SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Bardzo niski testosteron u 25 latka

temat działu:

Doping

słowa kluczowe: , , ,

Ilość wyświetleń tematu: 2141

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 12 Napisanych postów 250 Wiek 42 lat Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 2567
Witam ponownie

Nadal nie wiem co sie dzieje z moim organizmem i licze na Wasza pomoc !

2 lata temu wlanalem cykl p-mag,x,tren 2 pudelka ,meta .zrobilem odblok samym clomidem gdzy bylem baaardzo delikatnie mowiac niedoswiadczony .

Czulem sie masakrycznie . mialem wywalony kortyzol 2 razy ponad norme a tescia w dolnej granicy

Po 1.5 roku brania roznych rzeczy na poprawe walnalem cykl z propa i na cyklu nie czulem sie dobrze

Po cyklu walnalem aromasin i hcg 1500j co dalo poprawe




OBECNIE

minelo z pol roku od cyklu na propie i zapisujac sie do androloga zlecil mi badania

Testosteron -222 gdzie minimalna norma to 244

Estradiol -39.00 gdzie gorna norma to 45

Prolka w posrodku normy

shbg niskie ale w normie

przepisal mi undestor i neotropil czy jakos tak

Dla mnie to troche glupota bo nie zlecil mi badania LH i FSH ktore moze byc niskie a undestor nawet 2 tabsy dziennie moze je jeszcze obnizyc

Dodam ze bilem hcg 1500j pol roku temu z aromasinem konczac 30 tabs clomidu i poczulem delikatna poprawe ale na chwile

Objawy to napady goraca ,syfy ,muskulatura jest i to dobra ale nie ubita jak to na tesciu ,libido ,erekcja w dol,oslabiony i szybko dochodze

No cyrk jak siemasz wiktor

Mysle nad HCG ale zeby pociagnac z miesiac lub wiecej ale nie wiem czy tak mozna i czy ktos tak robil do tego aromasin zeby rozwalil estrogen a nie tamox ktory bedzie mi go blokowal

Prosze bardziej ogarnietych ktorzy sie interesuja i maja pojecie o komentarze a nie ludzi ktorzy wiedza tyle co przeczytaja na jakims portalu farmazonow
Ekspert SFD
Pochwały Postów 686 Wiek 32 Na forum 11 Płeć Mężczyzna Przeczytanych tematów 13120

PRZYSPIESZ SPALANIE TŁUSZCZU!

Nowa ulepszona formuła, zawierająca szereg specjalnie dobranych ekstraktów roślinnych, magnez oraz chrom oraz opatentowany związek CAPSIMAX®.

Sprawdź
...
Najnowsza odpowiedź. Aktualizacja:
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 12 Napisanych postów 250 Wiek 42 lat Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 2567
Panowie zrobilem na razie badania taczycy i miesci sie wszystko w normach prawie posrodku. Martwi mnie jednak cholesterol calkowity 70,0mg.dl gdzie norma 115-190 do tego LDL mam na poziomie 17mg/dl czyli malo . ALT 53IU/I gdzie norma 1-45 . trójglicerydy 25.0 mg/dl gdzie norma <150
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
miczelx ZASŁUŻONY
Ekspert
Szacuny 907 Napisanych postów 35146 Wiek 84 lat Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 814700
Zbadaj LH na wlasna reke

BO LEPIEJ BYSMY STOJAC UMIERALI NIZ MAMY KLECZAC NA KOLANACH ZYC!

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 12 Napisanych postów 250 Wiek 42 lat Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 2567
tez tak mysle. nie rozumiem tego jak to mozliwe ze po braniu 15000j po 1000j co 2 dzien i wspieraniu clomidem plus aromasin na koniec tak niski jest testosteron nie kumam. moze zrobilem blad dodajac do hcg clomid moze powinno isc to po hcg . bo przeciez oba ruszaja LH i moze przeciazylem przesadke. Zrobie badania ale nie widze innej opcji zeby LH nie bylo niskie ,no chyba ze tak bedzie to w tedy problem z jadrami ale powatpiewam. niecale 1.5 roku tem robilem badania na LH i mialem 3.60 okolo gdzie max to 8 z kawalkiem a tescia mialem na poziomie 12 gdzie minimum to 9 a max okolo 20 . Jezeli wyjdzie LH niskie to HCG walnac ponownie gora 15000j i 1000j co drugi dzien? biorac jednoczesnie z aromasinem a na koniec przywalic clomid ? dodam ze progesteron w srodku nawet ponizej
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 12 Napisanych postów 250 Wiek 42 lat Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 2567
dodam ze z tych calych lykania prochow typu clomid tamox,undestor, najlepiej dal kopa aromasin i hcg ale po jakims czasie czulem sie znowu slabiej . z 450 estradiolu w 2 tygodnie obnizylem go do 34 po czym wzrosl do 94 gdzie max to 144. Za szybko ten aromasin lykalem to na pewno . nie chce wydac znowu kasy na darmo dla tego pytam
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 1 Na forum 9 lat Przeczytanych tematów 4
powinieneś zbadać LH
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 12 Napisanych postów 250 Wiek 42 lat Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 2567
zrobie na dniach bo dopiero w lutym mam spotkanie z andrologiem
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
miczelx ZASŁUŻONY
Ekspert
Szacuny 907 Napisanych postów 35146 Wiek 84 lat Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 814700
Blad, hcg symuluje dzialanie LH tym samym blokuje wytwarzanie endogennej LH
a clomid owszem stumuluje, wiec clomid powinien pojsc po hcg

Zmieniony przez - miczelx w dniu 2015-01-08 21:37:19

BO LEPIEJ BYSMY STOJAC UMIERALI NIZ MAMY KLECZAC NA KOLANACH ZYC!

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 12 Napisanych postów 250 Wiek 42 lat Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 2567
rozumiem miczelx! Bardzo trafna uwaga wlasnie nad tym sie zastanawialem . Czyli hcg jest w stanie zablokowac LH ! To wyjasnia moja chwilowa poprawe na PCT bo dostal organizm zastepcze LH po czym po zaprzestaniu zaczalem znowu czuc sie slabiej . Skoro nie mozna laczyc hcg z clomidem to czy mozna zabrac sie za tamoxa przynajmniej zeby bokowal estradiol lub ewentualnie brac aromasin . Czy lepiej na czysto co 2 dzien jechac 1000j hcg przez 30 dni po czym wziac clomid kolejny miesiac a na koniec przybic aromasin. Po takich roszadach jadra dostana bodziec po czym odblokowujemy przesadke LH clomidem a na koncu niszczymy nazbierany estradiol aromasinem . ciezka sprawa to jest miczelx. ogolnie to dzieki za wypowiedzi bardzo pomocne
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 12 Napisanych postów 250 Wiek 42 lat Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 2567
Dobra to ja teraz opisze przetestowana koncepcje power PCT: hcg 2500j co drugi dzien przez 16 dni , w tym samym czasie clomid 50mg dwa razy dziennie przez 30 dni jednoczesnie z tamoxifenem przez 45 dni w dawce 20mg . To jest sprawdzony odblok i dobrze opisany . Byly tez w nim zmiany gdzie mozna hcg skonczyc na 10 strzalow po 2000j a tamoxa brac dwa razy dziennie 20mg
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 12 Napisanych postów 250 Wiek 42 lat Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 2567
nie chce spamowac ale nie robilem jeszcze TSH. Gdzie 1.5 roku temu mialem TSH 4.02 gdzie gorna norma to 4.2. Teraz podczas brania undestoru i nootropil czuje sie gorzej .
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11148 Napisanych postów 51564 Wiek 30 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
a nie mozesz poprostu zaj**ac propa + antyestrogen? nootropil ja bym odstawil, bynajmniej w moim wypadku mialem straszne krwawienia z nosa po nim bo rozrzedza krew
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Nadeszła pora na pierwszy cykl.

Następny temat

Zapobieganie Gino?

WHEY premium