SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Berette B29f (gładkolufowa) z blow back

temat działu:

Targowisko

słowa kluczowe: , , ,

Ilość wyświetleń tematu: 5108

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11148 Napisanych postów 51557 Wiek 30 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816


Sprzedam berette zsystemem blow back firmy STTI. Idealna replika oryginału w sklai 1:1, waga również ta sama. Rozkłąda się jak oryginał. Na zdjęciu właśnie ona. Na lufie znajduje się numer seryjny oraz napis 9mm. Podczas strzału zamek cofa się i wraca do pozycji początkowej jak w prawdziwej broni, dość silny odrzut, po opróżnieniu magazynka zamek pozostaje w pozycji tylnej. Pistolet napędzany jest specjalnym gazem. Jedno nabicie gazem starcza na wytrzelenie 1,5-2 magazynków. MAgazynek mieści 26 kulek. Można strzelać każdymi kulkami o kalibrze 6mm. Kulki które stosowałem do tego typu broni to kulki stalowe, kompozytowe, kauczukowe, pirotechniczne, plastikowe oraz kulki z farbą. Nośność pistoletu to 55-60m. Zasięg skuteczny 30-35. Model ten posiada również sytem Hop Up, który umożliwia kulce długi lot po lini prostej. Z pistoletu mozna trzelać półautomatycznie, wystarczy rpzeładowac raz (przed oddaniem pierwszego strzału). Gaz napędzający kulki jest dość tani, w sklepach za 1 litr (na baaardzo długo starczy) kosztuje około 56-60 zł. Ja dorzuce do broni litra gazu za 40zł. Pistolet jest na gwarancji i jest nieużywany, sprzedaje bo chce kupić model srebrny, w sklepie kosztuje 420-440 zł. Ja odstąpie za 400zł (w opakowaniu już jest zbiornik gazu 50ml i 100sztuk kulek). No i jeżeli ktoś chce dorzuce dodatkowo litra gazu za 40 zł (gazu specjalnie do pistoletów z blow backiem). Pistolet jest wykonany z metalu i polimeru. Oba zdjecia są właśnie tego modelu, z tym, ze drugie zdjęcie ma 2 dodatki, którymi są tłumik płomienia i podchwyt. Sprzedam ja tylko w dobre ręce zapalonemu militaryście takiemu jak ja.

"fas est et ab hoste doceri"
Ekspert SFD
Pochwały Postów 686 Wiek 32 Na forum 11 Płeć Mężczyzna Przeczytanych tematów 13120

PRZYSPIESZ SPALANIE TŁUSZCZU!

Nowa ulepszona formuła, zawierająca szereg specjalnie dobranych ekstraktów roślinnych, magnez oraz chrom oraz opatentowany związek CAPSIMAX®.

Sprawdź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11148 Napisanych postów 51557 Wiek 30 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816


zblizenie

"fas est et ab hoste doceri"
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11148 Napisanych postów 51557 Wiek 30 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816


wersja taktyczna ztlumikeim plomienia itd.

No i ejscze zapomnialem dodac, ze jest klama jest dość głośna.

"fas est et ab hoste doceri"
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11148 Napisanych postów 51557 Wiek 30 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
Dosc glosna i swietnie wywazona, Strzela się z nij idealnie. Jest świetna również do samoobrony. Robi duuuże siniaki. Nie wymagane jest żadne pozwolenie, Jedynym warunkiem jest ukończenie 18 lat.

"fas est et ab hoste doceri"
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11148 Napisanych postów 51557 Wiek 30 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
:( widze, ze nikt nie interesuje się militariami.

"fas est et ab hoste doceri"
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 881 Na forum 22 lat Przeczytanych tematów 8873
ile jestem zainteresowany ale powiedz ile ty chcesz a ile kosztuje nowy

no coment
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 881 Na forum 22 lat Przeczytanych tematów 8873
ups sory ale nie chciało mi sie czytać ( bo za dużo ) i n8e doczytałem ten poprzednmi list jest nie aktualny
szczerze mówią szukam czegoś lepszego ( tak ok 800zł)

no coment
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11148 Napisanych postów 51557 Wiek 30 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
Jezeli szuaksz beretty to to jest najwierniejsza replika. Mam jeszcze jedną która kosztuje 850 zł w sklepie. Jest cudownie wykonana prze firme Omega incorporation. Strzela ogniem Burnst (3 kulki, automatycznym lub semi auto. Drewno podobna rękojeść i inne bajery. Niestrety nie sprzedaje jej, Jednak wkrótce będe załatwiaj sobie wersje full metal robioną przez Western Arms. Rowniez z blow backiem gdzy tylko takie uznaje. Przy okazji moge ci taką sprowadzić. Oczywiście taniej niż w sklepie. Rok gwaranci, wsio legalnie.

"fas est et ab hoste doceri"
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 881 Na forum 22 lat Przeczytanych tematów 8873
chciał bym sie troche wiecej dowiedziec o tej broni jak mozesz podaj mi swój numer GG

no coment
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11148 Napisanych postów 51557 Wiek 30 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
Juz chyba sprzedałem, ale oto mój numer. 933905

"fas est et ab hoste doceri"
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11148 Napisanych postów 51557 Wiek 30 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
Za 300 zeta łyknąłbym tą berette...
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

sprzedam serwatke WHEY 2 SportsOne!!!

Następny temat

podziekowania:)))

WHEY premium