SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Barki kumpla

temat działu:

Trening dla początkujących

słowa kluczowe: ,

Ilość wyświetleń tematu: 4178

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 231 Na forum 21 lat Przeczytanych tematów 14469


no więc mój kumpel ma takie opadłe barki(jak na foto) i kazał mi się spytać jakie ćwiczenia ma wykonywać aby je podnieść

TUPAC AMARU SHAKUR (16.06.1971 - 13.09.1996)
www.2paclegacy.com 

Ekspert SFD
Pochwały Postów 686 Wiek 32 Na forum 11 Płeć Mężczyzna Przeczytanych tematów 13120

PRZYSPIESZ SPALANIE TŁUSZCZU!

Nowa ulepszona formuła, zawierająca szereg specjalnie dobranych ekstraktów roślinnych, magnez oraz chrom oraz opatentowany związek CAPSIMAX®.

Sprawdź
...
Najnowsza odpowiedź. Aktualizacja:
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 12 Napisanych postów 3115 Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 21300
Ty starasz sie byc zbyt powazny chyba
ale nic,Twoja sprawa
koniec gadki na temat poczucia humoru bo to podchodzi pod spam
pozdro

to be a masterpiece ...
sweet&hot honey honey

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 18 Napisanych postów 1972 Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 8170
najpierw to niech się kolega wybierze do lekarza i dowie się czy przypadkiem nie ma wady postawy , jeśli nie to niech nauczy się trzymać prosto i nie garbić - bo z tego rysunku wynika że sie garbi
kolejna sprawa to że jeśli ty jesteś pawel_13 - zgaduje że te 13 to wiek to twój kumpel nie ma chyba za wiele więcej , co po pierwsze świadczy o tym że narazie to niech on sie sportami zespołowymi zajmie i basenem , niech pilnuje postawy i się nie garbi -- no i kolejna sprawa jest taka że jesli ma tyle lat co przypuszczam to znaczy że jego ciała z dużymi dawkami testosteronu to jego organizm miał do czynienia w stanie płodu -- do czego zmierzam , jeszcze nadejdzie okres pokwitania i wzmocnią się i rozrosną wszystkie kości także poszerzy się obręcz barkowa itd.

jeśli jednak jest starszy , to podaj ile lat ma , ile już ćwiczy , jaki miał ostatni plan , no i oczywiście czy lekarz wykluczył skrzywienie kręgosłupa , czy ma prawidłową postawę - a wtedy powiemy ci co ma robić żeby poprawić wygląd barków

narqua

To live forever is a fantasy
To die tomorrow is reality
- = - = -
zaczynasz ? wejdź tutaj koniecznie http://www.sfd.pl/temat153141/ 

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 12 Napisanych postów 3115 Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 21300


kolega ma chyba bycze kaptury

to be a masterpiece ...
sweet&hot honey honey

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 18 Napisanych postów 1972 Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 8170
miśkov , doceniam poczucie humoru ale chłopak poprostu się pyta [ czyt. nie robi sobie z nikogo jaj ] więc i jemu należy się odrobina szacunku więc proszę tak nie robić

To live forever is a fantasy
To die tomorrow is reality
- = - = -
zaczynasz ? wejdź tutaj koniecznie http://www.sfd.pl/temat153141/ 

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 12 Napisanych postów 3115 Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 21300


RED
dobra,no to bedzie na powaznie
pomoc powinny cwiczenia w ktorych zaangazowane sa boczne aktony barów,np:
- wyciskanie sztangi sprzed głowy
- podciaganie sztangi wzdluz tłowia
- arnoldki
- unoszenie ramion w przod (sztanga/sztangielki)
i to by bylo na tyle.chyba ze ktos zechcialby to skorygowac

to be a masterpiece ...
sweet&hot honey honey

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 18 Napisanych postów 1972 Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 8170
ja bym to z chęcią skorygował/skasował - jesteś nieodpowiedzialny , chłopak jak już pisałem pewnie ma tak jak w ksywie 13 lat a ty mu takie rzeczy piszerz - jak juz powiedziałem narazie to szczytem jego wysiłku powinny być ćwiczenia z ciężarem własnego ciała a nie sztangi i żelastwó

bez względu na to czy mu to odrazdzę czy nie to i tak , jakiś .... się wyrwał jakby ścigał się o to kto pierwszy amerykę odkrje i dlatego - bez względu na to że w takim wieku może mu poprostu krzywde zrobić - on i tak to zrobi bo ktoś napisał to na forum i takiemu młodzikowi wyda się to świętością -- tak to już jest , poprostu bezsensownie się sugerują

dlatego zamiast pisać co wiesz nie bacząc na nic innego , bierz odpowiedzialność za to co mówisz i bacz uważnie bo przez twoje porywcze wywody chłopak sobie kuku może zrobić

pomyśl czasem zanim coś palniesz


Zmieniony przez - theREDevil w dniu 2004-09-27 00:38:04

To live forever is a fantasy
To die tomorrow is reality
- = - = -
zaczynasz ? wejdź tutaj koniecznie http://www.sfd.pl/temat153141/ 

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 12 Napisanych postów 3115 Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 21300
RED tym razem odpowiedzialem po prostu na pytanie o cwiczenia,tak jak mialo byc,nie bawiac sie w pediatre,ortopede czy jasnowidza
no wszystko cacy ale to nie musi wynikac z wady postawy

czy uwazasz ze na takie pytanie nie odpowiada sie konkretnie?
"no więc mój kumpel ma takie opadłe barki(jak na foto) i kazał mi się spytać jakie ćwiczenia ma wykonywać aby je podnieść"
'opadajace barki' to zjawisko dotyczace dosc wielu osob (przynajmniej ja znam spora liczbe takich przypadkow),moze byc to wynikiem np.dobrze rozwinietych kapturow.RED poszukaj na forum
chlopak nawet nie odpowiedzial na to co Ty mu napisales,wiec tak naprawde to nie wiadomo o co mu chodzi.Ty mu podales jedna wersje-lekarz.tu sie zgadzam,jak najbardziej.jak sie okaze ze wszystko ok,to niech skorzysta z cwiczen.proste

aha,no i jest sprawa wieku.nie napisal nawet ile ma lat.tego nie wiemy.jesli ma te 13lat to faktycznie nie bardzo dla niego żelazo.ale czy uwazasz ze liczba 13przy ksywie i pod avatarem z gandzią musi oznaczac wiek?chyba ze juz tacy mlodzi maja pociag do jarania

Zmieniony przez - miśkov w dniu 2004-09-27 08:48:15

to be a masterpiece ...
sweet&hot honey honey

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 18 Napisanych postów 1972 Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 8170
rzecz własnie w tym że niewiedząc dokładnie ile delikwent ma lat twoja porada i odpowiedź w prost może spowodować więcej złego niż dobrego , tak naprawdę nie ma tu większego znaczenia fakt że ma te 13 lat tylko fakt że przedewszystkim powinno sie wykluczyć to o czym powiedziałem a żeby to zrobić to musi się udać do lekarza - niestety ty jako nadgorliwy "doradca" odrazu uciołeś prawidłową drogę rozwiązania takiego problemu -- se młody pomyśli że po jakiego ch.uja mam iść do lekarza i marnować czas skoro ktoś mi napisał że wystarczy że będę ćwiczył własnie tak i to rozwiąże mój problem - już ci mówiłem w ten sposób robisz więcej szkody niż pożytku

zastanawiałeś się kiedyś dlaczego w większości postów przed udzieleniem jakiejkolwiek odpowiedzi na pytanie [ szczególnie związane z żelastwem ] napierw pyta się autora o jego dane antropometryczne - przedewszystkim wiek i stan zdrowia ? no własnie dlatego żey nie walić jak katarynka w ciemno wszystkiego co się wie tylko odpowiedzień temu komuś rzetelnie na pytanie i dodatkowo być pewnym że sobie przez jakieś tam gadanie nie zrobi krzywdy

to co ty tu urodziłeś to ja doskonale wiem , ameryki nie odkryłeś - jak bym myślał jak ty to bym tu artykuł na tn temat mógł napisać , ale nie o to chodzi , to jest tak jakby jakiś gówniarz w wieku powiedzmy 15 lat w dziale doping zadał pytanie "jakie koxy brać żeby szybko być dużym ?" a jakiś koleś podobnie jak ty by mu odrazu wyłożył jakie są najlepsze cykle , za jaką cenę , skąd itd. niepytając wogóle o wiek --- zniszczyłby mu poprostu zdrowie

na twoje je jego szczęście nie pyta o takie rzeczy więc przynajmniej jego wnętrzności są bezpieczne -- zważaj na to co i kiedy mówisz , bierzesz pełną odpowiedzialność za każde rady , a złymi i bezmyślnymi możesz naprawdę chłopakowi narobić kłopotów

niestety człowiek ma wrodzoną skłonność do olewania wszystkiego , skoro tylko dałeś mu wybór i pokazałeś drogę na skróty to napewno wybierze ćwiczenia a nie tak jak powinien , najpierw porada lekarza a potem dopiero , ewentualnie ćwiczenia

jeszcze raz mówię , pomyśl zanim coś palniesz



Zmieniony przez - theREDevil w dniu 2004-09-27 09:36:02

To live forever is a fantasy
To die tomorrow is reality
- = - = -
zaczynasz ? wejdź tutaj koniecznie http://www.sfd.pl/temat153141/ 

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 12 Napisanych postów 3115 Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 21300
mea culpa RED,nastepnym razem przeprowadze szczegolowy wywiad srodowiskowy coby sobie nikt przez moja potworna bezposrednosc zdrowia nie zrujnowal
troche przesadziles

to be a masterpiece ...
sweet&hot honey honey

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 12 Napisanych postów 3115 Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 21300
dobra zostawiam ten temat Tobie na juz mi sie nie chce klocic przy nieobecnosci pytajacego

to be a masterpiece ...
sweet&hot honey honey

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 18 Napisanych postów 1972 Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 8170
ja przesadziłem ? człowieku to zapytaj lekarza jakie mogą być skutki ćwiczeń ze sztangą w zbyt młodym wieku i na dodatek ze skrzywieniem kręgosłupa -- ja nie przesadzam tylko staram sie zapobiedz nieszczęściu a ty jak widzę robisz wręcz odwrotnie

i nie wiem dlaczego takie zonki odpi.er.dalasz , na tych - jak to nazwałeś wywiadach środowiskowych opiera się całe to forum -- jak możesz komuś pomóc , bez względu na to w czym , nie wiedząc nic o nim

jak mi pokażesz tą szklaną kulę co to z niej wróżysz to pogadamy , w innym wypadku jak nic o kimś nie wiesz to najpierw zapytaj a potem swoje wywody wklejaj

To live forever is a fantasy
To die tomorrow is reality
- = - = -
zaczynasz ? wejdź tutaj koniecznie http://www.sfd.pl/temat153141/ 

Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

pytanko

Następny temat

mnie czy wiecej ??

WHEY premium