SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Bellator 179: Daley vs Rory, 19 maja

temat działu:

Scena MMA i K-1

słowa kluczowe: , , ,

Ilość wyświetleń tematu: 6917

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 1939 Napisanych postów 17102 Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 90281


Walka wieczoru
170 lbs.: Paul Daley vs. Rory MacDonald

Główna karta
205 lbs.: Liam McGeary vs. Linton Vassell
265 lbs.: Cheick Kongo vs. Augusto Sakai
170 lbs.: Dan Edwards vs. Alex Lohore
155 lbs.: Kevin Ferguson Jr. vs. DJ Griffin

Karta wstępna
155 lbs.: Jay Dods vs. Alfie Davis
265 lbs.: Dan Konecke vs. Stav Economou
125 lbs.: Jamie Powell vs. Amir Albazi
170 lbs.: Umer Kayani vs. Nathan Jones
185 lbs.: Fabian Edwards vs. Rafał Cejrowski
150 lbs.: Jeremy Petley vs. Chase Morton
265 lbs.: Neil Grove vs. Łukasz Parobiec
185 lbs.: Marcin Prostko vs. Mike Shipman
135 lbs.: Salih Kulucan vs. Diego Barbosa

Nieaktualne: Reszta walk na razie nie jest znana. War Pejdż! Świetna jest dywizja półśrednich bellatora, nie ma ciśnienia żeby jak najszybciej starać się dostać do ufc


Zmieniony przez - Yoshi87 w dniu 2017-05-12 14:36:09
1

"Dzięki za złoto, mój ty bohaterze" - 100 dan Diego.

Ekspert SFD
Pochwały Postów 686 Wiek 32 Na forum 11 Płeć Mężczyzna Przeczytanych tematów 13120

PRZYSPIESZ SPALANIE TŁUSZCZU!

Nowa ulepszona formuła, zawierająca szereg specjalnie dobranych ekstraktów roślinnych, magnez oraz chrom oraz opatentowany związek CAPSIMAX®.

Sprawdź
...
Najnowsza odpowiedź. Aktualizacja:
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 1939 Napisanych postów 17102 Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 90281
Bas Rutten ma takie samo zdanie co do owijek. Swoją drogą nie wiedziałem że można sobie tak wybierać

"Dzięki za złoto, mój ty bohaterze" - 100 dan Diego.

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Yoshi87 FIGHT24.PL
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 2584 Napisanych postów 23357 Wiek 36 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 337408
Dobre walki. Liczę na Page'a i jestem ciekawy jak zaprezentuje się MacDonald w swoim debiucie w Bellatorze
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 3125 Napisanych postów 22804 Wiek 36 lat Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 208988
Mam nadzieję, że Rory nie stracił motywacji, oby traktował poważnie bellatora tak jak ufc.

A Pejcz przegra, bo jest bumem
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 1939 Napisanych postów 17102 Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 90281
Page jest pro

"Dzięki za złoto, mój ty bohaterze" - 100 dan Diego.

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Yoshi87 FIGHT24.PL
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 2584 Napisanych postów 23357 Wiek 36 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 337408

Marcin Prostko – Facebook

Marcin Prostko vs. Mike Shipman dodane do Bellator 179 w Londynie

Marcin Prostko stoczy w Londynie swoją pierwszą walkę dla federacji Bellator.

Marcin Prostko (4-3) powraca po trzech porażkach z rzędu zanotowanych na galach: BAMMA, FCC oraz ACB. Wcześniej miał bardzo dobrą passę czterech zwycięstw z rzędu, w większości zanotowanych w federacji Caged Steel Fighting Championship (CSFC).

Mike Shipman (9-1) znajduje się w całkiem innym momencie swojej kariery niż Polak. Posiada imponujący rekord 9-1 w zawodowych występach MMA, oraz passę aż dziewięciu zwycięstw z rzędu. Dla Anglika będzie to już drugi występ dla Bellatora. W pierwszej walce dla tej federacji pokonał w 1 rundzie przez poddanie Doma Clarka.

Walką wieczoru gali Bellator 179 będzie starcie pomiędzy Rory MacDonaldem a Paulem Daleyem.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Yoshi87 FIGHT24.PL
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 2584 Napisanych postów 23357 Wiek 36 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 337408
Rory MacDonald chce zostać mistrzem dwóch dywizji Bellatora, ale nie wyklucza też powrotu do UFC

Rory MacDonald stoczy swoją debiutancką walkę w Bellatorze na gali Bellator 179 zaplanowanej na 19 maja w Londynie, a jego rywalem będzie Paul Daley.

W rozmowie z Chrisem Taylorem z BJPenn.com, Rory MacDonald wyraził swoje zadowolenie z tego jak udaje się współpraca z Bellatorem i planowanie zdobycia dwóch mistrzowskich tytułów. Więcej
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Yoshi87 FIGHT24.PL
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 2584 Napisanych postów 23357 Wiek 36 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 337408

Rory MacDonald Instagram

Rory MacDonald odszedł z TriStar Gym i reprezentuje teraz klub Toshido MMA

Zawodnik wagi półśredniej Bellatora Rory MacDonald czekając na swój debiut postanowił kontynuować zmiany i zdecydował się odejść z dotychczasowego klubu TriStar.

W życiu MacDonalda następuje w ostatnim czasie dużo zmian i do najważniejszych zalicza się przejście z UFC do Bellatora, w pierwszej walce w nowej organizacji zmierzy się z bardzo mocnym rywalem Paulem Daley’em, a dodatkowo Rory poinformował na swoim Twitterze, że odszedł z klubu TriStar Gym i dołączył do teamu Toshido MMA. Więcej
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 1939 Napisanych postów 17102 Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 90281
Prelimsy
Lightweight Jay Dods vs. Alfie Davis
Heavyweight Stav Economou vs. Karl Etherington
Flyweight Jamie Powell vs. Amir Albazi
Welterweight Umer Kayani vs. Nathan Jones
Welterweight Dan Vinni vs. Alex Lohore
Middleweight Liam Etebar vs. Rafał Cejrowski
Catchweight (150 lbs) Jeremy Petley vs. Chase Morton

"Dzięki za złoto, mój ty bohaterze" - 100 dan Diego.

...
Napisał(a)
Usunięty przez Yoshi87 za pkt 1 regulaminu
Ekspert
Szacuny 1939 Napisanych postów 17102 Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 90281

"Dzięki za złoto, mój ty bohaterze" - 100 dan Diego.

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 1939 Napisanych postów 17102 Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 90281
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Yoshi87 FIGHT24.PL
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 2584 Napisanych postów 23357 Wiek 36 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 337408
Ja nie mam nic przeciwko dobrej i krwawej wojnie w stójce Obaj są dobrymi strikerami i taką walkę może się dobrze oglądać.
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Vasyl Lomachenko vs Jason Sosa

Następny temat

Bellator 177: Dantas vs. Higo

WHEY premium