SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Bardzo silny steryd

temat działu:

Doping

słowa kluczowe: , ,

Ilość wyświetleń tematu: 6547

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11148 Napisanych postów 51562 Wiek 30 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
Witam,

Przeczytałem właśnie art. o najnowszym i podobno najskuteczniejszym anaboliku zwięjszającym wydolność organizmu.
Co najciekawsze to, podobno jest w tej chwili niewykrywalny.
He he he ... czego to ludzie nie wymyslą.

Anabolik ten stosowany jest głownie rzez kolarzy.
Za chwilę tj. za ok godzinkę napiszę więcej lub przeskanuję te artyk.

Napisze teraz tylko że wcześniej był stosowany niejski EPO i myślano że nic mocniejszego nikt nie wymysli aż tu nagle... pojawia się coś (jak napisali) 20 razy silniejszego !!! - NESP !!! dającego niesamowite efekty ...

cdn.




POZDROWIENIA
SZAMAN ([email protected])

Jeżeli uprawiacie kulturystykę to już jesteście WIELCY ponieważ kształtujecie własną osobowość.
TO STYL ŻYCIA
Ekspert SFD
Pochwały Postów 686 Wiek 32 Na forum 11 Płeć Mężczyzna Przeczytanych tematów 13120

PRZYSPIESZ SPALANIE TŁUSZCZU!

Nowa ulepszona formuła, zawierająca szereg specjalnie dobranych ekstraktów roślinnych, magnez oraz chrom oraz opatentowany związek CAPSIMAX®.

Sprawdź
...
Najnowsza odpowiedź. Aktualizacja:
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 22 Napisanych postów 3310 Wiek 47 lat Na forum 22 lat Przeczytanych tematów 6461
implanty mial zekomo flexweeler i oskarzyl go o to jego przyjaciel ,nie pamietam teraz nazwiska ale tez kolo.i tez sprawa miala sie lydek,ale badania pokazaly ze flex jest czystym ,znaczy nie implantowym gosciem.
apropo anapolonu to jesli chce sie miec oryginal to tyle czeba dac,facet tez dal mi propozycje podrobki za 600 zl ,ale od razui ostrzegl ze to podrubka

Aptekarz
Moderator Dz.Doping

Gdzie jest droga do spoczynku światła? (...)
Jeśli to wiesz, to wtedyś się rodził,
a liczba twych dni jest ogromna.

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11148 Napisanych postów 51562 Wiek 30 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
wyslij cos o tym jestem bardzo cikawy co to jest:)

"Świat jest za duży aby być małym"
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 4 Napisanych postów 1078 Na forum 22 lat Przeczytanych tematów 5820
Nowe "drożdze sportowe"?)

Pozdrawiam

Pozdrawiam

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 6 Napisanych postów 1341 Wiek 45 lat Na forum 22 lat Przeczytanych tematów 26265
Witam!
Niedawno też czytalem o jednym takim sterydzie ktorego nazwa handlowa to Metribolon (o ile nic nie pokręciłem)a nazywa sie Metyltrienolon(chyba).Z tego co pamietam to jest doustna forma znanego Trenbolonu tylko jakos zmodyfikowana.
Jest 50 razy silniejszy niz metylotestosteron i 20 razy bardziej toksyczny niz Anadrol.
jezeli nic nie popierniczylem to chyba chodzi Ci o ten koksik?A moze znasz cos innego?
Pozdrawiam!

TEN-SHIN

"Nie ruszaj gówna póki nie śmierdzi" - mówi staropolskie przysłowie

http://www.sfd.pl/_TEN-SHIN_/_Dziennik_/_Trojboj_Silowy_-_metoda_6x6-t376521.html
ZAPRASZAM!

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Gochan ZASŁUŻONY
Ekspert
Szacuny 143 Napisanych postów 4627 Na forum 22 lat Przeczytanych tematów 30336
Ten-Shin - też o tym czytałem ale jemu chyba chodzi
o co innego.

Son Gochan

"Czyń Swoją Wolę niech będzie całym prawem"
Aleister Crowley

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 22 Napisanych postów 3310 Wiek 47 lat Na forum 22 lat Przeczytanych tematów 6461
to co kolaze brali nie mialo nic wspolnego z przyrostem masy tylko z wydolnosciom,epo dalej stosujom tak jak my metke poprostu sa pewni efektu,a ten drugi o jakim mowisz dla kolazy to inaczej neorecormon,mam taki cacko w domu ale nie bardzo mi sie sprzyda w kulturystyce,no chyba ze w wyciskaniu ,to pewnie powera da,ale masy napewno nie.
Najmocniejszym nadal jest Anapollon 50 wlasni dzis dostalem od kolegi 100 tab za 900 zl ,rewelka ,na 4 cykle miesieczne starczy,i on jest 50 mg a np metka 0,5 mg i co jest mocniejsze
anapollon jest dotad nr 1 ,no hyba ze zastosujemy peptydy typu IGF 1 ,ale to juz inna bajka i tez mysle ze wiecej niz anapollon chyab nie da.Ale nie mialem i nie moge powiedziec ,a szkoda

Aptekarz
Moderator Dz.Doping

Gdzie jest droga do spoczynku światła? (...)
Jeśli to wiesz, to wtedyś się rodził,
a liczba twych dni jest ogromna.

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 4 Napisanych postów 1078 Na forum 22 lat Przeczytanych tematów 5820
Kingkong te "drożdze sportowe" /neorecormon czy jak?
Możesz coś więcej o tym powiedzieć?Jak mniej więcej działa,anabolik czy mocny androgen...ile kosztuje?
Szukam jakiegoś rozwiązania (oxandrolon odpada,no nigdzie nie idzie dostać)żeby troche siły na blacie uzyskać bez robienia masy.Możesz dwa zdania napisac?

Pozdrawiam

Pozdrawiam

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 19 Napisanych postów 4869 Na forum 22 lat Przeczytanych tematów 42946
Kingkong dostales 100 tab anapolonu 50 za 900pln?
Czy mialo byc za 90?
Lifter
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11148 Napisanych postów 51562 Wiek 30 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
Kinkong drogo żeś dał za ten anapolon. 9zł za tabletkę to ponad dwa dolary. U mnie na siłce można kupić po 1USD za tabletkę
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11148 Napisanych postów 51562 Wiek 30 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
Po pierwsze to GRATULUJE wiedzy KingKong.

Tak wogóle to mi chodziło tylko o przytoczenie artyk. z Gazety Wyborczej( chodziło tam tylko o wydolność) niestey obiecałem zeskanować ten artyk. a dziś w pracy nie znalazłem tej gazetki

jednak zaraz zaczynam jej szukać intetnsywniej

Faktem jednak jest że ludzkie umysły nie znają granic i jak widać niedługo może będziemy sobie wszczepiać implanty do czsu kiedy jakiś sędzia to zauważy.Hehehe....

Na razie kończe i idę szukać GW ...

POZDROWIENIA
SZAMAN ([email protected])

Jeżeli uprawiacie kulturystykę to już jesteście WIELCY ponieważ kształtujecie własną osobowość.
TO STYL ŻYCIA
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11148 Napisanych postów 51562 Wiek 30 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
ej nie wiem o co wam chodzi!!!!!!
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

zdjecie deki

Następny temat

potrzebne coś na spalenie tłuszczu

WHEY premium