SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Bardzo prosze o pomoc

temat działu:

Zdrowie i Uroda

słowa kluczowe: , ,

Ilość wyświetleń tematu: 3354

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 42 Napisanych postów 3307 Wiek 36 lat Na forum 22 lat Przeczytanych tematów 37391
siema mam do was wazne pytanie. Chodzi o to ze jakis rok temu bralem sterydy (superanabolon (15 strzalow) i winstrol 50 tabletek a 5mg) bralem to przez 5 tygodni. nie wiem czy to od tej kuracji bo juz nie pamietam ale od dluzszego czasu mam na "torbie mosznowej" taki jakby bialy pryszcz wielkosci kulki lozyszkowej deskorolki mniej wiecej. jest to twarde nie da sie tego wycisnac i mam to juz napewno z pol roku i nie schodzi. to nie boli ani nie drazni nie wiem co to moze byc. nie jest to na jądrze tylko na skurze od torby. do okola jest kilka takich kulek ale duzo mniejszych malenkich ale sa tez twarde. co to moze byc ???? bardzo prosze o pomoc i jakby co to do jakiego lekarza mam sie zwrucic. ta najwieksza jest wielkosci kulki 6mm do pistoletow air soft gun i wystaje jest jakby tylko przylepiona do skory od jaj.

OFF... :(
**EKSPERT** W DZIALE DOPING

Ekspert SFD
Pochwały Postów 686 Wiek 32 Na forum 11 Płeć Mężczyzna Przeczytanych tematów 13120

PRZYSPIESZ SPALANIE TŁUSZCZU!

Nowa ulepszona formuła, zawierająca szereg specjalnie dobranych ekstraktów roślinnych, magnez oraz chrom oraz opatentowany związek CAPSIMAX®.

Sprawdź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 42 Napisanych postów 3307 Wiek 36 lat Na forum 22 lat Przeczytanych tematów 37391
halllooooooooooooo

OFF... :(
**EKSPERT** W DZIALE DOPING

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11148 Napisanych postów 51559 Wiek 30 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
spokojnie, czasami na odpowiedź w tym dziale trzeba troszkę poczekać, ale zadowalająca odpowiedź przyjdzie na pewno
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
jakryc ZASŁUŻONY
Ekspert
Szacuny 205 Napisanych postów 13874 Wiek -4421 dzień Na forum 22 lat Przeczytanych tematów 158206
w ciągu 2 godzin oczekujesz odpowiedzi?

spytaj tego, co kupowałeś od niego koks...
i zrób sobie usg jąder.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 42 Napisanych postów 3307 Wiek 36 lat Na forum 22 lat Przeczytanych tematów 37391
usg jader? dzisiaj sobie zrobilem strzala z test prolongatum wlasciwie pierwszego (1cm bo zaczolem kuracje) i jakby co to jutro ide do lekarza ewentualnie odrzuce kuracje co o tym myslicie. nik z was czegos takiego nie mial? moze to weneryczna jakas choroba bo to nie na jadrach tylko na torbie pod *****em zaraz

OFF... :(
**EKSPERT** W DZIALE DOPING

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
jakryc ZASŁUŻONY
Ekspert
Szacuny 205 Napisanych postów 13874 Wiek -4421 dzień Na forum 22 lat Przeczytanych tematów 158206
skąd mam wiedzieć co to jest...przecież tego nie widziałem, może zwykły pryszcz (bo tam tez wychodzą), a może robi Ci sie wodniak jądra.
idź do lekarza.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
krates ZASŁUŻONY
Znawca
Szacuny 50 Napisanych postów 1331 Wiek 42 lat Na forum 22 lat Przeczytanych tematów 15055
eeeeee, to jakas zmiana lojotokowa.

najlepiej zostaw albo przysyusz jakas mascia siarkowa

"Niemoc to piekło, moc to naiwność"

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 500 Napisanych postów 9533 Wiek 44 lat Na forum 22 lat Przeczytanych tematów 18704
tak tak - strzel sobie jeszcze kilka z Prolongatum to ci zaczną wychodzić na Prąciu ale wielkości jak kólka od łożyska od pralki ...
a kumple będą mówić szejk - z powodu "ropy"

byle by sie nie wkreciło jakies zapalenie mieszka włosowego....bo to baardzo boli

XXX Boofi XXX
Hard Core Straight Edge
"Blood and Guts bro , thats the way it goes !!" - lifter ?

Nie dyskutuj z d****em. Najpierw sprowadzi Cię do swojego poziomu a potem pokona doświadczeniem.

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 42 Napisanych postów 3307 Wiek 36 lat Na forum 22 lat Przeczytanych tematów 37391
dziekowa chlopaki . co to jest wodniak jadra?? co to jest to zapaleninie mieszka wlosowego i jak te 2 choroby wygladają:) dzis mi kumpel mowil ze tez mial takie cos i mu to zeszlo samo a przyszcz to na pewno nie jest.

OFF... :(
**EKSPERT** W DZIALE DOPING

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
jakryc ZASŁUŻONY
Ekspert
Szacuny 205 Napisanych postów 13874 Wiek -4421 dzień Na forum 22 lat Przeczytanych tematów 158206
wodniakiem sie nie martw, jakby to było to, to byś wiedział
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 500 Napisanych postów 9533 Wiek 44 lat Na forum 22 lat Przeczytanych tematów 18704
jak bedziesz mial i jedno i 2-gie to bedziesz wiedzał
a ogolnie wysusz to jak Krates pisał !! byle nei farelką ...

XXX Boofi XXX
Hard Core Straight Edge
"Blood and Guts bro , thats the way it goes !!" - lifter ?

Nie dyskutuj z d****em. Najpierw sprowadzi Cię do swojego poziomu a potem pokona doświadczeniem.

Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

kregosłup

Następny temat

Jak w najkrótszym czasie wyleczyć zatoki ?

WHEY premium