SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Bellator 172: Emelianenko vs. Mitrione

temat działu:

Scena MMA i K-1

słowa kluczowe: , ,

Ilość wyświetleń tematu: 4067

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 2678 Napisanych postów 9011 Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 221375
Kongo był chętny wejść tylko Fedor się osrał
no kvrva tak osral sie, przygotowywal sie iles czasu pod konkretnego przeciwnika, do walki nie doszlo NIE Z JEGO WINY a juz sie 'osral', akurat Kongo i ,reszta nic do stracenia nie maja, a nuz widelec by wygral,a Fiedzia to jest caly czas MARKA na skale swiatowa,,rozumiem ze go nie lubisz, ale tekst 'osral' jest troche nie na miescu
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 2292 Napisanych postów 14689 Wiek 30 lat Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 97980
a co ma Fedor do stracenia? od lat już walczy tylko dla pieniędzy z noobami, wybrałby kolejnego buma dużo gorszego niż Mitrione jak Sonnen to byłby hajs, uratowana gala i status bohatera. No a tak maj/czerwiec walka z Mattem.
1
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 2678 Napisanych postów 9011 Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 221375
Ano wlasnie ma w ,razie porazki z takim Chaelem jego wartosc marketingowa poleci na leb na szyje, a tak to do,robi sobie jeszcze pare gr
BTW a kto, Steven nie walczy dla pieniedzy?








Zmieniony przez - bane158 w dniu 2017-02-20 01:36:56
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 2292 Napisanych postów 14689 Wiek 30 lat Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 97980
Conor walczy dla pieniędzy a jestem pewny że zrobiłby wszystko żeby walczyć na tej karcie i j**ało by go to czy 1h short notice czy 2tyg tym bardziej że byłby przygotowany po pełnym campie (tj Fedor). Conor natomiast miałby 10x więcej do stracenia.

"w razie poraźki z takim Chaelem" - haha to by były jaja, to byłby wstyd jak ch** nawet jakby Chael miał full camp a Fedor walczyłby na kacu
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 2678 Napisanych postów 9011 Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 221375
Conor natomiast miałby 10x więcej do stracenia.
Conor jest mlody i jeszcze wiele lat kariery przed nim,a dla Fedora to juz ostatnie sportowe chwile,wiec to troche porownanie z dvpy
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 1939 Napisanych postów 17102 Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 90281
Kongo miał już rywala jakby kombinowali za daniem kasy dla Oliego to jeszcze bardziej by pogmatwali rozpiskę, nie wiem co to za gadanie że "Fedor się obsrał". To wina nerek Mittriona a nie żadne spiski

"Dzięki za złoto, mój ty bohaterze" - 100 dan Diego.

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 2292 Napisanych postów 14689 Wiek 30 lat Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 97980
wina Mitrone'a nerek. Fedor mógł wziąć, ale nie wziął walki, ale Jones z drugiej strony jeszcze gorzej gale rozj**ał. Ja w ch** szanuję zawodników co w short notice wchodzą albo nie boją się zmiany rywala. Fedor Reema z tego co pamiętam unikał. Fedor UFC unikał i uniknął jak ognia. Historia wskazuje póki co, że Fedor nie uczestniczy w projekcie USADA i nigdy nie uczestniczył, bo z tego co pamiętam w Strikeforce wtedy nie byli tak testowani czy mieli cynk.
Jednak Fedor z pewnością jest GOATem w PRIDE
1
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 1939 Napisanych postów 17102 Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 90281
Z kim miał wziąć, z Chaelem który się zgłosił jako ochotnik?

"Dzięki za złoto, mój ty bohaterze" - 100 dan Diego.

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 2678 Napisanych postów 9011 Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 221375
Fedor nie uczestniczy w projekcie USADA i nigdy nie uczestniczył,
i bardzo dobrze robi,USADA to gowno
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

ACB 53 Olsztyn: Young Eagles 15

Następny temat

UFC Fight Night 105: Lewis vs. Browne

WHEY premium