SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Balacha - jak?

temat działu:

Scena MMA i K-1

słowa kluczowe:

Ilość wyświetleń tematu: 3346

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 5 Napisanych postów 590 Na forum 22 lat Przeczytanych tematów 19316
Witam,

Mam problem z zakladaniem balachy z gardy. Trzymam kolesia za reke, zarzucam noge na glowe i staram sie go przekrecic, ale koles zwykle na mnie wchodzi (dociska mi uda do mojej klatki). Cos mi trener od JJ mowil o tym, ze najpierw trzeba bark kolesia przyciagnac jak najblizej do swojej klaty. Macie jeszcze jakies wskazowki?

Jeszcze jedno spostrzezenie (bo ostatnio wrocilem do sekcji JJ, gdzie trenowalem wczesniej) i zauwazylem, ze ludzie sa kompletnie nieprzygotowani na wejscia w nogi i obchwyt. Jak juz sie takiego zlapie to podniesc i DUP o mate. Jak worek kartofli
Nie mowiac juz o walce z gardy, ludzie glupieja. Juz chyba widze dlaczego Gracie tak wygrywaja z innymi stylami )

Pozdrawiam

PHCthulhu
"Zwyciezca jest ten kto widzi odpowiedz dla kazdego problemu. Przegranym zas kto widzi problem w kazdej odpowiedzi."

PHCthulhu
"Zwyciezca jest ten kto widzi odpowiedz dla kazdego problemu. Przegranym zas kto widzi problem w kazdej odpowiedzi."

Ekspert SFD
Pochwały Postów 686 Wiek 32 Na forum 11 Płeć Mężczyzna Przeczytanych tematów 13120

PRZYSPIESZ SPALANIE TŁUSZCZU!

Nowa ulepszona formuła, zawierająca szereg specjalnie dobranych ekstraktów roślinnych, magnez oraz chrom oraz opatentowany związek CAPSIMAX®.

Sprawdź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11148 Napisanych postów 51563 Wiek 30 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
Ja tam wole go zlapac za przeciwna noge i przekrecic na bok.Albo samemu polozyc sie na klacie wyciagajac balache .I jest jeszcze fajna dzwignia z gardy jaka Rickson uzyl w walce z wiekszym zapasnikiem na kasecie Gracie in action ..trudno mi to opisac ale moze Boruta bedzie wiedzial jak to sie nazywa.

nurek
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 4 Napisanych postów 568 Na forum 22 lat Przeczytanych tematów 5284
W ramach realizowania polityki nie obrazania styli tradycyjnych. Zamiast styl JJ pisz ze to styl XYXYX aby nie bylo nie domowien. Aha nie wyskakuj z takimi iz jakis syl uczy mnej kompetentnie. Niektoruch moze to urazic.

A co do tego iz ludzie sa nieprzygotowani.
Chyba nie trenujecie walki garda, wejsc w nogi ( skonikad zapasniczych ) na zajeciach tradycyjnego JJ ?.
A co Graciech i ich walk z innymi stylami to (zprecyzuje wypowiedz) mowisz o poczatkowych UFC i walkach wczesniejszych.
A ze Bjj potego jest i basta to raczej niektorych ludzi po prostu nie da sie przekonac. Szczegulnie iz jeszcze nie slyszalem aby jakis wielki polski zawodnik pokonal adepta bjj. Zato slyszalem i widzialem walke Mistrza jj w polsce z Karolem. I zeby ne bylo niedomowien. Przeciwnik Karola byl bardzo zaslouzony pzred walka. Jakos po walce okazalo sie iz tak wielki to on wcale nie byl. Bardzo ciekawe. Sorka za odejscie od tematu.
jeszcze raz przepraszam za odejsice od tematu lecz tak jaos ulozyl mi sie ciag skojarzen.
pz
hast
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11148 Napisanych postów 51563 Wiek 30 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
To ze lejesz wszystkich tradycjonalistow z roznymi pasami jednego po drugim po jednej lekcji bjj i obejzeniu ufc2 to jest NORMALKA!)

nurek
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11148 Napisanych postów 51563 Wiek 30 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816


jak nazywa sie ta dzwignia?

nurek
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 297 Na forum 22 lat Przeczytanych tematów 5174
Tak sie wchodzi do Balachy!

JUDO RULEZZZZZZ........

" Everybody from 3, 1, 3 take Your mothaf***az hand`s and follow me ... !!! "

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11148 Napisanych postów 51563 Wiek 30 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
Nie,to nie jest balacha.

nurek
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11148 Napisanych postów 51563 Wiek 30 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
Spychaj goscia nogami.


Pawel Ziolkowski

MATA JEST MYM KOSCIOLEM, PARTER MOIM NIEBEM, BRAZYLIJSKIE JIU-JITSU MA RELIGIA
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Co myslicie o Van Damm'e?

Następny temat

Mordercza broda:-)

WHEY premium