SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Bardzo proszę o pomoc :)

temat działu:

Ladies SFD

słowa kluczowe: , ,

Ilość wyświetleń tematu: 1762

Nowy temat Temat Zamknięty
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 3 Wiek 34 lat Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 21


Wiek : 21
Waga : 49
Wzrost : 164
Obwód w biuście : 90
Obwód pod biustem : 77
Obwód talii w najwęższym miejscu : 70
Obwód na wysokości pępka : 75
Obwód bioder : 88
Obwód uda 48
Obwód łydki 33
W którym miejscu najszybciej tyjesz : brzuch
W którym miejscu najszybciej chudniesz : piersi
Uprawiany sport lub inne formy aktywności: (jak często) Dopiero od 2tyg: wioślarz 3-4 serie po 200 powtórzeń- codziennie, 80brzuszkow 2x dziennie, 2x dziennie po 30 pompek
Co lubisz jeść na śniadanie: kromka chleba z szynka z kurczaka + herbata
Co lubisz jeść na obiad : kurczak z warzywami, ryby
Co jako przekąskę : jogurt
Co jako deser : nie jem
Ograniczenia żywieniowe : brak
Stan zdrowia : dobry
Preferowane formy aktywności fizycznej: ćwiczenia w domu, basen, rower
Stosowane aktualnie i wcześniej preparaty : brak
Stosowane wcześniej diety : brak
Witam, to mój pierwszy post na forum więc chciałabym się z Wami od razu przywitać.
Chciałam sięgnąć Waszej porady co do proponowanej diety i w jaki sposób ćwiczyć. Nie zależy mi specjalnie na utracie wagi. Moja waga zwykle oscyluje między 47-49kg. Wydaje mi się że przemiany materii też nie mam najgorszej, bo nawet gdy miałam okres obżerania się moja waga nie przekroczyła 50kg - jedynym problemem jest lekki brzuszek którego nigdy zgubić nie mogę.
Generalnie lubię ruch i mam ogromne ilości energii które chciałabym jakoś produktywnie spożytkować.
Zależy mi na tym aby nabrać siły, kondycji i bardziej wyrzeźbić swoje ciało. Znajomy w tym celu polecił mi zakup aminokwasów, hmb i spożywanie surowych buraków. Czy to jest słuszne? Bardzo proszę o pomoc jakiego rodzaju produkty powinnam spożywać i jaki trening zastosować.
Będę bardzo wdzięczna za porady
Ekspert SFD
Pochwały Postów 686 Wiek 32 Na forum 11 Płeć Mężczyzna Przeczytanych tematów 13120

PRZYSPIESZ SPALANIE TŁUSZCZU!

Nowa ulepszona formuła, zawierająca szereg specjalnie dobranych ekstraktów roślinnych, magnez oraz chrom oraz opatentowany związek CAPSIMAX®.

Sprawdź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Lady M Zasłużona dla SFD
Specjalista
Szacuny 68 Napisanych postów 19441 Wiek 38 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 94708
cześć

To jeszcze:

1. Przeczytaj lekturę obowiązkową: https://www.sfd.pl/-t585708.html

2. Podaj swój przykładowy jadłospis

"No matter your goal, achieving it always starts with belief
- do not underestimate the strength within."

http://www.sfd.pl/Lady_M/_The_only_limit,_is_the_one_you_set_yourself_-t958189.html 

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 3 Wiek 34 lat Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 21
Lekturę przeczytałam :)
A co do jadłospisu..
Na śniadanie zwykle jajko, 2 kromki z szynka z kurczaka + herbata
Obiad: rosół z kury, smażona ryba albo kurczak z warzywami.
Kolacja, 2 kromki chleba z serem, jogurt.
W międzyczasie jakieś owoce. Słodyczy generalnie nie jem bo jakoś mnie nie ciągnie.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
4nn Instruktor Sportu
Początkujący
Szacuny 9 Napisanych postów 18856 Wiek 37 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 105215
Dziennik: http://dzienniki.sfd.pl/

Instrukcja obsługi dziennika http://

"Don't let go, Never give up,
It's such a wonderful life"

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11148 Napisanych postów 51557 Wiek 30 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
Cześć

Do rozpisania jadłospisu użyj dziennika, który zaproponowała 4nn

Rzeźbić... Cóż, trzeba mieć w czym To oznacza, że trzeba mieć ładnie rozwinięte mięśnie, które będą widoczne po wypaleniu tłuszczyku.

Niestety, Ty jesteś chudziutka, więc jeśli chcesz zrealizować swój cel musisz zbudować konkretną masę mięśniową. W tym celu musisz:

1. Zacząć konkretnie jeść (z tego co wpisałaś wnioskuję, że Twoje racje żywieniowe są głodowe)
2. Ćwiczyć siłowo. I tutaj moje pytanie: czy masz możliwość zapisania się na siłownię, ew. czy możesz zakupić do domu podstawowy sprzęt?

No i oczywiście trzeba wspomnieć, że budowa sylwetki zajmuje "trochę" czasu, więc musisz być cierpliwa, zdyscyplinowana i konsekwentna

Jesteś zdecydowana na to? Jeśli tak, to podpisujemy kontrakt
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 3 Wiek 34 lat Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 21
wielkie dzięki za odpowiedzi :)
W takim razie postaram się więcej jeść - tyle że ja po takich ilościach zwykle jestem najedzona.
Z siłownią to dosyć kiepsko, nie chodzi tu o chęci tylko o koszta. W domu mam hantle 2 i 5kg oraz wioślarza. Jaki sprzęt mogłybyście mi polecić?
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11148 Napisanych postów 51557 Wiek 30 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
Dieta to podstawa Wpisuj codziennie, co jesz, ile kalorii i jaki rozkład BWT, w Twoim przypadku trzeba to kontrolować

A z tym najedzeniem... Wierz mi, jeśli dobrze pokombinujemy z dietą, to zamieni się ono w głód

Jeśli chodzi o sprzęt do domu, to wszystko zależy od funduszów. Wskazana sztanga, obciążenia, ławeczka i stojak...

Jeśli fundusze są ograniczone, to piłka do ćwiczeń (Dziewczyny piszą, że można kupić ją w tym tygodniu w Biedronce, jakieś sztangielki, guma do ćwiczeń, może drążek do podciągania A jeśli się nie da, to trzeba trochę bardziej pokombinować
Dasz radę kupić piłkę?
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
obliques Zasłużona dla SFD
Ekspert
Szacuny 188 Napisanych postów 65575 Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 188925
A możesz kupić cos do domu? W sumie proponuje sprzet Keltona
Jezli masz miejsce to mozna u nich zakupic solidny stojak, ławeczkę i sztangę z obciążeniem i juz mozna ćwiczyć w domu
http://www.kelton.pl/ 
Nowy temat Temat Zamknięty
Poprzedni temat

Wydęty brzuch od ćwiczeń mięśni brzucha/ redukcja tkanki tłuszczowej

Następny temat

Pomoc z diętka, prosze wchodzić;)

WHEY premium