SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Bcaa, Creatyna i białko a kobieca sylwetka

temat działu:

Odżywki i suplementy

słowa kluczowe: , , , ,

Ilość wyświetleń tematu: 2127

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 1 Na forum 5 lat Przeczytanych tematów 9
Hejka. Mam już sporo zrzuconych kilogramów za sobą i jeszcze sporo przed sobą, ale ciężko pracuję na siłowni i w związku z tym pytanie, czy powinnam brać te suplementy, bo nie ukrywam, że zależy mi na spalaniu tkanki tłuszczowej, ale również na ładnym zbudowaniu sylwetki. Tylko czy zbyt dużo tych suplementów mnie za bardzo nie napakuje?
Ekspert SFD
Pochwały Postów 686 Wiek 32 Na forum 11 Płeć Mężczyzna Przeczytanych tematów 13120

PRZYSPIESZ SPALANIE TŁUSZCZU!

Nowa ulepszona formuła, zawierająca szereg specjalnie dobranych ekstraktów roślinnych, magnez oraz chrom oraz opatentowany związek CAPSIMAX®.

Sprawdź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
flex1976 Trener Personalny Moderator
Ekspert
Szacuny 9033 Napisanych postów 82682 Wiek 48 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 699324
Jeżeli znasz przeznaczenie tych suplementów i będziesz je stosowała zgodnie z zaleceniem to napewno nie wpłyną negatywnie . Najpierw jednak zastanów się nad określeniem realnego celu treningowego . Redukcja lub budowa masy miesniowej
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 1952 Napisanych postów 13710 Wiek 33 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 249865
Pozatym skoro jestes na redukcji to jak moglyby Cie napakowac co rozumiem ze zrobic zbyt masywna sylwetke?
2
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
TomQ-MAG Fizjoterapeuta Moderator
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 11973 Napisanych postów 160246 Wiek 34 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 1233733
raczej malo prawdopodobne ze zrobisz z siebie kulturystke
no chyba ze masz niesamowita genetyke do tego typu sportow

Prowadzenie on-line, trening, dieta, suplementacja https://www.instagram.com/tomq.bb
[email protected]

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11145 Napisanych postów 51525 Wiek 30 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
BCAA na redukcji tym bardziej pomoże zachować mięśnie i pomoże zrucić więcej tłusczu. Kreatyna zależy która ale ogólnie doda energii i zwiększy spalanie tłuszczu może zalać chwilowo podczas brania. Białko jak najbardziej pomoże spalić tłuszcz i zwiększy metabolizm. Tak na prawdę te suplementy nie zwiększają masy mięśniowej one tylko dodają kopa by mocniej ćwiczyć i dać mocniejszy kop anaboliczny by wzrost mięśni był większy ale to trzeba być na diecie na masę na redukcji nie musisz się przejmować. Oczywiście na redukcji na początku też trochę masy mięśniowej się tworzy ale tylko na początku potem już spala się tłuszcz a suple pomogą. Pamiętaj dużo wody i dużo snu a dasz radę. Najważniejszy sen bo jak będziesz wyspana to mniej głodna i więcej energii do ćwiczeń :)
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
flex1976 Trener Personalny Moderator
Ekspert
Szacuny 9033 Napisanych postów 82682 Wiek 48 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 699324
Mariusz skończ już pisać bzdury
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11145 Napisanych postów 51525 Wiek 30 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
Proszę rozwiń bo aż mnie zaciekawiłeś, przeczytałem co napisałem i nie wiem w czym problem. Może zaspany byłeś gdy czytałeś :)


Zmieniony przez - MariuszP w dniu 2018-04-17 00:36:34
2
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
TomQ-MAG Fizjoterapeuta Moderator
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 11973 Napisanych postów 160246 Wiek 34 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 1233733
chodzi o to, ze bazujesz na haslach etykietowych

Prowadzenie on-line, trening, dieta, suplementacja https://www.instagram.com/tomq.bb
[email protected]

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11145 Napisanych postów 51525 Wiek 30 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
Jak dla mnie to to tak działa sam po sobie zauważyłem. BCAA przedłuża efekt zmęczenia wedługo solarosa i jego badań ochrania tkankę mieśniową i pomaga dzięki temu w zbiciu tkanki tłuszczowej - to raczej nie hasło a fakty a ale jak się mylę proszę o wyprowadzenie mnie z błedu. Kreatyna dodaje energii, zwiększa maksymalną wydolność, Białko pomaga spalać tłuszcz bo zwiększa metabolizm i zmniejsza apetyt. To wszystko sam po sobie zauwazylem i będę się tego trzymał chyba że ktoś z was mi wytłumaczy dla czego nie. To że napisałem że na początku odchudzania nabija się troszkę mięsni to też prawda. To że najważniejszy jest sen to też w 200% prawda, spanie po 5 kończy się tragicznie w każdym przypadku. Sam po sobie zauważyłem jak biorę BCAA + glutaminę + kreatynę że mogę ćwiczyć i ćwiczyć codziennie nawet jak mnie mięśnie i ścięgna bolą to i tak mam chęć na ćwiczenia, napieprza mnie wszystko jak cholera ale i tak ćwiczę. Wcześniej bez tego mogłem ćwiczyć co najwyżej 3-4razy w tygodni a teraz mogę 6 bez problemu, co 3-4 dni muszę przerwę zrobić. Więc to nie są hasła etykietowe. Przynajmniej nie dla mnie.


Zmieniony przez - MariuszP w dniu 2018-04-17 09:09:54
Nowy temat Wyślij odpowiedź
WHEY premium