SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Batony proteinowe domowej roboty

temat działu:

Kuchnia SFD

słowa kluczowe: , , ,

Ilość wyświetleń tematu: 33032

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 3 Napisanych postów 332 Wiek 35 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 13706
Witam, dzisiaj wrzucę swój przepis na batony proteinowe.

To akurat będzie moja wersja a możemy dowolnie manipulować dodatkami(rodzynki, orzechy, żurawina, itp.)

Ja zrobiłem je z:
-otręby pszenne
-otręby żytnie
-otręby owsiane
-wiórki kokosowe
-odżywka białkowa (akurat smak czekolada)
-trochę mleka
-czekolada 70% kakao

Przepis prosty wszystko (oprócz czekolady) do jednaj miski mieszamy. Jakby konsystencja była za sucha to dodajemy więcej mleka lub gdy za rzadka to dodajemy białka bądź otrębów.


Następnie formujemy w postaci batoników (mi to średnio wyszło) i do lodówki aby trochę stężało.


Kolejny krok to roztapiamy czekoladę. I kto jak woli albo moczymy tylko spód albo cały bądź połowę batona. czekamy aż czekolada zastygnie i gotowe. Smacznego




Smaczna i zdrowa przekąska. Może nie wyglądają równie apetycznie jak batony z przepisów innych user'ów ale są równie wartościowe.

Zmieniony przez - jakubtodry w dniu 2012-11-16 23:30:04
Ekspert SFD
Pochwały Postów 686 Wiek 32 Na forum 11 Płeć Mężczyzna Przeczytanych tematów 13120

PRZYSPIESZ SPALANIE TŁUSZCZU!

Nowa ulepszona formuła, zawierająca szereg specjalnie dobranych ekstraktów roślinnych, magnez oraz chrom oraz opatentowany związek CAPSIMAX®.

Sprawdź
...
Najnowsza odpowiedź. Aktualizacja:
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 1 Wiek 30 lat Na forum 10 lat Przeczytanych tematów 21
A to moje, dziś z rana ;) Są pyszniutkie, bo białko czekolada-sezam ;) No ale fakt, są dość miękkie i kruche - następnym razem zrobię na otrębach, może będą bardziej suche ;)

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 11 Napisanych postów 625 Wiek 30 lat Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 8862
prosto i smacznie sog
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 36 Wiek 29 lat Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 1701
bardzo smaczne :) ja do swoich dodałem jeszcze rodzynki, troche miodu, płatki owsiane i wszystko na ok 15 min do piekarnika, dobry sposob na jedzenie do szkoly czy pracy...sog poleciał :D
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 2 Napisanych postów 391 Wiek 29 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 16616
mam pytanie, co dodac zamiast odzywki białkowej? czy po prostu ją ominąc?

Jeżeli w jakimś stopniu ci pomogłem to bądź dobry i kliknij " przyznaj SOGa "

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 91 Wiek 31 lat Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 2389
jeśli ją ominiesz to będziesz miał ot zwykły baton typu, np. corny a tak masz z białkiem

Patrzę z boku, walczę jak Song Goku, mimo łez, które są w oku-bez nadziei...

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 6 Napisanych postów 520 Wiek 32 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 6168
a ile tego bialka na ile tego ciasta dac??

http://www.sfd.pl/Siłownia_u_Blonka_2.0-t727297.html  Moja nowa siłka- komentarze mile widziane;)

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 57 Wiek 32 lat Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 1550
jak dlugo wytrzymają swierzośc takie batony?

Masz jedno życie.. Nie zmarnuj tego!!

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 142 Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 6577
Podaj BTW chociaż orientacyjnie
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 91 Wiek 31 lat Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 2389
dzisiaj chyba zrobię sobie. Wyglądają na smaczne i takie "suche" co jest atutem, ponieważ zrobiłem ostatnio jakieś z mlekiem i jogurtem i wyszły strasznie kleiste.
1

Patrzę z boku, walczę jak Song Goku, mimo łez, które są w oku-bez nadziei...

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 3 Napisanych postów 332 Wiek 35 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 13706
Świerzość zachowują dość długo, ja trzymałem je ok 2 tyg w lodówce i nadawały się do jedzenia. BTW cięzko określić miałem wyliczyć, wszystkie opakowania po otrębach zbierałem ale jakoś później mi się nie chciało już liczyć.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 5 Wiek 38 lat Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 26
Zrobiłem wczoraj z twojego przepisu , trochę wyszły inne niż na twoich zdjęciach ale bardzo smaczne :D
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Omlet z twarogiem i platkami owsianymi klika pytan

Następny temat

Zdrowe hamburgery

WHEY premium