SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Badania suplementów zawierających CEE

temat działu:

Odżywki i suplementy

słowa kluczowe: , ,

Ilość wyświetleń tematu: 10874

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 9 Napisanych postów 1993 Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 29121
Tak to jest jak sie kupuje najtansze kreatyny bo wszyscy pisza ze jest tania to niema co przeplacac.Wescie kupcie np z jednej firmy 100 gr estru kretki za 70 zl i drugiej firmy tez 100 gram tylko ze za 300 zl to zobaczycie roznice
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 47 Napisanych postów 7997 Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 70855
Mi nie chodziło o wyzszosc ktorys firm nad innymi, tylko czytając takie wyniki badan jestem świadom tego (jak juz napisales) ze wszedzie niezaleznie od kraju znajdą sie oszuści i dlatego nie wiem od jakiej firmy kupywać suple a od jakiej nie. Wg mnie dobrą reklamą dla przykladowych firm byla by niezalezna kontrola skladu , jakies certyfikaty itd

Kudowa Zdrój noclegi hotele http://www.kudowazdroj.net 

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
boogie ZASŁUŻONY
Znawca
Szacuny 26 Napisanych postów 6905 Na forum 22 lat Przeczytanych tematów 80672
Kupowac najlepiej takie, ktore maja renome potwierdzona przez "uzytkownikow".
1
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11148 Napisanych postów 51557 Wiek 30 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
UPDATE - ponowne testy nowych próbek tych samych 7 suplementów dały wynik 2 : 5 , tzn. 2 spełniają wymagania, 5 ciągle nie. Różnica pomiedzy tym testem a poprzednim jest jak napisano wynikiem "niestabilności próbek" użytych w pierwszych testach.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 2 Napisanych postów 73 Na forum 22 lat Przeczytanych tematów 11225
wlasnie przeczytalem caly post na bb i logiczne, ze przebadal najbardziej popularne prod. ale nawet jakby podali nazwy producentow to i tak oni sie wytlumacza: "ale o co chodzi, przeciez nie pisalismy ile jest CEE"; dlatego teraz prawie wszystkie firmy nie podaja dokladnych ilosci tylko jakies blendy (np. 5g kilku rodzajow kreatyn) i przez to moga robic walki, dodawac np. 100mg CEE i wszystko bedzie zgodne z etykieta i prawem.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 144 Napisanych postów 7358 Wiek 40 lat Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 36022
Zróbmy Komisje śledczą! Zweryfikujmy jeszcze Olimpa!Treca będzie jazda
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 6 Napisanych postów 69 Wiek 36 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 540
Mamy rok 2018, czy nadal jest uważany ethyl esther za podróbkę? I faktycznie dziala jak mono?
Są jakies nowe badania?

Nie chcialbym napeczniec jak po mono.

Zakupiłem ten produkt,

Sugerowałem sie miedzy innymi ile osob kupiło to, aż 1333, to aż tyle durniów sie na nralo na to?

Czy dziala ten typ kreatyny jak placebo?

A co z hyperfusionem? Jest matrix kreatyn po 500mg kazda i ludzie ją chwala, to czesc dziala a czesc nie dziala tak?

Może ktos już jadl te kreatyne z obrazka i moglby sie wypowiedzieć o niej, badz widzial jakies badania laboratoryjne składu tej kreatyny?






Zmieniony przez - diego55 w dniu 2018-08-09 21:10:42

Zmieniony przez - diego55 w dniu 2018-08-09 21:12:16
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 21 Wiek 46 lat Na forum 5 lat Przeczytanych tematów 1164
A produkuje to ktoś poza megabolem jeszcze?
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 26 Napisanych postów 137 Na forum 6 lat Przeczytanych tematów 9574
boogie
Kupowac najlepiej takie, ktore maja renome potwierdzona przez "uzytkownikow".

Zgadzam się z tobą w 100%. Nie ma to jak "renoma".
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Odchudzanie

Następny temat

rzeźba - kreatyna ??????

WHEY premium