SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Beep Test. Proszę o rady.

temat działu:

Inne dyscypliny

słowa kluczowe: , , ,

Ilość wyświetleń tematu: 7368

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 2 Wiek 27 lat Na forum 6 lat Przeczytanych tematów 8
Witam. Za 1,5 miesiąca mam zalicznenie z beep testu i chce na nim wypaść jak najlepiej a nie wiem czy mój trening jest odpowiedni.
Póki co biegam co dwa lub trzy dni ten beep test mój najlepszy wynik to 11.5 a chciałbym wykręcić 12 a nawet lepiej, Co mogę zrobić by poprawić wyniki?
Dodam że mam w domu beta alanine, kreatyne i bcaa ale nie wiem jak to brać. Myślę też o przedtreningówce która na te 15 minut znacznie podniesie moje osiągi istnieje coś takiego? A i co myślicie o soku z buraków bo chce kupić wyciskarkę specjalnie. Proszę o jak najszybsza odpowiedź. Z góry dziękuję za pomoc. A i posiłek przed takim biegiem co jeść?
Ekspert SFD
Pochwały Postów 686 Wiek 32 Na forum 11 Płeć Mężczyzna Przeczytanych tematów 13120

PRZYSPIESZ SPALANIE TŁUSZCZU!

Nowa ulepszona formuła, zawierająca szereg specjalnie dobranych ekstraktów roślinnych, magnez oraz chrom oraz opatentowany związek CAPSIMAX®.

Sprawdź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
anubis84 Instruktor Marcin Moderator
Ekspert
Szacuny 17681 Napisanych postów 132075 Wiek 39 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 1460293
beta alanine codziennie ok 5g tak samo kreatyna daj najlepiej okołotreninowo w nietreningowe jak chcesz, bcaa też daj przed treningiem, przedtreningówki bym nie brał w czasie testu najlepiej wczesniej sprawdź jak na ciebie podziała, te ze sporą ilością pomperów mogą powodować dyskomfort, pompa tu akurat Ci nie pozrebna.
1

Gdyby ilość pieniędzy, jakie posiadamy, zależała od tego, jak traktujemy innych ludzi, bylibyśmy milionerami.

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 2 Wiek 27 lat Na forum 6 lat Przeczytanych tematów 8
dziękuje za rady. Teraz wiem jak stosować te wspomagacze.
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

jak zwiekszyc siłę rzutu?-oszczep

Następny temat

Wyskok

Wiecej