SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Basen+Masa+Brzuch+Siłownia-jest sens?

temat działu:

Trening dla początkujących

słowa kluczowe: , , , , ,

Ilość wyświetleń tematu: 2502

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 89 Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 1286
Witam,
Proste pytanie, jak wszystko ze sobą połączyć i czy jest w ogóle sens.
Mianowicie ważę 62 kg na 172cm, czyli teoretycznie mam niedowagę, ułożyłem sobie plan treningowy na masę, na podstawie znanego już ATLASU. Teraz planuje codziennie chodzić na basen, przy okazji wykonując ABS i jeśli jest sens, zakupić również jakąś odżywkę. Dieta wprawdzie nie jest co do grama zaplanowana, aczkolwiek trzymam się 5 posiłków dziennie, rano węglowodany, patrz płatki, na obiad ryż/kurczak w między czasie twaróg itd.
Teraz pytanie, czy da się to wszystko połączyć w całość. Priorytetem patrząc na moją wagę jest chyba przyrost masy i czy basen nie jest tutaj absurdalnym pomysłem, to samo tyczy się ABSu, czy jest sens wykonywać ów ćwiczenia przy diecie na masie no i jaką odżywkę zakupić, kreatynę, gainer?
Można uznać, że np, codzienny poranny basen będzie rozgrzewką, następnie ABS, po tym siłownia bez przeciążania grzbetu.
Ktoś może coś poradzić?
PS Nie wiem czy istotna informacja, aczkolwiek wcześniej nigdy nie brałem żadnych odżywek itd.
Ekspert SFD
Pochwały Postów 686 Wiek 32 Na forum 11 Płeć Mężczyzna Przeczytanych tematów 13120

PRZYSPIESZ SPALANIE TŁUSZCZU!

Nowa ulepszona formuła, zawierająca szereg specjalnie dobranych ekstraktów roślinnych, magnez oraz chrom oraz opatentowany związek CAPSIMAX®.

Sprawdź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11148 Napisanych postów 51557 Wiek 30 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
odżywki to sobie zostaw
napisz ile masz lat
poczytaj w postach podwieszonych o fbw
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 5 Napisanych postów 848 Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 5527
Nie bierz odzywek bo jest na to za wczesnie.

Jesli chcesz przytyc , przybrac na masie musisz wybrac ! Basem moze zostac ale 1-2 razy w tygodniu to max, oczywiscie w inne dni niz trening na silowni

Musisz ulozyc diete z nadwyzka kaloryczna, i skupic sie na silowni a nie na basenie ..

co do ABS proponuje zostawic ten trening na pozniej, teraz robic normalne brzuszki (patrz atlas cw. ) 1-2 razy w tyg na silowni bo skonczeniu treningu .

ps. podsumowujac, dobry trening----> dobra dieta ----> bez odzywek ----> ograniczyć basen

Jeśli podoba Ci się moja wypowiedź, kliknij w prawy dolny róg.

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 89 Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 1286
Mam 17 lat, za niedługo 18.
Dzięki za odpowiedź, w takim razie zostawię na razie odżywki w spokoju i skupie się na siłowni, by przybrać masę.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 214 Wiek 31 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 871
Dieta i trenig narazie ci wystarczy, basen moze byc ale nie przesadzac z intensywnoscią.

BASKETBALL

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 582 Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 3232
wydaje mi sie ze nic z tego nie wyjdzie.

chyba ze- ulozysz swietna diete, i bedziesz jej przestrzegal- co raczej jest niemozliwe

po co wam ten basen, nie lepiej pojsc na basen kiedy robimy redukcje??
chociaz i to bym nie polecal bo miesnie mozna przepalic

pozdr
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 214 Wiek 31 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 871
basen rekreacyjnie na pewno mu nie zaszkodzi nie mowie żeby robił 30 basenów, tylko sobie popływał dla odprężenia,i odpoczynku.

Zmieniony przez - hafk w dniu 2009-07-29 10:21:25

BASKETBALL

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 89 Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 1286
Nieistotne jest jak świetną dietę ułożę, gdyż mam taki problem, że po prostu nie jestem w stanie więcej zjeść.
Dziennie powinienem spożywać np 2-3g białka na kg, czyli 120-180g białka. Przy wcinaniu twarogów, piciu 1 litra mleka, zjedzeniu obiadku wychodziło mi tak na oko 80, 90g dziennie, max 100g jak zmieściłem jeszcze tuńczyka.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 12 Napisanych postów 2864 Wiek 35 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 52118
To kup sobie jakąś odżywke białkową albo gainerka i uzupełnisz braki ;)
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 214 Wiek 31 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 871
boze malo ryb malo miesa to sie nie dziw ze nie ma białka

BASKETBALL

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 89 Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 1286
Jest mięso i ryba.
Przy okazji, jest gdzieś rozpiska ile gramów białka ma załóżmy 100g kurczaka/indyka/wieprzowiny/wołowiny?
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

odpowiedni plan

Następny temat

Plan do oceny. Prosze pomóżcie

WHEY premium