SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Berberyna

temat działu:

Odżywki i suplementy

słowa kluczowe:

Ilość wyświetleń tematu: 66752

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 39 Napisanych postów 230 Wiek 5 lat Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 176411
Też właśnie mnie to zastanawia.
Smak raczej tutaj się aż tak nie liczy, ważniejsza cena bo wychodzi 600 porcji po 500mg więc dość ekonomicznie ;)
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
domer ODŻYWIANIE Moderator
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 6256 Napisanych postów 75932 Wiek 39 lat Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 754288
Według mnie nie ma tragedii. Jednak żadna substancja nie sprawia mi problemu. Każdą też próbuję w proszku, po wysypaniu z kapsułki.

Moderator działu Odżywianie

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 12 Napisanych postów 77 Wiek 30 lat Na forum 6 lat Przeczytanych tematów 5263
Panowie a takie pytanie odnośnie berberyny.
Leci 2x po 400mg, po treningu berberyna 400mg, ala 600mg i chrom 200 mcg.
Do tego do ostatniego posiłku też berberyna ala 200mg i chcrom 200mcg.
I takie pytanie.
Brać to przed po czy w trakcie posilku ? Do tej pory się nad tym niezastanawiałem i leciało po Zjedzonych posiłkach. Jak wy używacie tych supli ?
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 88 Napisanych postów 22471 Wiek 34 lat Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 101363
ostrovit nie ma okreslonej ilości berberyny więc to taki ekstrakt można powiedzieć kiepski... za dobry produkt trzeba jednak dopłacić. Ostrovit jakoś nigdy nie przodował w jakości supli
1

Śmiało - cała kasa leci na pomoc dla schroniska dla zwierząt.
https://booking.com/s/67_6/f03173bf 

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 4 Na forum 5 lat Przeczytanych tematów 44
A ja bardzo zawiodłam się na suplementach Swansona. To niby firma amerykańska, ale ta z tych najtańszych. Nie znaczy to, że kieruję się ceną, ale kilka razy kupiłam suplementy tej firmy i nie działały tak, jak powinny, w porównaniu do produktów innych firm. O zakupie berberyny mysle poważnie, bo i cholesterol mam trochę za wysoki i sukier w górnych granicach normy no i ta nadwaga.... Znalazłam w necie berberynę firmy Bio Nutrition, tania nie jest, ale wygląda na dobry produkt i teraz widzę, że cena troche obniżona. Kupiłam raz suplement tej firmy na oczy i byłam bardzo zadowona. Ma ktoś z Was doświadczenia z berberyną tej firmy? Też amerykańska, ale trochę z wyższej półki.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
domer ODŻYWIANIE Moderator
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 6256 Napisanych postów 75932 Wiek 39 lat Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 754288
Nie znam niestety tej firmy. Zawiera jednak mielony korzeń. Warto zwrócić uwagę na ekstrakt standaryzowany.

Moderator działu Odżywianie

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 4 Na forum 5 lat Przeczytanych tematów 44
Nie bardzo sie na tym znam. Czy mielony nie jest standaryzowany? Wyjasnij, proszę :)
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 4 Na forum 5 lat Przeczytanych tematów 44
I jeszcze jedno - weszłam powtórnie na stronę suplementu i nie wyczytałam tam, że jest mielony.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
domer ODŻYWIANIE Moderator
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 6256 Napisanych postów 75932 Wiek 39 lat Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 754288
Standarozowany suplement ma dokładnie określoną ilość składnika aktywnego w procentach, np. firmy Hepatica.


Zmieniony przez - domer w dniu 2018-04-30 10:33:43

Moderator działu Odżywianie

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
TomQ-MAG Fizjoterapeuta Moderator
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 12016 Napisanych postów 160342 Wiek 35 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 1234076
poszukaj apollo, now, doctor best czy harrow, jak chcesz pewniaki

Prowadzenie on-line, trening, dieta, suplementacja https://www.instagram.com/tomq.bb
[email protected]

Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Miłorząb: jaki ma smak?

Następny temat

Mieszanka

WHEY premium