SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Bardzo prosze o pomoc kumatych !!!

temat działu:

Trening dla początkujących

słowa kluczowe: , , ,

Ilość wyświetleń tematu: 1787

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 6 Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 19
Wiatm ..szukam kogos kto by mi pomogl...chce zrzucic wage... ale tak mocno zrzucic... ile sie da... zaczne od tego ze przez 9 lat zawodowo tanczylem Break Dance i raczej wysportowany bylem choc nigdy nie bylem maly i szczuplutki raczej duzy ze mnie facet jak na 5'9" (chyba cos ok 175 cm) mimo iz nigdy na silownie nie chodzilem tylko zajmowalemsie tancem wyciskalem 100 kg sztange wiem ze to nie miara ktoile wycisnie ale chodzi mi o to ze raczej do chucherek nie nalezalem nigdy... niestety...przyjechalem do USA przestalem tanczyc i przytylem... malo powiedziane... sie spaslem okrutnie chodz jeszcze nie ejst tak zle to nie panikuje od tak sobie bo chlopaczyna ma problem ale mowie tu o bardzo szybkim nabraniu wagi zedu ponad 30 kg... no i to wlasnie chcialbym zrzucic... nie szukam cudow i zrzucania wagi w tydzien, bylemsportowcem wiec wiem jak co pracuje i trzeba ciezkiej pracy... no wiec padlo na silownie... Nie chce byc kulturysta powiedzmy chce troche przypakowac, zgubic brzuch co najwazniejsze dla mnie nie chce rzezbic itp... poporstu mocny trening , zbicie wagi, zamiana msy tkanki tluszczowej na mase miesniowa no ale chyba nie brzucha LOL :P nie cala tkanke tluszczowa poporstu urosnac miesniowo a stracic tluszczowo jak najwiecej... no wiec chyba nakreslilem sytuacje...

OK zaczalem silownie chodze juz 2 tygodnie narazie efejty sa ale wole radzis sie kogos kto sie zna niz w ciemno robic cos na czym ja w zasadzie sie nie znam... Silownia wyglada niezle do dyspozycji mam: Silownie, Sale gimnastyczna, 3 rodzaje Saun, wirlpool (jacuzy), basen... za napwde male pieniadze mam swietne miejsce w ktrym moge cos robic pozytecznego dla siebie... no wiec jestem tam juz prawie 2 tygodnie... moj trening wyglada tak: 7 dni w tygodniu, 4 dni mocne 3 dni lrzej... mocne dni : 1 godzina koszykowki dla rozgrzewki rozruszania, 2 godziny silowni cwiczenia tylko i wylacznie gornych partii, pas barkowy, klatka, rece, brzuch jedyne co znam to brzuszki wiec je robie narazie kiepsko idzie ale mam nadzieje ze z czasem bedzie lepiej... po silowni sauny i jacuzy - 1 godzina - a po rleaksie basen oglne jakies krotkie plywanie jakies tam zabwy w wodzie i na koniec dlugie plywanie do oznak zmeczenia...

no wiec tak wygladamoj trening... teraz czy ktos moglby to ocenic ?? i skorygowac co powinienem robic, jak i ile... wiecie co mam do dyspozycji wiec czekam na podpowiedzi...

druga ssprawa to dieta jaka powinienem zastosowac... jesli powinienem zastosowac jakas diete szczegolna... bo ograniczenie w jedzeniu to nie jest problem i o tym wiem zreszto ja nie mam problemow z jedzeniem duzo i wszytskiego poporstu w usa jest ciezko o dobre jedzenie wszystko to smietnik i nieregularne zywienie tak mnie zalatwilo... nie mowie o haburgerach bo wierzcie badz nie wcale nie sa az takie bez przerwy jedzone gdzie i kiedy sie tylko da... czasami zdaza sie ale raczej zadko.... moze raz w miesiacu... jesli chodzi o jedzenie to w tej chwili raczej staram sie wyeliminowac jaki kolwiek tluszcz z jedzenia na weglowodany narazie nie patrze (nie mowie tu o lodach i slodyczach lol) bo narazie nie mam pojecia jak i na co dzialaja i jakieilosci przyjmowac zeby nie zaszkodzilo... wiec jesli chodzi o diete i moje zywienie to jest to glownie dieta polegajaca na rybach... pracuje w restauracji w ktorej jestem managerem i zarazem kucharzem 80% jedzenia to owoce morza... najczesciej jadam swierzego tunczyka z grilla mam to niebywale szczescie jesc tunczyka nie z puszki :P no i oglnie ryby, losos tylko i jedynie ryby morskie i oceaniczne mam w zasiegu tutaj gdzie mieszkam... no wiec mam do dyspozycji wszelkie, krewetki, homary, kraby, ryby, malze, ostrygi i wszytsko co w morzach i oceanach zyje i nadaje sie do jedzenia :)

Jesli ktos by byl na tyle pomocny zeby mi wszystko wyjasnic bede ogromnie wdzieczny nawet na maila moze wyslac mi swoje opinie i spostrzezenia : [email protected] Jesli ktos jest zainteresowany jakimis srodkami ktore sa dostepne w USA anie ma ich lub ciezko jest dostac je na rynku polskim moze liczyc na moja pomoc pozdrawiam i czekam na rady
Ekspert SFD
Pochwały Postów 686 Wiek 32 Na forum 11 Płeć Mężczyzna Przeczytanych tematów 13120

PRZYSPIESZ SPALANIE TŁUSZCZU!

Nowa ulepszona formuła, zawierająca szereg specjalnie dobranych ekstraktów roślinnych, magnez oraz chrom oraz opatentowany związek CAPSIMAX®.

Sprawdź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 6 Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 19
Zapomnialemdodac jeszczeze biore HMB I L-Carnityn przed treningiem 1g HMB i 500mg L-Carnityne i po treningu 500mg HMB i 500mg L-Carnityne to tez prosze i skorygowanie i wytkniecie bledow jesli to mozliwe to chcialbym wiedziec jak i na co dzialaja te srodki... no niby wiem bo je biore ale... nie nzam sie na tym zapewne tak jak wy... no to czekam pozdrawiam
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 91 Napisanych postów 8680 Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 31712
no więc zacznę od przeprosin, że nie przeczytałem całego, bo mi się nie chciało Sorki. A teraz do dzieła.
Oczywiście nie da się zamienić tłuszczu na mięśnie bo to 2 zupełnie inne tkanki. W pierwszy rzędzie chcesz zaktywizować spalanie tłuszczu. Kolejność działań (nie chronologiczna tylko taktyczna) jest taka: dieta+aeroby+suple
Oblicz zapotrzebowanie kaloryczne: waga x współczynnik aktywności x 24. Jeżeli będziesz chodził na siłownię 3x/tydzień i ćwiczył aerobowo po pół godziny do tego to współczynnik będzie jakieś 1,2
dieta: poczytaj na forum posty podwieszone i zdecyduj się na jakąś konkretną dietę redukcujną. Przy dużym obtłuszczeniu proponuję na początek zbilansowaną dietę z deficytem kalorycznym rzędu max 500 kcal. Będziesz jadł 35% białka, 15%tłuszczy (zdrowych) i 50% węglowodanów. Podstawa to: B = jajka, chude twarogi, białe mięso, ryby, T = oliwa z oliwek, olej lniany, olej MCT, tran, W = warzywa, małe ilości kasz i ryżu. Wykluczasz z diety słodkości i inne wysokoglikemiczne cuda.
Aeroby: co najmniej 30 minut 3x/tydzień utrzymując puls powyżej 120 - rowerek, bieganie, skakanka, skiping itp
Siłownia: trening najlepiej na rzeźbę
Suple: HMB jest ok. Pomoże budować mięśnie (co się przyda w redukcji) aktywizując jednocześnie spalanie tłuszczu. L-karnityna jak dla mnie do bani, ale chcesz to bierz. Możesz pomyśleć o ECA (ale to w Polsce nielegalne)
Teraz ułóż sobie dietkę, wklej ją w "odżywianiu" do oceny i do dzieła

"Energia przepływa, nie powinna stać.
A stoi gdy wątpisz w tę energię.
Musisz więc za energią nadążyć, nadążyć za siłą.
Wówczas jesteś z siłą w harmonii."

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 6 Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 19
Ok wiez za aeroby mysle ze sala gimnastyczna wystarczy godzina dobgrego biegania dziennie jest... oczywiscie wiem ze nie da sie zamienisc tkanki tluszczowej w miesniowa :) chodzi mi o wymiane raczej... co do tych bilansow i wszystkiego musze poczytac bo nie za bardzo sie w tym orientuje ale lekture nadrobie :) mowiesz L-karnityna nic mi nie da... no wiec poslucham sie jesli nie bedzie glosow innych :) skoncze to co mam i zobaczymy zostanie samo hmb co do tego drugiego srodka poszukam jesli jest legalny w usa to napewno kupie i wyprobuje... dzieki za pomoc i rozjasnienie tematu sog oczywiscie....
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 6 Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 19
jesli tu jeszcze zajrzysz to looknij na ten link: http://cgi.ebay.com/ECA-STACK-STACKER-Fat-Burner-Diet-Pill-120-Caps_W0QQitemZ5631887413QQcategoryZ40104QQssPageNameZWDVWQQrdZ1QQcmdZViewItem 

Czy to o te EAC chodzi ?? bo jesli tak to kupie od razu... no i jak to brac... co do diety tu jest problem bo naprawde moja praca nie pozwala na diete taka jak ja bym chcial... jestem managerem i kucharzem jednoczesnie wiec w pracy chcac nie chcac musze lamac zasady diety... co do slodkosci z tym nie ma problemu... jesli chodzi o ryby spoko jak najbardziej... wiec jesli chodzi o moja diete to raczej ogranicze sie do 2 posilkow dziennie powiedzmy sniadanie klasyczne jajka albo cos z lekkich rzeczy ktore wymieniles, obiad wiekszy tez z tych rzeczy ktore wymieniles niestety liczenie ile tluszczu, bialka i weglowodanow przyjalem jest niemozliwe... bo po pierwsze nie wiem jak to liczyc :) a po drugie nigdy chyba nie uda mi sie uzyskac takich proporcji jak napisales zawsze bezie czegos mniej... no ale postaram sie napewno no wiec czekam na wiecej opini, podpowiedzi nie przerywajac tego co juz zaczalem :)
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 50 Napisanych postów 4064 Wiek 49 lat Na forum 21 lat Przeczytanych tematów 41783
hm... nie rozumie dlaczego od razu wszystko stawiasz na dodatki typu eca,hmb.

Musisz sobie ulozyc diete to podstawa do tego trening (wyszukiwarka pomoze) i jak juz zaczniesz ostro jechac wtedy mozesz cos dodac ale nie koniecznie

Nie moje problemy... są nie moimi problemami.

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 6 Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 19
Nie no nie wszystko stawaim na dodatki 5 godzin dziennie treningu to chyba podstawa w ty co teraz robie... nie lykam dodatkow duzo HMB to chyba nic strasznego no z tego co wiem to ECA jest w polsce zabronione wiec moze dlatego tak uwazasz ze wszystko stawiam na dodatki... ECA jeszcze nie biore ale napewno bede... za jakies 2-3 tygodnie bo wpierw chce porobic na tym co mam... a co do diety to jedyne do czego moge sie zmusic to radykalne ograniczenie w jedzeniu ale nie liczenie i porcjowanie czego ile jjem naprawde to jest niemozliwe w mojej pracy...
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 91 Napisanych postów 8680 Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 31712
Chripee, linka niestety nie odczytam, bo serwis jest niedostępny. ECA to stos: efedryna, kofeina, aspiryna. Właściwe proporcje to ok 45mg E, 200mg kofeiny i 150 mg aspiryny. ECA jest legalne w USA, więc nie będziesz miał problemów. Możesz sobie kupić coś, co się nazywa ThermalPro.
Zaznaczam jednak, że dieta to fundament. Jeżeli jednak na prawdę nie dasz rady trzymać jej skutecznie, to zastosuj dietę "żryj połowę"
Przede wszystkim postaraj się rozłożyć swoje posiłki na 5 do 7 dziennie. Jedz po prostu mniej a częściej. Staraj się, żeby było w tym jak najwięcej białka, jak najmniej cukrów i tłuszczy.

"Energia przepływa, nie powinna stać.
A stoi gdy wątpisz w tę energię.
Musisz więc za energią nadążyć, nadążyć za siłą.
Wówczas jesteś z siłą w harmonii."

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 50 Napisanych postów 4064 Wiek 49 lat Na forum 21 lat Przeczytanych tematów 41783
5 godzin treningu dziennie ?

Nie moje problemy... są nie moimi problemami.

Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

co dla początkującego ?

Następny temat

krzywy kręgosłup

WHEY premium