SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Ban na AKiF

temat działu:

Administracja i Moderatorzy

słowa kluczowe:

Ilość wyświetleń tematu: 6112

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 340 Napisanych postów 394 Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 6126
Witam. Moge sie dowiedziec za co ban i jakim prawem ASNF i nie tylko obraza uzytkwnika forum?
Ekspert SFD
Pochwały Postów 686 Wiek 32 Na forum 11 Płeć Mężczyzna Przeczytanych tematów 13120
Witaj, przygotowaliśmy kilka tematów które mogą Cię zainteresować:

PRZYSPIESZ SPALANIE TŁUSZCZU!

Nowa ulepszona formuła, zawierająca szereg specjalnie dobranych ekstraktów roślinnych, magnez oraz chrom oraz opatentowany związek CAPSIMAX®.

Sprawdź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
anubis84 Instruktor Marcin Moderator
Ekspert
Szacuny 17703 Napisanych postów 132168 Wiek 39 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 1460711
poczekaj na ASNFa to się wypowie, ale jak sam piszesz to jak obrażałeś innych to w zupełności wystarczy
I chyba wszytsko jasne

steen widzę, że listopadowy, tygodniowy ban niczego Cię nie nauczył, tym razem zarabiasz bana do końca lutego - wyciągnij wnioski albo pożegnaj się z działem AKiF na zawsze

Gdyby ilość pieniędzy, jakie posiadamy, zależała od tego, jak traktujemy innych ludzi, bylibyśmy milionerami.

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 340 Napisanych postów 394 Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 6126
anubis84
poczekaj na ASNFa to się wypowie, ale jak sam piszesz to jak obrażałeś innych to w zupełności wystarczy
I chyba wszytsko jasne

steen widzę, że listopadowy, tygodniowy ban niczego Cię nie nauczył, tym razem zarabiasz bana do końca lutego - wyciągnij wnioski albo pożegnaj się z działem AKiF na zawsze

Chyba nie zrozumiales. To ASNF mnie obrazil.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Banan BOSS FORUM Administrator
Ekspert
Szacuny 11391 Napisanych postów 72666 Wiek 37 lat Na forum 21 lat Przeczytanych tematów 958364
Proszę o podanie linka / linków - do zaistniałej sytuacji oraz poczekajmy na wypowiedź moderatora , który dał bana
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 340 Napisanych postów 394 Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 6126
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
ASNF Moderator
Ekspert
Szacuny 4568 Napisanych postów 49011 Wiek 33 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 522665
Witam, ban jak najbardziej zasłużony - Twoje wypowiedzi w dziale mają wyłącznie charakter prowokujący i prześmiewczy. Dotyczy to zarówno wstawianych materiałów w poszczególnych tematach jak i stosunku do innych użytkowników. Kilkakrotnie byłeś upominany na forum przez użytkowników, którzy nie kryli niezadowolenia z Twoich wypowiedzi, przeze mnie też miałeś kilka ostrzeżeń w postach i kilka nagan. W końcu w listopadzie nadałem bana na tydzień. Jak widać wyciągniętych wniosków brak, bo spam i trolling znów zaczął się pojawiać z Twojej strony. Ban nadany tylko na dział AKiF (do końca lutego), możesz działać na reszcie forum. Pozdrawiam.
1
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 340 Napisanych postów 394 Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 6126
Jasne lepiej krakac tak jak wszyscy nawet jak sie ma inne zdanie. Do tego w tych tematach zabija sie dyskusje wlasnie przez takie bany. Lepiej wstawiac tylko zdjecia i jeden komentarz pod ze super forma albo swietne cos tam. Przez takie decyzje jak Twoja dyskusja na forum w AKIF jest martwa. Ale jak tam chcecie. Pozdrawiam
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
ASNF Moderator
Ekspert
Szacuny 4568 Napisanych postów 49011 Wiek 33 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 522665
Jest kolosalna różnica między przedstawieniem swoich poglądów poprzez podanie argumentów w toczącej się dyskusji, a ciągłym trollowaniem i hejtowaniem.


Zmieniony przez - ASNF w dniu 2017-02-15 09:58:42
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11148 Napisanych postów 51563 Wiek 30 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
Nazywanie zawodowych kulturystów betoniarkami zamyka jakąkolwiek dyskusję, bo taka retoryka nie mieści się w ramach rzeczowej rozmowy.
Taka forma prowadzenia dyskursu prowadzi do tego, co dzieje się na profilu prowokatora trendu - to nie obnażanie prawdy, tylko zwykła awantura i szeroko rozumiany hejt.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 340 Napisanych postów 394 Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 6126
ASNF
Jest kolosalna różnica między przedstawieniem swoich poglądów poprzez podanie argumentów w toczącej się dyskusji, a ciągłym trollowaniem i hejtowaniem.



Zmieniony przez - ASNF w dniu 2017-02-15 09:58:42

Tylko ze tam nie toczy zadna dyskusja.
A prawda jak widac wszystkim przeszkada. Nikt mi nie bedzie mowil ze moje wypowiedzi sa hejtem lub trolingiem szczegolnie ze nikogo nie obrazalem i wyrazalem sie w kulturalny sposob. Jak bede chcial cos powiedziec to to napisze czy tak czy tak. Pozdrawiam
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 634 Napisanych postów 41491 Wiek 42 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 246659
Kolejna ofiara Baranskiego. Blokowac to wam sie powinno cale forum a nie tylko dzial
1
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

kto usuwa moje posty!!!!

Następny temat

Propozycja: nowy dział "Gimnastyka, kalistenika, streetworkout".

WHEY premium