SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Bcaa ?? poszukuje dobrego i sprawdzonego !!

temat działu:

Odżywki i suplementy

słowa kluczowe: , , ,

Ilość wyświetleń tematu: 2910

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Bull Administrator
Ekspert
Szacuny 920 Napisanych postów 55283 Wiek 50 lat Na forum 22 lat Przeczytanych tematów 336126
jak cena Cię nie ogranicza to TST
albo te nowe Treca
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 18 Napisanych postów 5049 Wiek 36 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 31752
albo jak już ktoś proponował do bcaa dorzuć jeszcze leucine w capsach (trec ma w przystępnej cenie w mega caps) i powinieneś być zadowolony.

Zmieniony przez - dawidowicz w dniu 2011-10-01 19:01:18

:)

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 464 Napisanych postów 9051 Wiek 36 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 91255
Ja podjadam to z Aminostara 300g - 35zł w sklepie sfd. Ciężko stwierdzić które lepsze/gorsze. To dość subtelne odczucia.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 47 Napisanych postów 2685 Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 96609
Ile bierzesz na porcje tego BCAA? Moze po prostu za malo. Ja biore czyste bezsmakowe BCAA ze Smart Powders to nie schodze ponizej 20g, zwykle 30g pite podczas treningu. A z produktow ktore stosowalem najlepiej wspominam Xtenda z Scivation i bezsmakowe z Ultimate Nutrition.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 2586 Napisanych postów 29969 Wiek 42 lat Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 200205
jak eltoro

cena nie gra roli - tzn. ze drogie - nie oznacze ze bedzie lepsze

moga smakowac lepiej
moge lepiej sie rozpuszcac
ale dzialaja tak samo!!

"Cóż jest trucizną?
Wszystko jest trucizną i nic nie jest trucizną, tylko dawka czyni, że dana substancja nie jest trucizną!".
BLOG: http://www.sfd.pl/t1033576.html 

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 464 Napisanych postów 9051 Wiek 36 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 91255
Pod względem smaku to Xtend czy Bcaa TsT wygrywają z większością, jednak ja tam wolałem przyoszczędzić. Ogólnie to odchodzę powoli od tematu Bcaa.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 2 Napisanych postów 58 Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 875
wlasnie sprawdzalem zawartosc bcaa tst i powiem ze wypada bardzo dobrze wsrod wiekszosci ... opinie ludzi tez ciesza wiec zastanowie sie nad tym. jakies jeszcze inne formy zapobiegajace katabolizmowi po przed/po treningu ewentualnie na noc ??
Eltoro_KrK--- czemu odchodzisz od tematu bcaa ? rozwin swoja wypowiedz prosze. interesuje mnie co kazdy ma do powiedzenia od tego przeciez jest to forum, a Twojej decyzji jestem ciekaw

Kroku ... hard style !!

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 2586 Napisanych postów 29969 Wiek 42 lat Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 200205
bo chce przyoszczedzic

"Cóż jest trucizną?
Wszystko jest trucizną i nic nie jest trucizną, tylko dawka czyni, że dana substancja nie jest trucizną!".
BLOG: http://www.sfd.pl/t1033576.html 

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 464 Napisanych postów 9051 Wiek 36 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 91255
Solaros Ci wytłumaczył za mnie lecz są jeszcze inne powody.

1. Moja przygoda z BCAA opierała się tak na prawdę na ufności że mi one w czymś pomagają, a później na badaniach, które Solaros wkleił o leucynie

2. Czy jest sens przy dużej ilości białka pełnowartościowego(sporo aminokwasów w organizmie w tym leucyna) dodawać dodatkowo BCAA?

3. Leucyna jest też w WPC/WPI czy innym białku(i to duże ilości)

4. Tak więc mógłbym się doszukiwać działania antykatabolicznego BCAA na diecie redukcyjnej. Np rano przed bieganie. Jednak czy jedząc kolację bogatą w białko wolno wchłanialne + fat + często trochę węgli złożonych, jest sens pić to BCAA rano?

5. Podczas treningu jak popiam BCAA to mi niedobrze. Rano również. Jest niesmaczne, nie miesza się w wodzie chyba że po dłuższym czasie.

Ostatnio zacząłem stosować większe porcje kreatyny przy ujemnym bilansie i nie używałem BCAA, różnicy nie widzę. Dodam nawet że kreatyna jest lepszym antykatabolikiem i energetykiem jak dla mnie. Większa siła, motywacja, wytrzymałość itd.

Stąd też zjem ostatni kilogram bcaa które mam w domu i już chyba się nie skuszę.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 29 Napisanych postów 3095 Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 25822
activlab badz sfd

Światło wierzy, że przemieszcza się szybciej od wszystkiego,
ale sie myli. Nieważne jak szybko pędzi, zawsze odkrywa,
że ciemność dotarła na miejsce
wczesniej i juz na nie czeka...
Born To Be Wild

Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Masa na jesień!

Następny temat

Kreta czy Białko co lepsze?

WHEY premium