SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Beta alanine + ultra energy

temat działu:

ActivLab

słowa kluczowe: , , ,

Ilość wyświetleń tematu: 4023

Nowy temat Temat Zamknięty
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 5 Napisanych postów 80 Na forum 10 lat Przeczytanych tematów 2120
Witam trenuję 8 miesięcy, za 3 tyg mam testy drążek, 50m i 1000m. Tak jak pisałem za 3 tyg mam testy na których muszę wypaść bardzo dobrze. Głównie zależy mi na poprawie czasu na 1km (teraz mam 3:30, a interesuje mnie 3:20) chcę się poprawić na 1km, ale aby siła na drążku i 18 podciągnięć została lub się zwiększyła i aby czas na 50m się nie obniżył bo i tak jest słąby 7.3sek i nawet może polepszył. Planuję teraz przez 3 tygodnie coś brać i myślałem o środkach od ActivLaba: beta alanine + Ultra Energy, jak to dawkować, czy to dobre połączenie? Finanse nie grają roli, więc macie lepsze zamienniki to chętnie podmienię.
Ekspert SFD
Pochwały Postów 686 Wiek 32 Na forum 11 Płeć Mężczyzna Przeczytanych tematów 13120

PRZYSPIESZ SPALANIE TŁUSZCZU!

Nowa ulepszona formuła, zawierająca szereg specjalnie dobranych ekstraktów roślinnych, magnez oraz chrom oraz opatentowany związek CAPSIMAX®.

Sprawdź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 396 Napisanych postów 24621 Wiek 28 lat Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 105095
Mogłeś trochę wcześniej pomyśleć nad suplementacją

Wrzuć Beta Alanine 4-5g dziennie. Zamiast Ultra Energy daj zwykłą kofeinę przed treningiem albo kup któryś ze stacków Activlaba- np. Firestartera

Do tego zarzuciłbym kreatynę- masz 3 tygodnie więc pierwszy tydzień proponuje zrobić ładowanie 20g dziennie kreatyny, później stosujesz 10g dziennie
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 5 Napisanych postów 80 Na forum 10 lat Przeczytanych tematów 2120
Noo bylem przekonany, ze dam rade na sucho sie przygotowac. Kreatyna nie przeszkodzi mi w biegach i drazku? Rosniecie w mase nie pomoze, a z tym mi sie kojarzy kreatyna, jedynie, ze ma wiele zastosowan?
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
TomQ-MAG Fizjoterapeuta Moderator
Ekspert
Szacuny 12031 Napisanych postów 160413 Wiek 35 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 1234305
zrob ladowanie kreatyna przez 5 dni po 20g, pozniej 5g codziennie, aczkowliek troche pozno faktycznie

Prowadzenie on-line, trening, dieta, suplementacja https://www.instagram.com/tomq.bb
[email protected]

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 396 Napisanych postów 24621 Wiek 28 lat Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 105095
od rośnięcia jest bilans kaloryczny, kreatyna się przyda

no ale przez 3 tygodnie się cudów nie spodziewaj
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 5 Napisanych postów 80 Na forum 10 lat Przeczytanych tematów 2120
Jaka kreatyna jest najlepsza?

A ile czasu trzeba brac kreatyne aby odczuc sile?

Oczywiscie jak nie ten test, to bede mial jeszcze jeden w lutym/marcu taki sam, toco polecicie na stala suplementacje do tego czasu?

Zmieniony przez - nicniewartekonto w dniu 2014-10-06 08:23:11

Zmieniony przez - nicniewartekonto w dniu 2014-10-06 08:25:22
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Specjalista
Szacuny 59 Napisanych postów 3785 Wiek 37 lat Na forum 10 lat Przeczytanych tematów 21149
jeśli masz biegać to nie na fire starter. Ma booster azotowy i zaraz będzie miał spięte łydy i uda i skończy się że będzie biegał jak paralityk. Kofeina Kreatyna tak. i na dzień testu weź jakąś mocną przedtreningówkę która nie ma boostera azotowego bo wiem że są takie typowo pod bieg ale nie pamiętam teraz nazwy. one dadzą Ci "odrobinę" więcej pary na taki bieg ale cudów się nie spodziewaj
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 5 Napisanych postów 80 Na forum 10 lat Przeczytanych tematów 2120
Niby ultra energy dobrze pobudza przed testami. No a to jaka kreatyna? Ktora nie zwiekszy masy za bardzo? I bd najlepsza do biegania?
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
TomQ-MAG Fizjoterapeuta Moderator
Ekspert
Szacuny 12031 Napisanych postów 160413 Wiek 35 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 1234305
masy nie zwiekszy jak bilans bedzie zerowy.
co do biegania nie ma roznicy jaka forme wezmiesz.
moze byc mix
https://sklep.sfd.pl/ActivLab_Creatine_Beta_Alanine-opis28079.html 

Prowadzenie on-line, trening, dieta, suplementacja https://www.instagram.com/tomq.bb
[email protected]

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 5 Napisanych postów 80 Na forum 10 lat Przeczytanych tematów 2120
A jak dawkowac to co podales? Patrzmy na najlepsze efekty nie na pieniadze.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Specjalista
Szacuny 59 Napisanych postów 3785 Wiek 37 lat Na forum 10 lat Przeczytanych tematów 21149
zgodnie z opisem ewentualnie tak jak piszą przy ładowaniu kreatyny. bo beta alaniny potrzeba raptem 4-6.5 g dziennie
Nowy temat Temat Zamknięty
Poprzedni temat

Smak Activlab

Następny temat

ultra energy + beta alanina - 1 dzien

WHEY premium