sfd logo sfd sklep ikona SKLEP z odżywkami

SFD.pl Administracja i Moderatorzy

Dodaj odpowiedź

Ban na AKiF

Wysłana -
Witam. Moge sie dowiedziec za co ban i jakim prawem ASNF i nie tylko obraza uzytkwnika forum?

Masz problem z przybraniem na wadze lub zgubieniem zbędnych kilogramów?

sylwia i emil Indywidualne plany dietetyczne i treningowe Sprawdź więcej
Wysłana -
poczekaj na ASNFa to się wypowie, ale jak sam piszesz to jak obrażałeś innych to w zupełności wystarczy
I chyba wszytsko jasne

steen widzę, że listopadowy, tygodniowy ban niczego Cię nie nauczył, tym razem zarabiasz bana do końca lutego - wyciągnij wnioski albo pożegnaj się z działem AKiF na zawsze
Wysłana -
anubis84
poczekaj na ASNFa to się wypowie, ale jak sam piszesz to jak obrażałeś innych to w zupełności wystarczy
I chyba wszytsko jasne

steen widzę, że listopadowy, tygodniowy ban niczego Cię nie nauczył, tym razem zarabiasz bana do końca lutego - wyciągnij wnioski albo pożegnaj się z działem AKiF na zawsze

Chyba nie zrozumiales. To ASNF mnie obrazil.
Wysłana -
Proszę o podanie linka / linków - do zaistniałej sytuacji oraz poczekajmy na wypowiedź moderatora , który dał bana
Wysłana -
http://m.sfd.pl/Radosław_Słodkiewicz__aktualna_forma-t283456-s93.html 
Wysłana -
Witam, ban jak najbardziej zasłużony - Twoje wypowiedzi w dziale mają wyłącznie charakter prowokujący i prześmiewczy. Dotyczy to zarówno wstawianych materiałów w poszczególnych tematach jak i stosunku do innych użytkowników. Kilkakrotnie byłeś upominany na forum przez użytkowników, którzy nie kryli niezadowolenia z Twoich wypowiedzi, przeze mnie też miałeś kilka ostrzeżeń w postach i kilka nagan. W końcu w listopadzie nadałem bana na tydzień. Jak widać wyciągniętych wniosków brak, bo spam i trolling znów zaczął się pojawiać z Twojej strony. Ban nadany tylko na dział AKiF (do końca lutego), możesz działać na reszcie forum. Pozdrawiam.
Wysłana -
Jasne lepiej krakac tak jak wszyscy nawet jak sie ma inne zdanie. Do tego w tych tematach zabija sie dyskusje wlasnie przez takie bany. Lepiej wstawiac tylko zdjecia i jeden komentarz pod ze super forma albo swietne cos tam. Przez takie decyzje jak Twoja dyskusja na forum w AKIF jest martwa. Ale jak tam chcecie. Pozdrawiam
Wysłana -
Jest kolosalna różnica między przedstawieniem swoich poglądów poprzez podanie argumentów w toczącej się dyskusji, a ciągłym trollowaniem i hejtowaniem.

Zmieniony przez - ASNF w dniu 2017-02-15 09:58:42
Wysłana -
Nazywanie zawodowych kulturystów betoniarkami zamyka jakąkolwiek dyskusję, bo taka retoryka nie mieści się w ramach rzeczowej rozmowy.
Taka forma prowadzenia dyskursu prowadzi do tego, co dzieje się na profilu prowokatora trendu - to nie obnażanie prawdy, tylko zwykła awantura i szeroko rozumiany hejt.
Wysłana -
ASNF
Jest kolosalna różnica między przedstawieniem swoich poglądów poprzez podanie argumentów w toczącej się dyskusji, a ciągłym trollowaniem i hejtowaniem.

Zmieniony przez - ASNF w dniu 2017-02-15 09:58:42

Tylko ze tam nie toczy zadna dyskusja.
A prawda jak widac wszystkim przeszkada. Nikt mi nie bedzie mowil ze moje wypowiedzi sa hejtem lub trolingiem szczegolnie ze nikogo nie obrazalem i wyrazalem sie w kulturalny sposob. Jak bede chcial cos powiedziec to to napisze czy tak czy tak. Pozdrawiam
Wysłana -
Kolejna ofiara Baranskiego. Blokowac to wam sie powinno cale forum a nie tylko dzial
Strona 1 z 1
Dodaj odpowiedź