SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Bany po finałach!

temat działu:

Scena MMA i K-1

słowa kluczowe: ,

Ilość wyświetleń tematu: 7669

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Marian.B. ZASŁUŻONY
Ekspert
Szacuny 510 Napisanych postów 8840 Na forum 21 lat Przeczytanych tematów 54407
Ponieważ finały GP OW u niektórych spowodowały wybuch adrenaliny i niekontorlowane wypowiedzi, a dział nie może wyglądać jak gnojówka, pora posprzątać. Po przeczytaniu dwóch topików :
Matimu - ban!
Faabek - ban na tydzien (przypomnij żebym zdjął) - to za teksty w topiku "Chwila prawdy", dopiero go teraz czytałem.
steen - juz jednego dostałeś, ale sciągłem, teraz sie przypomnij za dwa tygodnie, bo widać, że tydzien to dla Ciebie za mało żeby przeczytać regulamin forum! Dobrze by było jakbyś się nauczyl pisać w ojczystym języku! Każda następna bluzga = ban na zawsze!

Myslałem, że bedzie wiecej ja nie wiem co się tu dzieje, dawniej tak nie było. A ten topik jest ostrzeżeniem dla tych, którzy chcą robić tu burdel!

Sogów nie odbijam, jak podobała Ci się moja wypowiedź, to wejdź na www.pajacyk.pl !

Ekspert SFD
Pochwały Postów 686 Wiek 32 Na forum 11 Płeć Mężczyzna Przeczytanych tematów 13120

PRZYSPIESZ SPALANIE TŁUSZCZU!

Nowa ulepszona formuła, zawierająca szereg specjalnie dobranych ekstraktów roślinnych, magnez oraz chrom oraz opatentowany związek CAPSIMAX®.

Sprawdź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 15 Napisanych postów 2499 Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 23442
zawialo groza....ale dobrze bo rzeczywiscie duzo osob sie ,,pultalo''.

najslabsze psy najglosniej szczekaja

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 3 Napisanych postów 2613 Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 11456
cofam przeprosił

ale trzeba skasowac w temacie z walkami

Zmieniony przez - Grzesiek G w dniu 2006-09-10 16:54:49

Profil Wanda http://www.sfd.pl/temat283518
Kompendium wiedzy o Pride FC
http://www.sfd.pl/temat283144
Yamaha TZR forum: www.yamaha-tzr.eu 

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 25 Napisanych postów 2687 Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 52673
Popieram. Teksty synka o ksywie faabek zdecydowanie pokazują, że nie dorósł on jeszcze do życia poza piaskownicą. Dbajmy o to, żeby ten dział był tak konkretny jak dawniej i nie róbmy chlewu.

"Real niggers do what they wanna do, bitch niggers do what they can do"

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 71 Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 4180
Popieram, popieram tego się po prostu nie da czytać, ludzie zaczeli zapominać że szacunek należy sie każdemu na ringu, zarówno przed i po walce.

>>gameness<<

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 449 Wiek 38 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 3701
ban dla faabka w 100 % zasluzony , teksty o Wandzie i do innych uzytkownikow na poziomie 12 latka.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 391 Napisanych postów 3444 Wiek 36 lat Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 18326
Ciekawe gdzie ten frajer faabek trenuje. Cytuję:"no i wtedy sie wszystko zakonczy j, ja nawet wiem jak,fani wanda wszpitalu razem z Wandem". Apropo tekstu pawełka o ustawce fanów wanda z nimi.

Faabciu chętnie bym z tobą zawalczył jeśli myślisz że jesteś takim przekozakiem który może kpić ze wszystkich.



Zmieniony przez - vtserafin w dniu 2006-09-10 19:37:32
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 13 Napisanych postów 1702 Wiek 40 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 16720
Dajcie sobie luz. To jest tylko forum internetowe, nie ma co robić z tego osobistych konfliktów.

"masz swą wolę w komplecie z honorem"

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 335 Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 3048
vtserafin moim zdaniem tym tekstem troche zniżasz sie do jego poziomu, olej tego typka poprostu mi też sie nie podobało co pisał ale to nie zaraz powód zeby sobie grozić (bo to jakaś dziecinada)

I just don't want to die without a few scars.

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 391 Napisanych postów 3444 Wiek 36 lat Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 18326
JA mu nie grożę. Może masz rację ale jak to przeczytałem to mnie ****ica wzięła. Zachowuje się jakby to on wygrał walke i był mistrzem OWGP.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 335 Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 3048
Naszczęście Marian ma magiczny guzik który banuje takich panów

Bo można nie lubić jakiś zawodników ale szacunek sie należy szczególnie że Wand pokazał wole walki (mimo porażki), kto tego nie rozumie temu "guzik"

I just don't want to die without a few scars.

Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Dyskusja po walce Silva-Crocop SPOILER

Następny temat

Dyskusje na temat nieturniejowyc h walk z Pride 2006-09-10

Wiecej