SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Bark-

temat działu:

Zdrowie i Uroda

słowa kluczowe:

Ilość wyświetleń tematu: 3234

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 160 Wiek 20 lat Na forum 5 lat Przeczytanych tematów 17375
czy może zaopatrzyć się w jakieś lepsze maści bądź suplementy które by mi najszybciej to zregenerowały (mam tyg)
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 160 Wiek 20 lat Na forum 5 lat Przeczytanych tematów 17375
jest też taki film


...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
BPL-G Fizjoterapeuta
Ekspert
Szacuny 2111 Napisanych postów 49893 Wiek 37 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 492546
Ale nikt nie wie tutaj z czym masz problem więc w jaki sposób oczekujesz zaleceń ? Być może nie ma potrzeby żeby coś dodatkowo robić jeśli o tym nie wspomniał i skończyło się na terapii.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 160 Wiek 20 lat Na forum 5 lat Przeczytanych tematów 17375
BPL-G
Ale nikt nie wie tutaj z czym masz problem więc w jaki sposób oczekujesz zaleceń ? Być może nie ma potrzeby żeby coś dodatkowo robić jeśli o tym nie wspomniał i skończyło się na terapii.


Wątpie że sam lód pomoże mi do poniedziałku ;/
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
BPL-G Fizjoterapeuta
Ekspert
Szacuny 2111 Napisanych postów 49893 Wiek 37 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 492546
JA również i nie bardzo widzę zastosowania , ale nie mam jak ingerować w inne leczenie / terapię nie widząc pacjenta, byłeś u lekarz i fizjoterapeuty masz dalsze zalecenia to skoro się na nich zdecydowałeś to stosuj się do ich zaleceń a wszelkie pytanie trzeba wówczas kierować do nich
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Zabiegi usuwające nadmiar skóry po odchudzaniu

Wiecej