SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Bardzo powazny wstydliwy kłopot!

temat działu:

Zdrowie i Uroda

słowa kluczowe: , , ,

Ilość wyświetleń tematu: 49592

Nowy temat Temat Zamknięty
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 29 Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 219
Witam
Mam bardzo powazny problem :(. z jakis miesiac temu zjaralismy sie z dziewczyna i sie bzykalismy. chcialem dla podniety wlazyc jej waz(od prysznica) (srednica 1cm) w tylek i wlaczyc wode abys jej sie wlala do srodka(pod cisnieniem).Ale jakos tak wyszlo i ona mi to zrobila co ja mialem zrobic jej. wlala mi wode do tylka i wlala sie ona pewnie do jelita grubego.pozniej ta woda podcisnieniem mi wystrzelila z tylka. moja analiza jest ze roz***aleme sobei jelito grube. pozniej po tym zdarzeniu bolal mnie brzuch i tak jakby mi sie przelewalo mialem wzdecia i jak dlugo nie jadlem bol sie nasilal.bylem u lekarza diagnozowali problem z zoladkiem dali ortanol i cos tam jeszcze. nie powiedzialem im co zrobilem.
dalsze objawy jakby nie przyswajalnos witamin.np. bralem falvit i kiedys zawsze mi sie robil taki ladny naskorek na paznokciu a teraz dupa.
czuje sie non stop oslabiony.schudlem 6kg.nie moge cwiczyc na silowni bo mam takie zakwasy ze mala glowa. nie mam sily cwiczyc.zupelnie jakbym stracil regeneracje.POMOCY!!! nie powiem lekarzowo co zrobilem. nie moge cwiczyc!!! co mi sie moglo stac? czy mi sie pokarm nie wchlania?czy witaminy? lekarza glupio diagnozowali hormon tarczycy itp.jak ja wiem ze to jest przez moja glupote.co mam zrobic co mi jest? czy sa jakies preparaty multiwitaminowe w amuplach? lub plastrach masciach?nie wiem co zrobic pomocy nie chce stracic silowni a nie moge na nia chodzic bi jeszcze bardziej trace mase.juz od okolo tyg mnie prawie brzuch nie boli.ale objawy nie minely.
czekam na wasze porady
Ekspert SFD
Pochwały Postów 686 Wiek 32 Na forum 11 Płeć Mężczyzna Przeczytanych tematów 13120

PRZYSPIESZ SPALANIE TŁUSZCZU!

Nowa ulepszona formuła, zawierająca szereg specjalnie dobranych ekstraktów roślinnych, magnez oraz chrom oraz opatentowany związek CAPSIMAX®.

Sprawdź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11145 Napisanych postów 51525 Wiek 30 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
haha wąż od prysznica w tyłek tego nie było hahahah hihihi heheh hohoho sory nie mogłem się powstrzymac Idz do lekarza człowieku i co ci mamy tu poradzić ? Zebys szczoteczką do zębów przepychał ?

Zmieniony przez - kloper w dniu 2005-03-13 22:04:57
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 500 Napisanych postów 9533 Wiek 44 lat Na forum 22 lat Przeczytanych tematów 18704
witaj
neistety musisz dokładnie powiedzieć co się przytrafiło - innej rady nima
na pocieszenie moge ci powiedzieć ze juz nei takie rzeczy lekarze naprawiali
w poznaniu 1 koleś przyszedł z butelką w dupie - od cacacoli - ładnie na zdjeciu widać , inny starszy pan bawił sie wibratorem i mu go do dupy wessało - chirurdzy wyciągneli i wyrzucili - a on potem ich opier....ł ze jego najlepsza zabawkę wywalili - zamiast oddać
nei wspominam o rozkładających się bananach czy marchewkach w pochwie (tak sie bawili ze zapomnieli wyciągnąć - i jak sie zaczeło rozkładać to sie babka do ginekologa zgłosiła że cos nie tak ... albo np ciał obcych w postaci np długopisów z cewek moczowych ....
tak wiec albo zdrowie i prawda , albo się męczysz

XXX Boofi XXX
Hard Core Straight Edge
"Blood and Guts bro , thats the way it goes !!" - lifter ?

Nie dyskutuj z d****em. Najpierw sprowadzi Cię do swojego poziomu a potem pokona doświadczeniem.

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 81 Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 1594
chlopie nie pomoge Ci bo niewiem jak, ale zazdroszcze jednego - Panny

musicie sie swietnie bawic:]

tak jak wszyscy czytajacy ten post
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 144 Napisanych postów 7358 Wiek 40 lat Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 36022
Buahaha o ****A BOOFI nie gadaj ze takie akcje byly? aaaaaaaaaaaa buuuuuuuuuuuahhaahahah o LOL ostro
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
jakryc ZASŁUŻONY
Ekspert
Szacuny 205 Napisanych postów 13874 Wiek -4446 dzień Na forum 22 lat Przeczytanych tematów 158206
o ku...
1. wizyta i psychiatry (koleżanki tez)
2. jeśli to prawda ----> lekarz (jak najszybciej, moze być rodzinny)
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11145 Napisanych postów 51525 Wiek 30 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
czytalem juz ze ludzie nacpani wyzucili kolege z 11pietra (podobno mial na marsa leciec ) ale takich jazd nie czytalem jeszcze nie mozesz poprostu linic sie z laska klasycznie?? ehehe bawic sie w prysznic
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 274 Wiek 39 lat Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 7376
z tym marsem ty bylo tak ze na imprezce gdzie bylo pono full dragów towazycho wpadlo na pomysl "misja na marsa"
Znalazl sie ochotnik wlazl do kartonowego pudla z napisem "misja na marsa" i go przez balkon wywalili.
Pono jak policja wpadla (sosiedzie zawiadomili) juz 2 sie pakowalo do pudel z napisami "misja ratonkowa"
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 500 Napisanych postów 9533 Wiek 44 lat Na forum 22 lat Przeczytanych tematów 18704
co do wyrzucania z piętra i innych podobnych
jest to wynik dzialania srodków halucynogennych
lsd meskalina i inne
1

XXX Boofi XXX
Hard Core Straight Edge
"Blood and Guts bro , thats the way it goes !!" - lifter ?

Nie dyskutuj z d****em. Najpierw sprowadzi Cię do swojego poziomu a potem pokona doświadczeniem.

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 274 Wiek 39 lat Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 7376
No popatrz popatrz
A ja myslalem ze to herbatka i ciastaczka


Zmieniony przez - Heronim w dniu 2005-03-15 01:06:24
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 500 Napisanych postów 9533 Wiek 44 lat Na forum 22 lat Przeczytanych tematów 18704
matka jest członkiem tow toksykologicznego i czesto o takich rzeczach rozmawiaja ...
to główny problem śr halucynogennych
nie ze sie uzaleznisz , zniszczysz , sprzedasz rodzinę - tylko pokłujesz sie nożem (bo atakuja cie miniroboty) albo bedziesz sie chciał nauczyc latać

XXX Boofi XXX
Hard Core Straight Edge
"Blood and Guts bro , thats the way it goes !!" - lifter ?

Nie dyskutuj z d****em. Najpierw sprowadzi Cię do swojego poziomu a potem pokona doświadczeniem.

Nowy temat Temat Zamknięty
Poprzedni temat

Bardzo powazny wstydliwy kłopot!

Następny temat

Ból reki i łokcia

Wiecej