SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Bcaa ?? poszukuje dobrego i sprawdzonego !!

temat działu:

Odżywki i suplementy

słowa kluczowe: , , ,

Ilość wyświetleń tematu: 2908

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 2 Napisanych postów 58 Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 875
witam
czytalem juz mnóstwo postów o takiej tematyce ale w zadnej ktos nie poradził naprawde bcaa.
moje pytanie:
jakie polecacie i pytanie to kieruje raczej do ludzi ktorzy juz maja o tym pojecie i stestowali cos na sobie...
osobiscie testowalem juz bcaa 2200 fa, olimp bcaa xplode, szczerze powiem ze nie wywolaly te odzywki na mnie wielkiej euforii !! poprostu sobie byly nawet mozna dodac ze nie czulem ich reakcji na moim organizmie:(
zastanawiam sie nad Musclepharm Recon stosunek 3:1:2 albo gaspariego bcaa6000 stosunek 4:1:1
dzieki za info

Kroku ... hard style !!

Ekspert SFD
Pochwały Postów 686 Wiek 32 Na forum 11 Płeć Mężczyzna Przeczytanych tematów 13120

PRZYSPIESZ SPALANIE TŁUSZCZU!

Nowa ulepszona formuła, zawierająca szereg specjalnie dobranych ekstraktów roślinnych, magnez oraz chrom oraz opatentowany związek CAPSIMAX®.

Sprawdź
...
Najnowsza odpowiedź. Aktualizacja:
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 2 Napisanych postów 58 Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 875
temat ciekawy ale chyba juz wystarczajaco dostalem to czego chcialem dzieki wielkie chlopaki pozdrowienia dla wszystkich !!

Kroku ... hard style !!

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 18 Napisanych postów 5049 Wiek 36 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 31752
co do bcaa to bardzo sobie chwalę bcaa g-force trec'a.
skład b.ciekawy a ceną nie odstaje od produktów konkurencji ;)

:)

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 3 Napisanych postów 943 Wiek 29 lat Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 18291
ja zawsze kupuję BCAA Xtra ActivLab-a ;) bardzo dobre
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Remik7 Ćpaj Sport
Ekspert
Szacuny 737 Napisanych postów 34667 Wiek 34 lat Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 254666
sfd/aminostar/rx gold z tanszych a dobrych
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
flex1976 Trener Personalny Moderator
Ekspert
Szacuny 9050 Napisanych postów 82723 Wiek 48 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 699670
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 2 Napisanych postów 58 Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 875
dzieki za odp jednak nie ograniczam sie do ceny ... chodzi o to ze wole zaplacic naprawde gruba kase ale zeby czuc te recovery !! to dla mnie priorytet poniewaz okolo 4 godz po treningu ide do pracy na ok 9 godz wiec jest to bardzo wazne dla mnie.
a co myslicie o zma ? ktos moze polecic jakies zma ?? ktos moze sie wypowiedziec o zma ??
a moze ktos stosowal sama leucyne ??

Kroku ... hard style !!

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 2 Napisanych postów 120 Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 7575
ostatnio testowałem fitmax BCAA + Cytrulina dobre aminy jedne z lepszych na rynku jednak nie spodziewaj sie po bcaa jakiś nagłych skoków siły czy masy tylko długie stosowanie przynosi efekty pozdr
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 80 Napisanych postów 9947 Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 52544
ZMA=magnez+cynk+b6

Szczerze wole BCAA i ewentualnie dodatek leucyny, jak sama leucyne.

BCAA od SFD jest ok.

Poszukuję książki "Na początku był głód" M. Konarzewskiego, gdyby ktoś miał egzeplarz na sprzedaż - proszę o kontakt mailowy ;)

Jedna z bardziej przemądrzałych osób na forum.

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
flex1976 Trener Personalny Moderator
Ekspert
Szacuny 9050 Napisanych postów 82723 Wiek 48 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 699670
bcaa nie trzeba płacić grubej kasy ,wystarczy zwrócić uwagę na ilość czystych bcca w porcji

zma jeżeli masz braki magnezu,cynku możesz dodać
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
anubis84 Instruktor Marcin Moderator
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 17701 Napisanych postów 132148 Wiek 39 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 1460637
ZMA z tested nutrition lub mzb z olimpu.

BCAA nie ma co szastac pieniędzmi każde prawie takie same
xolode, xtra, pure sfd, rx gold, g-force, jesli kapsy to najlepiej chyba wychodzi olimp.

Gdyby ilość pieniędzy, jakie posiadamy, zależała od tego, jak traktujemy innych ludzi, bylibyśmy milionerami.

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11148 Napisanych postów 51560 Wiek 30 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
ja wcinam bcaa g-force od treca, jest super wg mnie
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Masa na jesień!

Następny temat

Kreta czy Białko co lepsze?

WHEY premium