SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Bardzo wazny problem !!!!

temat działu:

Zdrowie i Uroda

słowa kluczowe: , ,

Ilość wyświetleń tematu: 3276

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 2 Napisanych postów 373 Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 10057
Witam wszystkich serdecznie. Mam ostatnio dosc duzy problem, z ktorym nie moge sobie poradzic. Zaczne od przedstawienia mojej sytuacji. Wszystko zaczelo sie od tego iz firmy Clearasil i kosmetyki Dr. Ireny Eris (Under Twenty) wycofaly zele do mycia twarzy ktore stosowalem. Od 3,5 roku zmagam sie z tradzikiem, i jest to bardzo meczaca walka. Poczatki byly najgorsze gdyz mialem strasznie wywalona twarz, wstydzilem sie ludziom w oczy patrzyc. Ale te czasy minely i moj problem stawal sie coraz mniejszy. Oczywiscie problem z syfami jak byl tak i jest do dzisiaj, lecz zmienil sie diametralnie. Byly wizyty u dermatologow, i mimo iz nie mam za dobrego o nich zdania, to jednak znalazlem sposob na lepsza cere. Byl to krem do mycia twarzy Clearasil, oraz krem Differin na noc. Skora stawala sie zdrowsza, ladniejsza lecz caly czas byla czerwona. Bylem jednak zadowolony, gdzy nauczylem sie zyc z mysla iz nie mam idealnej cery. W pewnym momencie Clearasil wycofal krem ktorym mylem twarz, i wprowadzil nowa serie Total Control. Zakupilem ten preparat, jednak okazal sie on nie wypalem dla mnie. Skora mi sie strasznie swiecila, po myciu zostawala jakby na niej warstwa, ktorej nie moglem w zaden sposob zmyc. Zrezygnowalem z tego produkty i zaczalem myc twarz zelem Under Twenty. Bylo super. Skora sie nie swiecila, nowe syfki nie wystepowaly, lecz blizny dalej byly. Pod koniec tych wakacji poszedlem do drogerii po nastepny zel, jednak tego tam nie bylo. Okazalo sie iz jest nowa seria Under Twenty (ANTI/ACNE). Kupilem ten zel i znowu cala twarz mi sie swieci. Mam w domu wiele zeli do mycia twarzy, lecz wiekszosc drazni moja skora (bardzo wrazliwa). Nie wiem co mam robic. Skora strasznie sie swieci, i zadne toniki matujace nie dzialaja. Wyglada to tak jak gdby przy kazdym myciu twarzy, na mojej skorze zostawala cienka warstwa zelu, ktorej nie moge zmyc. Wyglada to strasznie i nie wiem co mam robic. MAm nadzieje iz ktos mi pomoze. Pozdrawiam
Ekspert SFD
Pochwały Postów 686 Wiek 32 Na forum 11 Płeć Mężczyzna Przeczytanych tematów 13120

PRZYSPIESZ SPALANIE TŁUSZCZU!

Nowa ulepszona formuła, zawierająca szereg specjalnie dobranych ekstraktów roślinnych, magnez oraz chrom oraz opatentowany związek CAPSIMAX®.

Sprawdź
...
Najnowsza odpowiedź. Aktualizacja:
Zgłoś naruszenie
Specjalista
Szacuny 68 Napisanych postów 4311 Wiek 32 lat Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 16683
ok bede masowac
co do kolczyka to nie zastanawiaj sie bo ja wszystko wiem co to itd.jutro jade w koncu to usunac boje sie heh po prostu chyba najwidoczniej moja skora ma sklonnosci do tego typu rzeczy..
a kolczyka nie mam juz od niecalych 2tygodni i nie wiem czy jest sens przekluwac na nowo chociaz baaardzo chce bo moze moja skora odrzucic kolczyk nie zareagowac dobrze albo cos. chyba ze to sie dzialo tylko i wylacznie przez zle przeklucie bo coz trudno ukrywac nie bylo robione PROFESJONALNIE tylko u kosmetyczki ale nie ma sensu gdybac...
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 500 Napisanych postów 9533 Wiek 44 lat Na forum 22 lat Przeczytanych tematów 18704
napisz do dr. Ireny Eris - moze cos na to poradzi !
moze zmienią recepturę

XXX Boofi XXX
Hard Core Straight Edge
"Blood and Guts bro , thats the way it goes !!" - lifter ?

Nie dyskutuj z d****em. Najpierw sprowadzi Cię do swojego poziomu a potem pokona doświadczeniem.

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 2 Napisanych postów 373 Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 10057
No specjalnie dla mnie zmienia hehe :) A tak na powaznie to nie ma ktos pojecia czy peeling jakis by moze pomogl?? Jesli nie otrzymam jakis konkretnych wskazowek, to chyba wybiore sie do kosmetyczki po rade. Ale poki co czekam na Wasze odpowiedzi.

Zmieniony przez - scooooooby w dniu 2005-09-20 15:24:52
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Specjalista
Szacuny 68 Napisanych postów 4311 Wiek 32 lat Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 16683
lecz blizny dalej byly
a co ? myslisz ze od zelu blizny znikna?
moze sprobuj z inna seria ireny eris, mojej siostrze pomagaja jej kosmetyki, i np maseczka z zielonej glinki
peeling na tradzik nie jest z tego co wiem najlepszym rozwiazaniem bo rozsiewa pryszcze jeszcze wiecej
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 2 Napisanych postów 373 Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 10057
A gdzie ja napisalem ze mialy zniknac?? Moim problemem nie sa blizny lecz co innego, cos co juz opisalem wyzej. Czytac ze zrozumieniem prosze nastepnym razem

A tak apropo to mam juz dosyc kupowania coraz to innych zeli do mycia twarzy. Wydalem na to mnostwo kasy, a wszystkie stoja prawie wogole nie uzywane. Mam bardzo wrazliwa skore, i bardzo trudno jest mi dobrac odpowiedni zel do mycia. Mam chyba wszystkie dostepne w Rossmanie, no i kazdy zle wplywa lub podraznia moja skore. Chyba wybiore sie jutro jednak do kosmetyczki zeby mi doradzila, ona zobacza jak to wszystko wyglada, i pewnie znajdzie na to rozwiazanie

Zmieniony przez - scooooooby w dniu 2005-09-20 19:25:04

Zmieniony przez - scooooooby w dniu 2005-09-20 19:26:36
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 500 Napisanych postów 9533 Wiek 44 lat Na forum 22 lat Przeczytanych tematów 18704
serio napisz na bank liczy się dla nich zadowolenie konsumentów !

XXX Boofi XXX
Hard Core Straight Edge
"Blood and Guts bro , thats the way it goes !!" - lifter ?

Nie dyskutuj z d****em. Najpierw sprowadzi Cię do swojego poziomu a potem pokona doświadczeniem.

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Specjalista
Szacuny 68 Napisanych postów 4311 Wiek 32 lat Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 16683
nowe syfki nie wystepowaly, lecz blizny dalej byly.
tak napisales dlatego tak wywnioskowalam.
no rzeczywiscie kosmetyczka moze pomoc co do cery moze bardziej niz dermatolog one chyba nie sa tak przekupowane czy jak tos ie odmienia jesli chodzi o kosmetyki jak dermatolodzy?
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 2 Napisanych postów 373 Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 10057
Mialem dzisiaj udac sie do kosmetyczki, lecz nie znalazlem czasu. Jutro z samego rana sie wybieram, i zobaczymy co ona powie na to. Juz kiedys mialem u niej robione oczyszczanie skory, i bardzo chwalilem sobie ten zabieg. Teraz natomiast chodzi zeby mi "sciagnela" z twarzy ta warstwe swiecaca, ktorej nie moge zmyc Aha no i udalo mi sie znalezc ten zel ktorym mylem twarz dotychczas. Na stronce Dr. Eris jest forum, i tam dowiedzialem sie iz ta linia kosmetykow zostala wycofana. Poszperalem jeszcze w sklepie na tejze stronie no i znalazlem w promocji ten zelik Dodatkowo jest jeszcze jeden inny gratis, wiec chyba chca sie tego pozbyc jak najszybciej Jak przyjdzie i bedzie wszystko ok, to zakupie sobie kilka jeszcze, zeby tak na rok starczylo hehe

Ps. Dzieki za odpowiedzi, dalbym soga ale nie mam abona
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Specjalista
Szacuny 68 Napisanych postów 4311 Wiek 32 lat Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 16683
heh
a ja dzis scielam grzywke i wygladam okropnie jest za krotka to jest dopiero problem, niz swiecaca skora. po prostu dolina...
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 32 Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 1658
polecam kosmetyki firmy Tin-Tin
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 17 Napisanych postów 400 Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 2658
nioonia - grzywka to jak trawa - urośnie każdy z nas ma jakieś swoje "bardzo ważne problemy". Dla scooooooby polecam krem ananasowy APOTHEKER SCHELLER. Możesz spróbować
Poszukaj i poczytaj sobie o nim gdzieś na necie, bo nie chce mi się z pudełka przepisywać (Ludzie, kóra to godzina!)
Ale krem jest naprawdę super - noo jak dla mnie
Kosztuje ok. 40 zł za 75 ml, ale jest bardzo wydajny
pozdrawiam

Szpinak żrę - chudnąć chcę :D

Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

ŚRODEK PRZECZYSZCZAJĄCY

Następny temat

"Strzelanie" palcami

WHEY premium