SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Bardzo mała masa

temat działu:

Odżywianie i Odchudzanie

słowa kluczowe: , ,

Ilość wyświetleń tematu: 3854

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 18 Wiek 28 lat Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 197
Mam bardzo poważny problem.
Wszystko się wyjaśnię kiedy powiem że mam 180 cm wzrostu i 50 kg wagi .
Jestem bardzo chudy i pilnie szukam diety która pozwoli mi przytyć tak abym mógł uczęszczać na siłownie bez wstydu.
Słyszałem że jeżeli idzie się na siłownie to przez ćwiczenia męczy się
i w końcu jest się głodnym i tak można przybrać na wadzę lecz cięzko jest mi to wyobrazić...

Miło by było zobaczyć jeszcze jakieś odżywki... Szczerze mówiąc nie znam się na nich i dopiero zaczynam się nimi interesować (ze względy na chęć i zapał pójścia na siłownie).

Proszę o rady, gdyż nie tylko tutaj oblegam forum.
Proszę oceńcie też rady z tego forum, które mi was poleciło :D
Forum :)

Zmieniony przez - bartorexb w dniu 2011-12-23 17:56:15
Ekspert SFD
Pochwały Postów 686 Wiek 32 Na forum 11 Płeć Mężczyzna Przeczytanych tematów 13120

PRZYSPIESZ SPALANIE TŁUSZCZU!

Nowa ulepszona formuła, zawierająca szereg specjalnie dobranych ekstraktów roślinnych, magnez oraz chrom oraz opatentowany związek CAPSIMAX®.

Sprawdź
...
Najnowsza odpowiedź. Aktualizacja:
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 18 Wiek 28 lat Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 197
Dobra odświeżam ten temat, bo po prostu nie warto robić nowy.

Chodzi mi konkretnie o plan treningowy

Od was otrzymałem ogólny plan ćwiczeń.

1.)Przysiad z sztangą trzymaną na karku 4x10
2.)Martwy ciąg na prostych nogach 3x10
3.)Wyciskanie sztangi leżąc 3x10
4.)Wiosłowanie w opadzie sztangą do brzucha 3x10
5.)Military press 2x10
6.)Podciąganie na drążku

Moje pytanie brzmi:
Czy zamiast trenować ogólnie swojego ciała, można mieć szczegółowy plan treningowy na konkretną partię mięśni na dany dzień?

Po drugie czy w można przez cały czas trenować jedną/dwie partie mięśni? Np. biceps i triceps



Poczytałem, poszukałem i znalazłem coś takiego:
Poniedziałek:
klatka + triceps

wyciskanie sztangi płasko [4 serie]
wyciskanie sztangi na skosie głową w górę [4 serie]
wyciskanie sztangielek na skosie głową w dół [2 serie]
rozpiętki na płasko [4 serie]

wyciskanie francuskie [4 serie]
prostowanie ramion na ławce [4 serie]
prostowanie na wyciagu [4 serie]



Środa:
plecy + biceps

martwy ciąg [4 serie]
podciąganie na drążku [4 serie]
wiosłowanie [4 serie]

uginanie ze sztangą szeroko [4 serie]
uginanie na modlitewniku(wąsko) [2 serie]
Naprzemianstronne uginanie ramion na ławce skośnej [2 serie]



Piątek:
nogi + barki

przysiady z obciążeniem [4 serie]
wyprosty nóg na maszynie [4 serie]
uginanie podudzi leżąc [4 serie]


wyciskanie zza głowy [4 serie]wyciskanie sprzed głowy [3 serie]
podciąganie sztangi wzdłóż tułowia [4 serie]
unoszenie w przód [2 serie]
unoszenie bokiem [3 serie]

Zmieniony przez - bartorexb w dniu 2012-01-18 19:17:03

Zmieniony przez - bartorexb w dniu 2012-01-18 19:17:27
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 13 Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 65
3maj michy!
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 18 Wiek 28 lat Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 197
heh.
A może ktoś inny się wypowie
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 8 Napisanych postów 753 Wiek 33 lat Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 6241
Zrób na razie chociaż tak bez wyliczania BTW a gwarantuję Ci , że z tego co piszę masz około 3500kcal i sam na takim żarciu przytyłem z 62kg na 91kg co prawda zalało mnie ale wolałem być lekko misiek niż kościotrup. I myślę , że Ty przy ćwiczeniu nie zalał byś się tak jak ja bez ćwiczeń niestety ( uraz ). Tymbardziej , że ja wyglądałem na szkielet 12kg cięższy od Ciebie a Ty 50kg to już tragedia...


Posiłek 1 po przebudzeniu

100g płatków owsianych + 250ml mleka 3.2% + 3 jaja gotowane + łyżka oliwy + np. pomidor

Posiłek 2 3 godziny później

Makaron rurki 80g wymieszany z tuńczykiem lub piersią z kurczaka pokrojoną w kostkę - 100g + warzywo + słonecznik z 30g + godzinkę później możesz machnąć gainera jak kupisz np.mass xxl


Posiłek 3 3 godziny później ( obiad zakładam )

100g ryżu brązowego + 150g piersi z kurczaka + warzywa


Posiłek 4 ( zakładam , że po treningu )

Odżywka białkowa + banan lub dwa a chwile później

100g ryżu/makaronu + 100g jakiegoś miesa ( wołowina , indyk , pierś ) lub ryba + warzywa

Posiłek 5 ( przed snem )

kostka twarogu półtłustego + oliwa 20g + warzywo


I ROŚNIESZ...JEŚLI NA TYM NIE UTYJESZ KASUJE SOBIE KONTO Z FORUM I ZWRACAM CI HONOR. JESLI BEDZIESZ TEGO SIE TRZYMAC SYSTEMATYCZNIE MOMENT ZROBISZ MASE ALE CWICZ !! DLA MNIE TAKIE ZARCIE TO JUZ NIESTETY ZA MALO GDYZ WAZE 83KG A NIE JAK W TEDY 62
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 8 Napisanych postów 414 Wiek 29 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 2784
Poczytaj to
https://www.sfd.pl/temat373792 - 10 wskazówek żywieniowych
https://www.sfd.pl/temat367367 - Podstawy układania diety

Musisz wiedzieć jakie produkty najlepiej wybierać, poczytaj posty podwieszone, ułóż dietę i wklej ją do poprawki

Za odżywki narazie się nie bierz, nie zaszkodzą Ci ale w tej sytuacji będzie to wyrzucenie pieniędzy w błoto, fundusze lepiej przeznaczyć na porządne jedzenie dzięki któremu nabierzesz trochę kg


Zmieniony przez - whime w dniu 2011-12-23 20:16:49

Jak kraść to miliony, jak kochać to księżniczki.

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 22 Wiek 26 lat Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 699
Tomek20129 ma racje,jeśli na tej diecie i dobrym treningu nie utyjesz,to jesteś alienem :D

Per aspera ad astra

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 8 Napisanych postów 414 Wiek 29 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 2784
dieta to sprawa indywidualna, to że komuś pomaga ryż nie znaczy że drugiemu też musi
utyć utyje, ale w czym

Jak kraść to miliony, jak kochać to księżniczki.

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 8 Napisanych postów 753 Wiek 33 lat Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 6241
Wydaje mi się , że jeśli dołoży do tej diety trening 3x w tyg FBW to efekty będą fajne tym bardziej , że on pisze jak mu przeszkadza bycie chudzielcem i sami zobaczcie co to jest 50kg przy wzroście 180cm. Moja kobieta waży 58kg a ma 168 cm wzrostu , także wyobrażam sobie jaki z niego musi być patyk , także chłopie Ty się nie przejmuj tylko zastosuj się do tej diety pij wodę , nie jedź śmieci typu chipsy i ogólnie słodyczy i ćwicz !! Oczywiście nie będę się sprzeczać i wiem , że każda dieta na każdego inaczej reaguję lecz gwarantuję Ci przybranie masy na tej diecie gwarantuję !!
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
s.m.p.a. ODŻYWIANIE
Ekspert
Szacuny 430 Napisanych postów 56364 Wiek 37 lat Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 184874
acijmy moe od tego eby kolega predstawił jak się odywia

Niedostępny do odwołania. Zdrowia dla WSZYSTKICH!

https://www.facebook.com/pages/Wszystko-Ch**/363238457019620 

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 18 Wiek 28 lat Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 197
To znaczy ...
Jest taki problem bo mam 16 lat, nie zarabiam się i mieszkam raczej u rodziców i jestem uzależniony od jedzenie np. obiad.

No chipsy, czekoladę od czasu do czasu ale nie z dnia na dzień...

Zdrukuję sobie ta dietę i spróbuję się do niej stosować.

Tylko najpierw dieta potem trening FBW x3 czy dieta i w tym czasie trening
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 8 Napisanych postów 753 Wiek 33 lat Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 6241
Ta dieta co Ci dałem nie jest droga. Rozumiem problemy finansowe ale nie jest aż tak źle.


Płatki owsiane - bardzo tanie jedne opakowanie na 5 dni
Ryż brązowy - bardzo tani na 5 dni
Jajka - 3x dziennie b.tanio wychodzi
Oliwa z oliwek - kupisz extra virgin z biedronki i masz na hohoho
Pierś z kurczaka - najdroższy składnik diety lecz jeśli jesteś na masie od czasu możesz zarzucić inne mięso tłuste typu karkówka z sosikiem
Twaróg - 2.50zł dziennie zamiast na słodycze chipsy to na twaróg i będzie ok.
Warzywa w zimę drogie




I pamiętaj jedno !!!!!!


Dieta + trening... Pod żadnym pozorem nie stosuj się do tej diety nie ćwicząc bo się zalejesz a nie o to w tym sporcie chodzi. Ogólnie jedz to co masz i tyle i ćwicz nawet jeśli nie masz kasy wyjdzie Ci to na plus. Przy misce ujemnej rzeźby podłapiesz a to się przyda później także co by nie było ćwicz. FBW na początek

Zmieniony przez - Tomek20129 w dniu 2011-12-25 09:41:11

Zmieniony przez - Tomek20129 w dniu 2011-12-25 09:42:39
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Co Jeść Aby Rosnac!

Następny temat

Problemy z Przybraniem Miesnia

WHEY premium