 lat Przeczytanych tematów 6553
Mam pewna taka nieprzyjemna przypadlosc i nie moge sie WOGOLE opalac. A poniewaz do silowni przydaloby sie troszkie oplanizny bo wygladam jakbym z kostnicy wyszedl to co mi polecacie, samoopalacz czy beta karoten w tabletkach? Mam cere jasna ale tez nie biala, zblizona do normalnej jasnej. Jaki efekt moge osiagnac za pomoca beta karotenu..i jaki za pomoca samoopalacza? Dodam ze mam pieniadze na to..
Ekspert SFD
Pochwały Postów 686 Wiek 32 Na forum 11 Płeć Mężczyzna Przeczytanych tematów 13120

PRZYSPIESZ SPALANIE TŁUSZCZU!

Nowa ulepszona formuła, zawierająca szereg specjalnie dobranych ekstraktów roślinnych, magnez oraz chrom oraz opatentowany związek CAPSIMAX®.

Sprawdź
...
Najnowsza odpowiedź. Aktualizacja:
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 20 Napisanych postów 1652 Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 16945
n/p musisz jednak wiedzieć ze marchewka z łatwością gromadzi wszystkie toksyny, którymi człowiek zatruwa środowisko,jednak jeżeli masz pewne źrodło to jak najbardziej polecam marchewke pozdro---->

1971-1996-=TuPaC AmArU ShAkUr=-
-= DORADCA w dziale Uroda© =-
-= Znawca w dziale Nasze Zdjęcia© =-

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 5 Napisanych postów 150 Wiek 37 lat Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 1819


z samoopalaczem moze byc klopot, bo mozesz go nierownomiernie roprowadzic i wtedy bedziesz mial nieladne zacieki na skorze, a betakarotenu nigdy nie stosowalam, wiec nie wiem, ale ty mozesz sprobowac.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 35 Napisanych postów 598 Wiek 38 lat Na forum 22 lat Przeczytanych tematów 6553
Ajak! sie zrobie zolty jak zonkil to nie bede zachwycony.. Jaki kolorek sie uzyskuje po beta karotenie?
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 15 Napisanych postów 599 Na forum 21 lat Przeczytanych tematów 4583
pomaranczaowo zolty
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 27 Napisanych postów 1377 Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 12849
pierwszym miejscem na ciele gdzie widzisz działanie karoteni do wew. strona dłoni.kiedys dużo piłem karotki przynajmniej litr dziennie i po miechu miałem ciemno pomaranczowe . samoopalacz ci kategorycznie nie polecam bo wiecej z tym pieprzenia niz przyjemnosci . bierz karoten do tego koniecznie dużo wit. pp oraz E wtedy skóra bedzie miała zdrowszy wygląd.

<<<<<możecie mnie zabić ale dla mnie tylko liczy sie ARKA GDYNIA>>>>>

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 35 Napisanych postów 598 Wiek 38 lat Na forum 22 lat Przeczytanych tematów 6553
Duzo witaminy pp i witaminy e? A co to za witaminy? Moglby ktos sie wypowiedziec na temat tej rady? Thanks for help!
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 27 Napisanych postów 1377 Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 12849
witaminy pp oraz E są kluczowe w kształtowaniu , rozroscie oraz kondycji skóry .gdziekolwiek popatrzych na suplementacje wobec stanu skóry te witaminy wraz z A są na szczycie . wiem że wit. pp powinno sie przyjmowac koniecznie wraz z A w czasie opalanie bo łagodzi skutku udaru oraz oparzen i wyzwala wiecej pigmentu niz sama A.

<<<<<możecie mnie zabić ale dla mnie tylko liczy sie ARKA GDYNIA>>>>>

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 1529 Wiek 39 lat Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 9157
Samoopalacz jest o tyle dobry, ze daje szybkie efekty, ale tez trzeba go umiejetnie stosowac. Jesli masz jasna cere to najlepiej samoopalacz do jasnej cery. Najlepiej nakladac niewielka ilosc i bardzo uwazac w okolicach brwi, nosa i czola, zeby nie zostalo tam za duzo kremu. Gorzej jest z samoopalaczem do ciala gdyz niektore partie trudno samemu posmarowac, ale moze znajdzie sie ktos chetny do pomocy ;)

Mozesz tez sprobowac kupic beat-karoten z witamina E. Organizm przetworzy pewna ilosc w witamine A, a nadwyzke magazynuje w skorze i powstanie tzw. efekt marchewki. Trzeba jednak lykac beta-karoten regularnie, bo innaczej dosc szybko zniknie ciemniejsze zabarwienie skory.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 35 Napisanych postów 598 Wiek 38 lat Na forum 22 lat Przeczytanych tematów 6553
Ok wielkie dzieki sogi wszystkim chetnym
Tak a propos sliczna buzka na tym awatarku nad "Nicci"
Pozdrawiam
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 1529 Wiek 39 lat Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 9157
Hehe, dziekuje bardzo to moja wlasna

A i jesli zdecydujesz sie na samoopalacz to nie polecam firmy soraya, bo beznadziejny kolor wychodzi, taki malo naturalny
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 35 Napisanych postów 598 Wiek 38 lat Na forum 22 lat Przeczytanych tematów 6553
Wole dluzsza zabawe, poczekam na efekty beta karotenu i bede je pielegnowac. Ahh jaki romantyk ze mnie
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Zwichnięcie barku

Następny temat

Opuchniete oczy

WHEY premium