SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Bartosz Buczek - przygotowania do sezonu jesień 2019

temat działu:

Przygotowanie do zawodów

słowa kluczowe: , , , ,

Ilość wyświetleń tematu: 8382

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 9 Wiek 28 lat Na forum 7 lat Przeczytanych tematów 664
Witam wszystkich :)

Jako, że obecny sezon jesienny, krótki ale wartościowy już za mną mam zamiar przygotowywać się na kolejny, juniorski rok.
Na początku coś o mnie. Bartosz Buczek, 21 lat, roczniik 96`. Dziennik w ramach motywacji, podglądu postępów, podzielenia się z Wami przygotowaniami oraz wglądu dla mojego trenera.
Będę relacjonował tutaj jak wyglądają treningi i dieta.

Nie ma co się rozpisywać jak wyglądała historia i początki, dlatego tylko krótko o startach.
Zacząłem w roku 2014 kończąc 18 lat i tym samym nie mogąc wystartować już w młodszych juniorach.
Sopot 2014 - II miejsce
MPJ 2014 - poza finałem - kulturystyka klasyczna
Sopot 2015 - poza finałem
MPJ 2015 - poza finałem, kat +75kg (nie wbilłem się w limit %))

Po 2015 stwierdziłem, że robię sobie przerwę i wrócę w 2017 roku. Tak też zrobiłem:
Diamond Cup 2017 - 4 miejsce - klasyczna +180cm
MPJ 2017 - 4 miejsce - klasyczna +180cm

Pechowe dwa 4 miejsca, ale forma zdecydowanie życiowa, więc jestem bardzo zadowolony.
Obecnie wróciłem na właściwe tory po 3 dniowym lekkim folgowaniu, kalorie troche wieksze niż przed bpsem, mniej kardio i rozpoczynamy okres rozbudowy :) Rozpoczynamy - bo współpracuje od 2013 roku z Adamem Sukerem.

Treningu jeszcze nie znam, bo czekam na plan działania, lada dzień zapewne sie tu pojawi :)

Troszki fotek, bo każdy je lubi :D z Katowic i z Mrozów w tym roku :)































Zmieniony przez - bartekbuczek1 w dniu 2017-10-12 14:07:42
Ekspert SFD
Pochwały Postów 686 Wiek 32 Na forum 11 Płeć Mężczyzna Przeczytanych tematów 13120

PRZYSPIESZ SPALANIE TŁUSZCZU!

Nowa ulepszona formuła, zawierająca szereg specjalnie dobranych ekstraktów roślinnych, magnez oraz chrom oraz opatentowany związek CAPSIMAX®.

Sprawdź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11148 Napisanych postów 51563 Wiek 30 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
Wpis dla powiadomień.
Bardzo dobra sylwetka :)
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 684 Napisanych postów 4722 Wiek 29 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 90871
O proszę to nie wiedziałem nawet ze ty 96r elegancko, widziałem na scenie i na Diamondzie nawet staliśmy razem. Powodzenia!
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Banan BOSS FORUM Administrator
Ekspert
Szacuny 11391 Napisanych postów 72666 Wiek 37 lat Na forum 21 lat Przeczytanych tematów 958364
powodzenia w prowadzeniu dziennika
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 9 Wiek 28 lat Na forum 7 lat Przeczytanych tematów 664
kamils31
O proszę to nie wiedziałem nawet ze ty 96r elegancko, widziałem na scenie i na Diamondzie nawet staliśmy razem. Powodzenia!


Ponoć nie wyglądam, ale to przez brode :D dziekówka! jeszcze sie widzimy? czy to Twoj ostatni rok?

Dzieki wszystkim, mam nadzieje, ze sie co tu rozhula :D zapraszam tez na mojego ig przy okazji :D @buczuu
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
georgu Ivan Groźny Moderator
Ekspert
Szacuny 14676 Napisanych postów 53181 Wiek 34 lat Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 400650
Spoglądam ;)

MODERATOR DZIAŁU "INNE DYSCYPLINY"
http://www.sfd.pl/[blog]_Brudna_miska_by_georgu-t1156013.html 

Prowadzenie, plany treningowe, plany żywieniowe: [email protected]

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 106 Napisanych postów 499 Wiek 29 lat Na forum 7 lat Przeczytanych tematów 34354
Siema Bartus . Mialem Ci pisac na face juz dawno ale nie mialem kiedy . Po pierwsze to najszczersze gratulacje za starty w tym sezonie . Zaluje, ze tym razem nie mialem okazji zobaczyc na zywo, mam nadzieje, ze nie byles taki trupek jak ostatnio > Po drugie, wazniejsze, to gratulacje, ze wkoncu znalazles kogos kto jest w stanie z Toba wytrzymac . No i tak na koniec to wiesz, ze obserwuje nie ? <3
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 701 Napisanych postów 3560 Wiek 35 lat Na forum 9 lat Przeczytanych tematów 134891
mega forma i niezłe już obycie ze sceną będę regularnie zaglądał, powodzenia !
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 9 Wiek 28 lat Na forum 7 lat Przeczytanych tematów 664
Daro dzieki :D
no pomijajac forme zawody miejsce itd, to poza scena tez duzo wygrałem :D
wiem, ze obserwujesz wiem <3

Biały moze nie tyle obycie co w koncu sie czułem dobrze i komfortowo - to sie przerzuciło na prezentacje i hummor na scenie :)
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
MARIAN 17 IFBB PRO
Ekspert
Szacuny 10650 Napisanych postów 30005 Wiek 32 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 609926
powiadomki
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 9 Wiek 28 lat Na forum 7 lat Przeczytanych tematów 664
Wszyscy są? No to ruszamy
Od nowego tygodnia ruszam już z ogarnietym planem treningowym.
Kardio krecone i tez chciałbym je przytrzymać w okresie masowym. obecnie leci 3x30min na czczo i 3x20min po treningu.
Kcal niewiele wiecej jak przed bpsem, podlicze to tez konkrety się wstawi.
co do treningu wczorajszego, powoli wchodze na jakieś cięzary, powoli bez szaleństw.

wczoraj Klatka z bicepsem i brzuchem:

wyciskanie hantli na skosie + 15x20 15x30 10x50 8x50
fly press 4x12 30kg
ściaganie klamer na bramie 4x15 3010
wyciskanie na bramie tez z dwoma klamrami 4x12 2010

uginanie z supinacja 10x16 10x20 10x24
młotki 3x12 24kg
uginanie w oparciu na ławce skosnej 3x12 14kg

allahy 4x max + dropy nawet po 3-4x

dzisiaj sobote zaczałem od 30min kardio i wieczorem wleca barki z tricepsem.



Zmieniony przez - bartekbuczek1 w dniu 2017-10-14 11:43:51
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Sergiusz Bartoszek - przygotowania do sezonu wiosennego 2019!

Następny temat

OLIKANEK- przygotowania do sezonu 2018, ostatni rok juniora trzeba wykorzystać na maxa!

WHEY premium