SFD.pl Odżywki i suplementy

Dodaj odpowiedź

Baton matrix od olimpa

Wysłana -
Witam, otoz mam pytanie, czy mozna do diety codziennej dolaczyc sobie taki baton olimpa? http://www.sfd.pl/sklep/Olimp_Baton_Matrix_Pro_32-opis741.html 

I chociazby dlatego zeby nie ciagla do slodkiego i ze jest to zdrowe dosc. Co o tym myslicie? Dieta bedzie albo na utrzymanie wagi albo na mase, roznie.
Witaj, przygotowaliśmy kilka tematów które mogą Ciebie zainteresować:

Masz problem z przybraniem na wadze lub zgubieniem zbędnych kilogramów?

sylwia i emil Indywidualne plany dietetyczne i treningowe Sprawdź więcej
Wysłana -
codziennie nie, w razie ssania na slodkie tak
Wysłana -
jeśli jest Ci to potrzebne to czemu nie
lepszy taki baton niż snickers
smakowo mi matrix nie podchodzi jak bym już miał jeść jakieś batony białkowe to wziąłbym oh yeah z iss pycha
Wysłana -
TomQ a moglbys uzasadnic dlaczego nie?
Wysłana -
bo to wysoko przetworzone zrodlo energii, osobiscie mam w zapasie batony, ale korzystam jak z gainera, jak musze.
jak nie wole zjesc, lub wypic wpc i zagryzc chocby razowym pieczywem z braku inwencji na szybki posilek.

oczywiscie nikt ci nie zabroni jadac ich codziennie, ale taniej wyjdzie porcja dobrego bialka
Wysłana -
dokładnie
matrix ma fajny skład tylko cena nieciekawa
Wysłana -
Sprawa jest taka ze mieszkam w Szwecji, i tutaj baton mniej kaloryczny kosztuje wiecej niz ten, wiec sie oplaca. Hmm. Zastanowie sie nad ta opcja, pieniedzy w bloto nie wyrzucam bo je szanuje wiec uloze diete i zobacze jak bedzie z czasem i wgl, duzo co mnie przemawia na takie rzeczy to ze na diecie mam malo apetytu zeby jesc bo jest tego duzo, macie jakies rady na to czy nowy temat zalozyc?
Wysłana -
jeżeli zależy Ci tylko na kaloryczności to szkoda kasy na tego batona
Wysłana -
Lepszy jest Trecowy Booster - przede wszystkim ma więcej kcal(prawie 500 na baton), ma 100g i jest tańszy niż olimpowska podeszwa od buta(bo tak ten baton smakuje jak dla mnie). Trec o smaku bananowym bdb.
Wysłana -
Oo, bardzo ciekawy ten trecowy booster :D a majac pieniadze, jest zle dla organizmu jezeli dolalczam do codziennej diety taki baton?
Wysłana -
U mnie w sklepie w mieście są po 5,99zł matrix, jako że przesyłki nie trzeba płacić to można zjeść. W Decathlonie 10zł...
Strona 1 z 2
Dodaj odpowiedź