SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Bellator 180, 24 czerwca

temat działu:

Scena MMA i K-1

słowa kluczowe: ,

Ilość wyświetleń tematu: 10223

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 1939 Napisanych postów 17102 Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 90281
I WAR LARKIN! Ja oglądam :P

"Dzięki za złoto, mój ty bohaterze" - 100 dan Diego.

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 82 Napisanych postów 1750 Wiek 31 lat Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 23076
dobra gala !
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 1939 Napisanych postów 17102 Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 90281
No dawać dawać walka o pas półśredniej

"Dzięki za złoto, mój ty bohaterze" - 100 dan Diego.

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 1939 Napisanych postów 17102 Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 90281
Dobra i bardzo wyrównana walka... Larkin przegrał ale przynajmniej został obalony mit o tym że zawodników Bellatora i UFC dzieli przepaść. Tzn. w przypadku wagi półśredniej... Larkin który zniszczył Magny'ego czy pokonał Lawlera tutaj po ciężkiej batalii okazał się być delikatnie gorszy od miszcza bellatora.
Page będzie miał co robić, nie musi od razu jak najszybciej iść do ufc

"Dzięki za złoto, mój ty bohaterze" - 100 dan Diego.

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11148 Napisanych postów 51563 Wiek 30 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
Mowilem od dawna ze Fedor dostanie KO od Mitrione. Lima ladnie, ale z Rorym przegra. Bader znow ledwo z Davisem wygral. Gala Bellatora w tym tygodniu prezentuje wyzszy poziom niz ta z UFC Chiesa vs Lee co cieszy
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 209 Napisanych postów 8489 Wiek 36 lat Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 129311
Zakończenie prawie jak Rocky vs Apollo.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11148 Napisanych postów 51563 Wiek 30 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Yoshi87 FIGHT24.PL
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 2584 Napisanych postów 23357 Wiek 36 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 337408
Chael Sonnen vs Wanderlei Silva
Świetna walka w wykonaniu Sonnena. Bez problemu wchodził w nogi i obalał Silvę, który nawet nie bronił tych obaleń, a potem już tylko praca i odbieranie sił Brazylijczykowi. Silva praktycznie nic nie zdziałał w tej walce, a potem jeszcze miał pretensje w sumie nie wiem o co.

Matt Mitrione vs Fedor Emelianenko
co to było, double knockdown z którego Mitrione szybciej się pozbierał. Kurcze szkoda mimo wszystko Fedora.

Brent Primus vs Michael Chandler
Szkoda, że ta walka zakończyła się w ten sposób. Co on skręcił sobie nogę w kostce? Wariat jeszcze chciał dalej walczyć mimo, że nie mógł stanąć na nodze. No to teraz czekamy na rewanż.

Douglas Lima vs Lorenz Larkin
Przegrana Larkina ale niewielka i po bardzo dobrej walce. Lima miał najlepszą okazję na zakończenie walki w drugiej rundzie po tym lewym sierpie po którym Larkin padł na deski, ale Douglasowi nie udało się go skończyć.

Ryan Bader vs Phil Davis
Zaskoczyło mnie, że było tak mało zapasów w tej walce, właściwie to wcale ich nie było poza dwoma obaleniami Badera w 3 i 5 rundzie. Obaj chyba zdawali sobie sprawę z tego, że walka w parterze może się szybciej skończyć albo woleli sobie poboksować. Dużo boksu i sporo kopnięć. Myślę, że werdykt prawidłowy. Dobry i udany debiut Badera w Bellatorze i to od razu z pasem.

Zach Freeman vs Aaron Pico
Freeman zrobił niezłą niespodziankę Pico był bardzo hajpowany, a walka potoczyła się dla niego całkowicie odwrotnie. Piękny podbródkowy Zacha i gilotyna. Freeman mi zaimponował podczas konferencji prasowej przed galą na której powiedział, że znajduje czas na treningi między pracą. Pracuje w jakiejś firmie robiącej wykończenia do mieszkań o ile dobrze pamiętam i robi trening przed pracą i po pracy.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 209 Napisanych postów 8489 Wiek 36 lat Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 129311
Właśnie obejrzałem skróty walk. Chael wchodził w obalenia jak w manekina.

Szkoda Chandlera widać było, że facet ma jaja i pomimo kontuzji dawał z siebie wszystko.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Yoshi87 FIGHT24.PL
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 2584 Napisanych postów 23357 Wiek 36 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 337408

Bellator

Fedor Emelianenko nie zamierza jeszcze kończyć kariery i chce stoczyć rewanż z Mattem Mitrione

Po porażce z Mattem Mitrione na gali Bellator NYC/Bellator 180, Fedor Emelianenko zamierza nadal walczyć i już zapowiedział, że chciałby stoczyć walkę rewanżową.

Fedor Emelianenko przegrał w Nowym Jorku przez TKO w pierwszej rundzie po ciosach w parterze, które poprzedził podwójny knockdown z którego szybciej pozbierał się Mitrione. Dla Emelianenko była to pierwsza przegrana walka od czasu powrotu z emerytury w grudniu 2015 roku i po dwóch zwycięstwach z Singh Jaideep i Fabio Maldonado. Więcej


Bellator

Wanderlei Silva o swojej porażce z Chaelem Sonnenem na gali Bellator NYC/Bellator 180

Wanderlei Silva stoczył na gali Bellator NYC/Bellator 180 pierwszą walkę po czterech latach przerwy, ale powrót nie był dla niego udany i zakończył się porażką w walce z Chaelem Sonnenem.

Widać było jak na dłoni, że The Axe Murderer nie radził sobie z zapasami i obaleniami jakie co chwilę serwował mu Chael Sonnen i w ostatecznym rozrachunku przegrał walkę przez jednogłośną decyzję. W całej walce Silva miał jeden mocny moment kiedy posadził na deskach Sonnena po kombinacji ciosów i uderzeniem kolanem. Więcej
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

KĄCIK DYSKUSYJNY - POLITYKA, NAUKA, FILOZOFIA ITP.

Następny temat

Krój spodenek do MMA

WHEY premium