SFD.pl - fitness, kulturystyka, trening, dieta i suplementacja sfd sklep ikona SKLEP z odżywkami

SFD.pl Inne dyscypliny

Dodaj odpowiedź

Beep Test. Proszę o rady.

Wysłana -
Witam. Za 1,5 miesiąca mam zalicznenie z beep testu i chce na nim wypaść jak najlepiej a nie wiem czy mój trening jest odpowiedni.
Póki co biegam co dwa lub trzy dni ten beep test mój najlepszy wynik to 11.5 a chciałbym wykręcić 12 a nawet lepiej, Co mogę zrobić by poprawić wyniki?
Dodam że mam w domu beta alanine, kreatyne i bcaa ale nie wiem jak to brać. Myślę też o przedtreningówce która na te 15 minut znacznie podniesie moje osiągi istnieje coś takiego? A i co myślicie o soku z buraków bo chce kupić wyciskarkę specjalnie. Proszę o jak najszybsza odpowiedź. Z góry dziękuję za pomoc. A i posiłek przed takim biegiem co jeść?
Witaj, przygotowaliśmy kilka tematów które mogą Ciebie zainteresować:

Masz problem z przybraniem na wadze lub zgubieniem zbędnych kilogramów?

sylwia i emil Indywidualne plany dietetyczne i treningowe Sprawdź więcej
Wysłana -
beta alanine codziennie ok 5g tak samo kreatyna daj najlepiej okołotreninowo w nietreningowe jak chcesz, bcaa też daj przed treningiem, przedtreningówki bym nie brał w czasie testu najlepiej wczesniej sprawdź jak na ciebie podziała, te ze sporą ilością pomperów mogą powodować dyskomfort, pompa tu akurat Ci nie pozrebna.
Wysłana -
dziękuje za rady. Teraz wiem jak stosować te wspomagacze.
Strona 1 z 1
Dodaj odpowiedź