SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Barki Problem

temat działu:

Szybkie pytania bez logowania

słowa kluczowe: ,

Ilość wyświetleń tematu: 363

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11148 Napisanych postów 51556 Wiek 30 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
Witam, mam problem z barkami, otóż mam spore kaptury i moje barki się przy nich strasznie chowają, mimo iż też mam dość rozbudowane te barki, to i tak kaptury są na pierwszym planie. Nie robię ćwiczeń typowo na kaptury, tylko wiosłowanie i martwy ciąg, na barki robię wyciskanie na barki + czasami unoszenie sztangielek bokiem i też unoszenie sztangielek w opadzie tułowia, co 2 tygodnie. Co do tych ćwiczeń to tak: Wyciskanie na barki stojąc robię 8x60(bez używania nóg), unoszenie sztangielek bokiem 15kg - 3x12 powtórzeń, unoszenie sztangielek w opadzie tułowia 8kg 3x12 powtórzeń. A plecy Martwy ciąg 8x160kg, Wiosłowanie 8x100kg, co do tych kapturów, tym ciężarem 160kg, mogę bez problemu zrobić 10 szrugsów. Nie wiem, co zrobić aby proporcje barków i kapturów się wyrównały.

Pozdrawiam
Ekspert SFD
Pochwały Postów 686 Wiek 32 Na forum 11 Płeć Mężczyzna Przeczytanych tematów 13120

PRZYSPIESZ SPALANIE TŁUSZCZU!

Nowa ulepszona formuła, zawierająca szereg specjalnie dobranych ekstraktów roślinnych, magnez oraz chrom oraz opatentowany związek CAPSIMAX®.

Sprawdź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Banan BOSS FORUM Administrator
Ekspert
Szacuny 11389 Napisanych postów 72661 Wiek 37 lat Na forum 21 lat Przeczytanych tematów 958283
wrzuć temat do działów treningowych, wraz z wypełnioną ankietą, zdjęciem podglądowym i jak najwieksza dawką informacji o sobie
moze sie okazac, ze problem nie tkwi w treningu, a po prostu Twojej genetyce, rozmieszczeniu przyczepów poszczególnych mięśni lub innych uwarunkowań genetycznych , oczywiście treningiem mozesz sporo ukształtować i zmienić ,takze warto sprobowac cos pozmienia
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Obojczyki.

Następny temat

Ostatni posilek

WHEY premium