SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Bcaa na redukcji areoby

temat działu:

Odżywki i suplementy

słowa kluczowe: , ,

Ilość wyświetleń tematu: 6186

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 62 Wiek 5 lat Na forum 6 lat Przeczytanych tematów 1941
Mam pytanie - czy na redukcji przed biegami porannymi godzina 6.40 czas trwania 50-60 minut jest sens brać bcaa?
Czy to nie jest tak, że jak wezmę bcaa to zamiast tłuszczu będę spalał bcaa?
Ekspert SFD
Pochwały Postów 686 Wiek 32 Na forum 11 Płeć Mężczyzna Przeczytanych tematów 13120

PRZYSPIESZ SPALANIE TŁUSZCZU!

Nowa ulepszona formuła, zawierająca szereg specjalnie dobranych ekstraktów roślinnych, magnez oraz chrom oraz opatentowany związek CAPSIMAX®.

Sprawdź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
TomQ-MAG Fizjoterapeuta Moderator
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 11973 Napisanych postów 160246 Wiek 34 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 1233733
witaj.
sa rozne szkoly i opinie. niektorzy szamia BCAA i maja dobre efekty, a czasem pomijaja porcje amin i rowniez ciesza sie dobra redukcją. kwestia jaka opcja odpowiada Tobie.
ja osobiscie stosuje aminy w tego typu rozwiązaniach jak cardio na czczo

Prowadzenie on-line, trening, dieta, suplementacja https://www.instagram.com/tomq.bb
[email protected]

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 62 Wiek 5 lat Na forum 6 lat Przeczytanych tematów 1941
Czyli nie zaszkodzi, jak rano biegałem do tej pory to przed bieganiem jadłem banana. Więc jak rano wstanę wypiję bcaa a za jakiś czas zjem banana przed bieganiem to będzie to miało negatywny wpływ na redukcję?
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
TomQ-MAG Fizjoterapeuta Moderator
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 11973 Napisanych postów 160246 Wiek 34 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 1233733
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 28 Napisanych postów 119 Wiek 36 lat Na forum 8 lat Przeczytanych tematów 46825
fajny artykuł, wnioski nt. cardio, jego wpływu na kortyzol i otłuszczanie sylwetki zszokowałyby pewnie niejednego bywalca pakerni

'Peace, Love & Muscles' ©Victor Costa, 'pillow scream' ©Scooby1961, 'Get it done' ©Kai Greene

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
TomQ-MAG Fizjoterapeuta Moderator
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 11973 Napisanych postów 160246 Wiek 34 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 1233733
nie ma jednej drogi, je tego typu artykuly zawsze traktuje jako jedna z mozliwosci.
wiele jest osob, co przygotowuje sie np. do startu krecac klasyczne cardio

Prowadzenie on-line, trening, dieta, suplementacja https://www.instagram.com/tomq.bb
[email protected]

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
flex1976 Trener Personalny Moderator
Ekspert
Szacuny 9033 Napisanych postów 82682 Wiek 48 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 699324
Art nikogo nie zszokował . Za polroku będzie nowy który obali te tezy
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 48 Napisanych postów 917 Wiek 28 lat Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 16004
w jakim celu banan przed bieganiem na redu?
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 62 Wiek 5 lat Na forum 6 lat Przeczytanych tematów 1941
Wstaje rano przed 6 godziną zaczynam bieg około 7 posiłek dopiero jem po 8 godzinie więc jestem głodny. Bananem zatykam trochę uczucie głodu no i mam wrażenie, że lepiej mi się biegnie mam więcej siły.
Zastanawiam się właśnie czy nie lepiej brać kreatynę zamiast banana tylko czy to mi coś da i czy pozytywnie wpłynie na redukcję?
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 48 Napisanych postów 917 Wiek 28 lat Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 16004
banan w twoim przypadku nie daje żadnych pozytywnych korzyści, daje ci tylko 20 g cukru.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 62 Wiek 5 lat Na forum 6 lat Przeczytanych tematów 1941
Ok. dzięki to na głodnego będę biegał a jak bym zasilił się kreatyną by mieć więcej siły?
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Preparat na stawy

Następny temat

Jakie odżywki na redukcję.

Wiecej