SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Berberyna ostrovit

temat działu:

Odżywki i suplementy

słowa kluczowe: ,

Ilość wyświetleń tematu: 6840

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 50 Na forum 6 lat Przeczytanych tematów 412
Witam, chciałbym was zapytać co sądzicie o berberynie z firmy ostrovit? Stosunek ilosc/cena jest super i zastanawiam się gdzie jest haczyk;)
Ekspert SFD
Pochwały Postów 686 Wiek 32 Na forum 11 Płeć Mężczyzna Przeczytanych tematów 13120

PRZYSPIESZ SPALANIE TŁUSZCZU!

Nowa ulepszona formuła, zawierająca szereg specjalnie dobranych ekstraktów roślinnych, magnez oraz chrom oraz opatentowany związek CAPSIMAX®.

Sprawdź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
anubis84 Instruktor Marcin Moderator
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 17701 Napisanych postów 132148 Wiek 39 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 1460637
Miałem kilka produktów z marki ostrowit i było wszytsko ok.

Gdyby ilość pieniędzy, jakie posiadamy, zależała od tego, jak traktujemy innych ludzi, bylibyśmy milionerami.

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
TomQ-MAG Fizjoterapeuta Moderator
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 12022 Napisanych postów 160371 Wiek 35 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 1234177
trudno powiedziec do konca, pewnie w dzialaniu bedzie czc czy jest ok
ja mam miks swansona berberyna, cynamon, gymnema, kozieradka

Prowadzenie on-line, trening, dieta, suplementacja https://www.instagram.com/tomq.bb
[email protected]

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 50 Na forum 6 lat Przeczytanych tematów 412
Gdzieś przeczytałem że berberyna ostrowitu nie jest standaryzowana czy coś...nie wiem jednak o co z tym chodzi
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
TomQ-MAG Fizjoterapeuta Moderator
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 12022 Napisanych postów 160371 Wiek 35 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 1234177
zgadza sie jets to tylkoekstrakt, nie jest standaryzowany na ilosc berberyny, a stanowi susz np gorzknika kanadyjskiego

Prowadzenie on-line, trening, dieta, suplementacja https://www.instagram.com/tomq.bb
[email protected]

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 50 Na forum 6 lat Przeczytanych tematów 412
Aha aha, czyli nie do końca wiadomo czy działa jak należy? Nie jest jednak wykluczone jej działanie?
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
TomQ-MAG Fizjoterapeuta Moderator
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 12022 Napisanych postów 160371 Wiek 35 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 1234177
zgadza sie, nie wiadomo jaka ilosc wziac, aby zadzialala
nie jest wykluczone, powinna dzialac, kwestia dopasowania dawki

Prowadzenie on-line, trening, dieta, suplementacja https://www.instagram.com/tomq.bb
[email protected]

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 50 Na forum 6 lat Przeczytanych tematów 412
Czyli lepiej postawić na marke która ma standaryzowana berberyne? Po czym poznać że dany produkt jest standaryzowany?



Zmieniony przez - Sebastian.1991 w dniu 2018-04-20 12:25:16

Powinno być napisane na opakowaniu

Zmieniony przez - anubis84 w dniu 2018-04-20 13:36:53
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 50 Na forum 6 lat Przeczytanych tematów 412
Dziękuję za pomoc
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
anubis84 Instruktor Marcin Moderator
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 17701 Napisanych postów 132148 Wiek 39 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 1460637
o sory zamiast zacytować to edytowałem posta
mniej więcej coś takiego najlepiej jakby było napisane ekstrakt z korzenia berberysu (Berberis aristata) standaryzowany na 98% berberyny
chyba że to standardowa standaryzacja czyli jak ten ostrowitu ma 400 mg to 98% będzie ok 380mg.

Gdyby ilość pieniędzy, jakie posiadamy, zależała od tego, jak traktujemy innych ludzi, bylibyśmy milionerami.

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
domer ODŻYWIANIE Moderator
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 6256 Napisanych postów 75964 Wiek 39 lat Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 754464
Standaryzacja powinna być umieszczona na opakowaniu w procentach. Rzeczywiście. jest to istototne.

Moderator działu Odżywianie

Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Yohimbina +

Następny temat

Co to jest z tego co wiem ze to tabsy i jak stosować jakie skutki?

WHEY premium