SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Bellator 165 Chandler-Henderson,Page-Gonzalez 19 listopada

temat działu:

Scena MMA i K-1

słowa kluczowe: , , , , ,

Ilość wyświetleń tematu: 2986

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 1939 Napisanych postów 17102 Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 90281
Michael Chandler vs Benson Henderson
Michael Venom Page vs Fernando Gonzalez

reszty walk chyba na razie nikt nie zna ale kij tam. liczy się przedostatnia walka

Który to już raz zakładam temat Page vs Gonzalez? Chyba po raz 3 i mam nadzieję że tym razem żaden z nich nie wypadnie
Dla przypomnienia - od Gonzaleza w bellatorze lepsza jest tylko ścisła czołówka tej organizacji więc na pewno będzie ciekawie! War Venom

"Dzięki za złoto, mój ty bohaterze" - 100 dan Diego.

Ekspert SFD
Pochwały Postów 686 Wiek 32 Na forum 11 Płeć Mężczyzna Przeczytanych tematów 13120

PRZYSPIESZ SPALANIE TŁUSZCZU!

Nowa ulepszona formuła, zawierająca szereg specjalnie dobranych ekstraktów roślinnych, magnez oraz chrom oraz opatentowany związek CAPSIMAX®.

Sprawdź
...
Najnowsza odpowiedź. Aktualizacja:
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 1939 Napisanych postów 17102 Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 90281
Raczej połączenie Machidy i Andersona. Bardzo szybko skraca dystans i ucieka w długi, a przy tym ma bokserski balans ciałem, a nie po karatecku ze sztywnym tułowiem

"Dzięki za złoto, mój ty bohaterze" - 100 dan Diego.

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Yoshi87 FIGHT24.PL
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 2584 Napisanych postów 23357 Wiek 36 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 337408
Stawiam na Chandlera i Page'a, a te wali zapowiadają się wyśmienicie i mam nadzieję, że dojdądo skutku.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 1939 Napisanych postów 17102 Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 90281


1

"Dzięki za złoto, mój ty bohaterze" - 100 dan Diego.

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 2292 Napisanych postów 14689 Wiek 30 lat Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 97980
mnie też ciekawi występ MVP a jeszcze bardziej ME Chandler vs Henderson. Stawiam na Chandlera przez decyzję, ale wyrównany matchup.
1
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 1150 Napisanych postów 5029 Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 288245
czyli Bendo znow w LW
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 444 Napisanych postów 9936 Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 103395
War Page ,powiem tak robi się ciekawie WW w Bellatorze jest MOCNA ,jak jeszcze GSP by przeszedł ,TAK
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 1939 Napisanych postów 17102 Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 90281



Już za tydzień! :)

W końcu dali pełną rozpiskę walk

Lightweight Michael Chandler (c) vs. Benson Henderson [a]
Welterweight Michael Page vs. Fernando Gonzalez
Light Heavyweight Linton Vassell vs. Francis Carmont
Lightweight Adam Piccolotti vs. Brandon Girtz
Women's Flyweight Keri Anne Melendez vs. Sheila Padilla

Preliminary card (Spike.com)
Welterweight Kevin Ferguson Jr vs. Aaron Hamilton
Lightweight Carrington Banks vs. Jake Roberts
Middleweight Diego Herzog vs. Nick Pica
Bantamweight Jeremiah Labiano vs. Vince Murdock
Bantamweight Alvin Cacdac vs. Steve Ramirez
Featherweight Victor Jones vs. Beau Hamilton
Welterweight James Terry vs. Justin Baesman
Featherweight Jose Perez vs. J.T. Donaldson
Lightweight J.J. Okanovich vs. Luis Vargas
Lightweight Hugo Lujan vs. Cesar Gonzalez
Welterweight Dominic Sumer vs. Justin Roswell
Welterweight Danasabe Mohammed vs. Dwight Grant
Women's Flyweight Sarah D'Alelio vs. Jaimelene Nievera




Zmieniony przez - Puar w dniu 2016-11-13 19:45:40

"Dzięki za złoto, mój ty bohaterze" - 100 dan Diego.

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Yoshi87 FIGHT24.PL
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 2584 Napisanych postów 23357 Wiek 36 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 337408
Benson Henderson czuje się mocno zmotywowany przed walką z Michaelem Chandlerem

Benson Henderson (24-6) będzie miał drugą szansę na zdobycie tytułu Bellatora w walce z Michaelem Chandlerem (15-3) na gali Bellator 165.

Jeśli Henderson wygra tę walkę, to dołączy do Eddiego Alvareza jako drugi zawodnik, który zdobył tytuły mistrzowskie w Bellatorze oraz UFC. Benson zawalczy o pas wagi lekkiej i będzie to jego trzecia walka w organizacji Scotta Cokera. Po nieudanym debiucie i porażce z Andreyem Koreshkovem w walce o pas wagi półśredniej, Henderson ponownie wrócił do wagi lekkiej wygrywając z Patricio Freire w eliminatorze do walki o pas.” Więcej
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Yoshi87 FIGHT24.PL
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 2584 Napisanych postów 23357 Wiek 36 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 337408
Michael Chandler o presji jaką odczuwa przed każdą walką

Mistrz wagi lekkiej Bellatora Michael Chandler uwielbia walczyć w świetle reflektorów i w tak ważnych pojedynkach jak ten na gali Bellator 165.

W tę sobotę ponownie zawalczy w pojedynku w którym stanie do obrony niedawno odzyskanego tytułu wagi lekkiej mierząc się z byłym mistrzem wagi lekkiej UFC Bensonem Hendersonem.

Chociaż jedne walki toczy się tylko o pieniądze i tytuły, to Chandler widzi rywalizację w MMA jako spójną całość włącznie z podporządkowaniem pod to całego życia i przygotowaniami do każdej walki. Więcej
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Yoshi87 FIGHT24.PL
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 2584 Napisanych postów 23357 Wiek 36 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 337408
Benson Henderson myśli o zakończeniu kariery i wstąpieniu do wojska

Dla Smootha to może być ostatni rok startów. 2 dni temu Benson Henderson (24-6, 11-3 w UFC) obchodził 33 urodziny a już dzisiaj zawalczy z Michaelem Chandlerem (15-3) o mistrzostwo wagi lekkiej organizacji Bellator. Henderson ma za sobą niemal 10 lat zawodowych zmagań a teraz myśli nad zakończeniem kariery i wstąpieniem do wojska. Więcej
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 3125 Napisanych postów 22804 Wiek 36 lat Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 208988
Nie działa mi wasza strona, jak wchodzę w jakikolwiek artykuł to mi po chwili odświeża i mam białe tło.
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

KSW 36 Wyniki i dyskusja po gali

Następny temat

"Buty" (skarpety) do treningów sportów walki

WHEY premium