SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Balsamy i suplementy

temat działu:

Ladies SFD

słowa kluczowe: ,

Ilość wyświetleń tematu: 1926

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 50 Wiek 27 lat Na forum 6 lat Przeczytanych tematów 575
Pytanie do odchudzajacych sie kobiet. Uzywacie lub uzywalyscie jakichś kremow czy suplementow, aby wspomoc kurczenie sie skory?

Posiadam koncentrat cynamonowy do bodywrapingu. Bede uzywac go co drugi dzien, ale chcialabym wprowadzic jakas inna profilaktyke rowniez, zeby wspomoc cale cialo, a nie tylko pewne obszary. Byle nie kremy z Eveline.

Pomozcie kobietki :)
Ekspert SFD
Pochwały Postów 686 Wiek 32 Na forum 11 Płeć Mężczyzna Przeczytanych tematów 13120

PRZYSPIESZ SPALANIE TŁUSZCZU!

Nowa ulepszona formuła, zawierająca szereg specjalnie dobranych ekstraktów roślinnych, magnez oraz chrom oraz opatentowany związek CAPSIMAX®.

Sprawdź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
anubis84 Instruktor Marcin Moderator
Ekspert
Szacuny 17681 Napisanych postów 132075 Wiek 39 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 1460293
Wg mnie się nada każdy rozgrzewający i chłodzący, kiedyś widziałem wpis jednej z dziewczyn z tym ze ona już była przed zawodami w celu pielęgnacji skóry i ujędrnienia po treningu balsam chłodzący na noc rozgrzewający.

Gdyby ilość pieniędzy, jakie posiadamy, zależała od tego, jak traktujemy innych ludzi, bylibyśmy milionerami.

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
nightingal Moderator
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 6509 Napisanych postów 36009 Wiek 45 lat Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 679576
Kiedyś wiele osób chwaliło kolagen - tylko ze to trzeba się nastawić na długotrwałą suplementację a nie jedno opakowanie.

BEZ BÓLU NIE MA EFEKTÓW !!!

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 50 Wiek 27 lat Na forum 6 lat Przeczytanych tematów 575
Czy ktos stosowal masci chlodzace i grzejace na zmiane i moze rzeczywiście polecic?

Ja zaczelam stosowac koncentrat cynamonowo kofeinowy z BingoSpa (strasznie pali, mimo to lubię to) tylko, ze pękają mi naczynka na nogach od niego.

Chce stosowac cos zeby ujedrniac skore. Nie chce by cos wisialo po redukcji.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
anubis84 Instruktor Marcin Moderator
Ekspert
Szacuny 17681 Napisanych postów 132075 Wiek 39 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 1460293
Tak jedna z dziewczyn stosowała po treningu podajże chłodzące a na noc rozgrzewające.

Gdyby ilość pieniędzy, jakie posiadamy, zależała od tego, jak traktujemy innych ludzi, bylibyśmy milionerami.

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 50 Wiek 27 lat Na forum 6 lat Przeczytanych tematów 575
A czy to normalne, ze pekaja naczynka od rozgrzewajacych?
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
anubis84 Instruktor Marcin Moderator
Ekspert
Szacuny 17681 Napisanych postów 132075 Wiek 39 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 1460293
Mnie tam nic nie pęka, może za mocno wcierasz w skórę i to od tego tarcia pękają.

Gdyby ilość pieniędzy, jakie posiadamy, zależała od tego, jak traktujemy innych ludzi, bylibyśmy milionerami.

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 200 Napisanych postów 685 Wiek 5 lat Na forum 9 lat Przeczytanych tematów 25556
Jak chcesz wspomóc skore kompleksowo to jeszczcze jakieś pilingi możesz dorzucić.
U mnie akurat to jest domowa mikstura z fusów po porannej kawie i oliwy. Czasami dolewam trochę jogurtu albo żelu aloesowego albo miodu :)
Co byś nie wybrała, to najważniejsza jest regularność. Żaden produkt nie zadziała stojąc na półce :)
Pękające naczynka to nie jest dobry znak, może coś łagodniejszego znajdziesz dla swojej skory?
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 50 Wiek 27 lat Na forum 6 lat Przeczytanych tematów 575
Wlasnie szukam czegos w Internecie:) niektorzy tak mają z tego co zdążyłam przeczytac
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Dziennik Motywacyjny - Invidia

Wiecej