SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Beta-Alanina - jak stosowac?

temat działu:

Odżywki i suplementy

słowa kluczowe: , ,

Ilość wyświetleń tematu: 25239

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 3 Napisanych postów 41 Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 384
Witam,
zostalem szczesliwym posiadaczem polkilogramowej puchy Beta-Alaniny fimry XXLNutrion, wraz z tlumaczem polsko-holenderskim mniej wiecej obczailem jak to stosowac ( 1 porcja 2,5g przed sniadaniem i 1 porcja 30-45min przed treningiem w DT i 1 porcja 2,5g przed sniadaniem w DNT - poprawcie jesli macie inne zdanie :) ),ale mam pytanie troche z innej beczki - czy ta porcje z czyms mieszac (woda, sok, jakikolwiek plyn i w jakiej ilosci) czy jesc jako sam proszek ? Czy ma to jakies znaczenie ? Chodzi mi glownie o oslabienie/wzmocnienie dzialania produktu?

Niestety na opakowaniu producenta nie jest to napisane, wiec zwracam sie o pomoc do Was

Pozdrawiam!
1
Ekspert SFD
Pochwały Postów 686 Wiek 32 Na forum 11 Płeć Mężczyzna Przeczytanych tematów 13120

PRZYSPIESZ SPALANIE TŁUSZCZU!

Nowa ulepszona formuła, zawierająca szereg specjalnie dobranych ekstraktów roślinnych, magnez oraz chrom oraz opatentowany związek CAPSIMAX®.

Sprawdź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 3 Napisanych postów 513 Wiek 34 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 12057
możesz wypić z woda, mozesz tez wsypac srodek do buzi i popic, nawet lepsza przyswajalność, ale nie wiem czy da sie to tak przełknąc ;p

co do dawkowania ja brałbym tylko przed treningiem 1 porcję, w dnt nie bralbym. Proponuje dokupic aakg, wziac takze przed treningiem i bedzie moc :)
3
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 3 Napisanych postów 41 Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 384
A czy jedna porcja 2,5g to nie bedzie malo? Z tego co pamietam, to jak czytalem o alaninie z Activlab'u, to kazali tam brac bodajze 4g przed treningiem.

Co do aakg - pomyslimy:) na razie wypralem sie z pieniedzy:)
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 21 Napisanych postów 1540 Wiek 29 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 34323
4g codziennie

do wypicia lajtowe zero problemu

Zmieniony przez - Xin1313 w dniu 2011-01-05 18:10:19
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 3 Napisanych postów 41 Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 384
Miarke mam 2,5g, wiec bede walil 5g dziennie. Mam nadzieje, ze bedzie oK:)
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 21 Napisanych postów 1540 Wiek 29 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 34323
szamię też BA od XXL ,swędzi po 5g swojsko :)
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 3 Napisanych postów 41 Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 384
No czytalem o tych efektach 'ubocznych' . Jako ,ze bede to stosowal nie na silownie tylko na mate (bjj/mma) to moze bedzie troche mniej to na mnie dzialalo dekoncentrujaco niz na kogos kto dzwiga sama stal na silce :)
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 21 Napisanych postów 1540 Wiek 29 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 34323
wierz mi jesli nie siedzisz bezczynnie no to nie będzie Ci to przeszkadzało .
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 3 Napisanych postów 41 Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 384
A rozbijac to 5g na dwie dawki (przed sniadaniem i przed treningiem) czy walic smialo 5g przed treningiem ? Probowales roznych konfiguracji? Jakie efekty byly ?
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 21 Napisanych postów 1540 Wiek 29 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 34323
bierz w jednej porcji , jade dopiero tydzień wraz z innymi suplami wiec nie moge za duzo powiedziec
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 3 Napisanych postów 41 Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 384
Postaram sie wyprobowac obydwa sposoby.. Wydaje mi sie,ze rozbijanie na dwie dawki ma zmniejszyc wlasnie te uboczne efekty.. No ale , zobaczymy: ) Wszystko wyjdzie w czasie uzytkowania.

Wielkie dzieki za pomoc ) !
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Nox pump z czym lepiej

Następny temat

Porada w dobraiu dobrego spalacza tłuszczu.

Wiecej